reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

kaira24, kroptusia GRATULUJĘ OGROMNIE !!!

jak przeczytałam opis kroptusi aż się popłakałam... piękne

Dzień dobry wszystkim :) Życzę miłego dzionka :-)
 
reklama
Kochane Dziewczynki życzę Wam (i sobie hehe:-p) aby ten nadchodzący nowy roczek przyniósł wyczekiwany dar - maleństwo pod serduszkiem. A wszystkim szczęśliwym zafasolkowanym pięknej uśmiechniętej ciąży (po uśmiech niech dalej istnieje:rofl2:), a po porodzie ślicznego zdrowego dzidziusia.

Ja zaraz uciekam bo wyjeżdżamy do Krakowa świętować ten wieczór - chociaż pewnie będzie porażką bo mojego M rozkłada grypa, a taki stan u faceta to co najmniej klęska żywiołowa hehehe:szok::-D

Kroptusiu gratuluję udanej intrygi 3mam kciuki za dalszy rozwój maleństwa - odzywaj się często

Do sklikania pewnie już w 2009r:rofl2::happy:
 
Lilu19 szczesliwego lotu zycze, pozdrow ode mnie Polske:-) Ja bede tam za 3 tyg:tak:. Dziekuje za zyczenia noworoczne i rowniez zycze wszystkiego dobrego w tym 2009 roczku. Oczywiscie spelnienia tego najwiekszego marzenia o fasolce:tak::-):tak:3maj sie cieplutko i zagladaj do nas jak tylko bedziesz miala chwileczke!!!! Usciski.....

dziekuje kochana, juz jestem w polsce, lot byl spokojny i oczywiscie pozdrowie polske od Ciebie :tak:

Nie jestem do końca szczęśliwa z tego powodu :-( ale cóż nie mamy na to wpłytu. Lilu a gdzie jest ta lista staraczek którą wpisałaś na której stronie. Zupełnie nie mogę niz naleźć.

Wiem że zapewne zrobiono to dla naszego dobra ale teraz jest tylko zamieszanie.

Nasza lista jest na 42 stronie

o kurcze ale bez sens juz mogli tam zostawic ten watek.. co komu zas to przeszkadzalo:crazy:

jaki bezsens pfff , komu to przeszkadzalo pfff....:crazy:

No ja niestety też nie jestem szczęśliwa z powodu połączenia wątków. :dry:
I nie za bardzo rozumiem tą decyzję- tak jak napisałaś Marzenixx- wiele wątków dla staraczek się powtarza, tzn. są jakby różne ich "odmiany", a tu nagle takie połączenie? Bez sensu, jedna wielka głupota, gdyby to chociaż było zrobione od razu jak zaczął się tworzyć tamten wątek, to byłoby inaczej, a nie że już było 30 stron wątku i nagle- ryp!- i łączymy wątki robiąc tym zamieszanie totalne :no:

Kroptusia już pewnie informuje lubego swego- aż normalnie cała chodzę z ciekawości, bo jak sobie pomyślę jaką ten facecik będzie miał suuuuper niespodziankę to aż mi się morda sama cieszy- no powiedzcie że Wy tak nie macie?:-D:-)

Komu to przeszkadzalo ze sa dwa watki ? niektorym dziewczyna z " mamusie, staraczki w 2009 roku " :wściekła/y: i dopiely swego :no::angry:
Jestem z tego powodu bardzo zla i nie bede sie udzielac na " mamusie,staraczki "
 
Ostatnia edycja:
lilu- wiem ze cie to wkurza mnie tez ale nie opuszczaj nas.. kochanie:-(
kroptusia az sie poplakalam super ta twoja historyjka.. gratuluje cierpliwosci:tak:
a ja wczoraj sie zdenerowalam okropnie wpadlam w histerie i uspokoic sie nie moglam... zadko mi sie to zdarza ale w ciazy stalam sie bardzo placzka... ehhh musze przestac...moj maz mowie kiedy ja urodze to wkoncu te humorki ciazowe sie skoncza... hehe
 
dziewczyny, czy nie wszystko jedno gdzie sie udzielamy? czy na mamusie, staraczki, czy na staraczki, ważni sa ludzie a ci beda ci sami na jednym i na drugim, ja raz sie udzielałam tam, raz tu...i wiem, ze wiele dziewczynek też....
 
czesc:)
Ja testuję w sobotę. Zaczelo mnie troche podbrzusze boleć wiec pewnie @ bedzie..:-(

pozdrawiam wszystkich i trzymam za was kciuki
a zafasolkowanym bardzo gratuluję:tak:

A jaki tu porządek sie zrobił w wąteczkach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam po długich staraniach także mamy 2 kreseczki :)Byle do przodu;) trzymię kciuki za reszte też wam się uda:)15 grudnia lekarz mi oznajmił że chyba już nigdy nic nie będzie a ja byłam w ciąży:) Buziaki

Serdecznie gratuluję !!!!

Witajcie kochane starające sie 2009, no i jestem znów wsród Was, mam nadzieje, że ten Nowy Rok bedzie dla nas łaskawszy, piekniejszy, zdrowszy i , ze w końcu spełnią sie nasze najskrytrze marzenia.

Witaj Pysiu!!
Trzymam kciuki za Ciebie !!!

kroptusia!!!! zazdroszcze ci cholercia tego wszystkiego!!:-D ale to oczywiscie zdrowa zazdrosc!! znowu mnie przyprawilas o lezki w oku, ja nie wiem co ze mnie sie beksa zrobila heheh:-D jeszcze ci gratuluje kochana !!:-D:-D


każdy facet powinien tak reagowac:sorry2:


Dokładnie, piękna historia...

dziewczyny, czy nie wszystko jedno gdzie sie udzielamy? czy na mamusie, staraczki, czy na staraczki, ważni sa ludzie a ci beda ci sami na jednym i na drugim, ja raz sie udzielałam tam, raz tu...i wiem, ze wiele dziewczynek też....

