reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

tak krótko mówiąc clostilbegyt to lek wspomagający owulacje.2 lata temu pomógł mi zajść w ciąże (niestety ciąża obumarła)
:(
teraz po przeprowadzeniu wszystkich badań hormonalnych ponownie będę je zazywać :):blink:
jedynie ten lek może pomóc nam w starankach o dzidzie

Ja tez go brałam, zaszłam w ciążę ale niestety. Sawi a czy barłas do tego inne leki czy tylko CLO?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maggie kochana, śliczny słonecznik:-) uwielbiam słoneczniki:-), dobrze, że stara się rzucić, mój pali ale jutro kupuje tabsy i rzuca:-) tak mówi:-), a sylwester kochana jak by nie było to taki romantyczny był, tylko te choróbsko wredne
a ja teraz lepiej już?
 
Ja tez go brałam, zaszłam w ciążę ale niestety. Sawi a czy barłas do tego inne leki czy tylko CLO?
2 lata temu brałam duphaston raz dziennie i tylko przez miesiąc,myslę że zbyt krótko.Ale teraz będę zażywać również duphaston jak owulka się skończy,a jak zajdę w ciąże to 2 razy dziennie prze 3 miesiące:tak:
 
2 lata temu brałam duphaston raz dziennie i tylko przez miesiąc,myslę że zbyt krótko.Ale teraz będę zażywać również duphaston jak owulka się skończy,a jak zajdę w ciąże to 2 razy dziennie prze 3 miesiące:tak:
No własnie moze gdyby mój lekarz pomyślał o duphastonie to wszystko wygladało by inaczej, ach co by było gdyby...........:sorry2:
 
marzenixx- kochanie wlasnie w ten cykl co zaszlam wogole byl inny,, czulam owulacje tzn gdzies w polowie bolal mnie jeden dzien brzuch a dokladnie podbrzusze,, pozniej po dniach plodnych czulam klucie w podbrzuszu i bol pachiwny prawej ktora czasami czuje do dzis.. 2 dni przed terminem @ zaczelo byc mi niedobrze... takze takie byly moje objawy:)) ale akurat nic nie podejrzewalam bo bylismy w tunzeji a ja pilam wode z kranu wiec myslalam ze sie zatrulam a tu niespodzianka... test zrobilismy dzien po przyjezdzie z podrozy poslubnej..:-D:-D:-D a ty jestes juz po dniach plodnych kochanie?? jak tam staranka??bylas na monitoringu,, bo wiem ze mialas isc...:rofl2:
 
Były dwa wątki to i odwiedzałam oba, tylko szkoda, ze co niektóre osoby zaczęły nas opuszczać:-(
Mam nadzieję, ze to się zmieni.
Lilu gdzie jesteś!?
Dziewczyny trzeba się nawzajem wspierać!
Udowodniono, że najczęściej łatwo jest nam się otworzyć przed osobami których osobiście nie znamy, nie widzimy, z osobami spoza stałego kręgu w życiu a tu takie niemiłe spory:-(

Kobietki, przecież zaczęło powiewać tu takim fajnym optymizmem:blink:
Gdzie np ja bym miała się wygadać albo poradzić jak nie u was, przecież na tej wiosce żyć się nie da:rofl2:
Imagination piękny brzusio:-)
Tikinis jak ty ładnie na zdjęciach z M wyglądasz:-)

Syneczki2 - idź do dobrego gin i niech wszystko ładnie wytłumaczy i dobrze sprawdzi, szkoda by było juniorka odstawiać od mamusinego mleczka bo w połączeniu ze stałymi pokarmami to bardzo dzieci wzmacnia!
Poniedziałek godz. 11 wizyta u doktora????????????????????????????????
Już mnie ciekawość zżera :confused: Co to będzie, co powie. Szkoda, że M w pracy. Pokazuje teraz muchy w nosie, ale na taką wizytę powinien pójść.
 
No cóż - noworoczne porządki :rofl2:
79949a6caf.jpeg


51497209ab.jpeg


oj jak cudnie......

to są moje własne zdjęcia, to wcześniej zamieszczone też moje:-)
 
Ojej jak długo mnie nie było :-( Tyle mam do nadrobienia ze chyba sobie odpuszcze w koncu teraz bede juz na bierzaco.

Na poczatku witam wszystkie dziewczyny , mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w tym nowym roku i wierze ze w tym roku uda nam sie spełnic nasze marzenia....zwiazane z dwoma kreseczkami.
Zycze Wam.............. Pojawienia sie dwoch kresecze
w jak najszybszym czasie....i czerpania radosci potem z tych 9 miesiecy.

Pozdrawiam goraco i zycze miłego wieczorku
 
reklama
Hej! My też z mężem będziemy starać się o dzidziusia w 2009! Będzie to już nasze drugie dziecko. Teraz mamy córeczkę Izę 22 lutego skończy 4 lata. Zastanawiam się tylko na kiedy sobie najlepiej zaplanować poród na zimę czy na lato:-)
 
Do góry