Ja też się udzielałam i tu i tu, choć na staraczkach 2009 więcej (z sentymentu).

Mnie akurat jest obojętne czy są dwa wątki czy jeden-nie można dyskryminować kogoś tylko dlatego, że on ma już dziecko, a my nie. Bo tak to niestety wygląda sądząc po niektórych komentarzach.

I takie gadanie, że te dziewczyny, które mają już dzieci inaczej przeżywają ciąże niż my (po raz pierwszy chcące być mamami) jest bez sensu.
Nie ma co generalizować. Każda ciąża jest inna, na każdą trzeba chuchać i dmuchać.

Przez połączenie wątków trochę bałagan się zrobił, ale przecież możemy się jakoś zintegrować prawda?
Nie zachowujmy się jak dzieci, którym ktoś zabrał zabawkę.

Fakt kiedyś były oba wątki:
-Mamusie, staraczki
-Staraczki 2008

i nikt nie łączył wątków, ale teraz może moderator ma w tym jakiś cel lub uzasadniony powód zmiany.
 
czesc:)
Ja testuję w sobotę. Zaczelo mnie troche podbrzusze boleć wiec pewnie @ bedzie..:-(

pozdrawiam wszystkich i trzymam za was kciuki
a zafasolkowanym bardzo gratuluję:tak:

A jaki tu porządek sie zrobił w wąteczkach :)

Kinga trzymam kciuki za sobotę !!!

A powiedz jak spędzasz sylwestra? Chyba bezalkoholowo co?

My jedziemy na wiejski bal sylwestrowy, ale ja będę kierowcą, bo wczoraj albo dziś owulacja (sama nie wiem) i boję się pić. Trudno przynajmniej sobie potańczę :-)
 
Kaira JA RÓWNIE GRATULACJĘ KOCHANA, SPOKOJNYCH I SZCZĘŚLIWYCH 9 MIESIECY
Beti1975,ja sie również melduje;-)

cos nie moge dostawic sobie kolejnego suwaczka:-( dlaczego? ani cytatu , nic:-:)no:
Miałam tak samo i nie wiedziałam dlaczego.Moze takie krótkie są lepsze,bo faktycznie u niektórych osób-linijka tekstu a pół strony podpisu;-)

Kroptusiu
,ja również miałam łzy w oczach,mój "twardziel"zareagował podobnie jak mu "mówiłam" o ciąży...

Lilu19,nie bądź zła,żeby tylko takie problemy ludzie mieli,myslę,ze OLICA bardzo madrze napisała-nie zachowujmy sie jak dzieci,którym ktos zabrał zabawki;-)

dziewczyny, czy nie wszystko jedno gdzie sie udzielamy? czy na mamusie, staraczki, czy na staraczki, ważni sa ludzie a ci beda ci sami na jednym i na drugim, ja raz sie udzielałam tam, raz tu...i wiem, ze wiele dziewczynek też....
Swiete słowa kochana!!!!!
czesc:)
Ja testuję w sobotę. Zaczelo mnie troche podbrzusze boleć wiec pewnie @ bedzie..:-(
Nie bedzie zadnej miesiaczki!!!!!Tylko piekne kreseczki!!!!Ja trzymam kciuki Kinga,ja jak zaszłam w ciążę to tez mnie brzuch pobolewał jak na @,A @ nie przyszła....Spokojnie Kochana,bedzie dobrze...
Kinga trzymam kciuki za sobotę !!!

A powiedz jak spędzasz sylwestra? Chyba bezalkoholowo co?

My jedziemy na wiejski bal sylwestrowy, ale ja będę kierowcą, bo wczoraj albo dziś owulacja (sama nie wiem) i boję się pić. Trudno przynajmniej sobie potańczę :-)

Ja tez trzmam kciuki za Kinge85:tak::tak::tak:
OLICA,ale przynajmniej sie wytańczysz;-)I tez bedzie super:tak::tak::tak:

Ja nie mogłam znalezc swego ostatniego postu....:-D:-D:-D
A tyle tam naodpowiadałam dziewczynom...hi hi hi...
no nic,przespałam sie z mysla o swojej pracy i podjęłam decyzje,ze chyba pójde na ten kurs ksiegowosci,zawsze papierek to papierek,a ze całkowicie za free,to jeszcze lepiej:tak::tak:

Ksiegowa tez dobry zawód,co nie?I mysle,ze zawsze potrzebny-jak aptekarz czy fryzjer...
A potem zabieramy sie z mężulkiem do dzieła.....:-D:tak:

smartka,to chudniecie to chyba zalezy od organizmu.Ja chudłam,bo całą dobe spałam(po16-20h dziennie)do konca 4-go miesiaca i praktycznie nic nie jadłam

Aha!!!!Nie wiem czy tu dzis jeszcze zajrze(ale pewnie tak)dlatego życze Wam wszystkim moje KOchane mnóstwa radosci i miłosci w Nowym Roku,fasolinek pod serduszkiem i spełnienia marzeń
 
Ostatnia edycja:
reklama
lilu- wiem ze cie to wkurza mnie tez ale nie opuszczaj nas.. kochanie:-(
kroptusia az sie poplakalam super ta twoja historyjka.. gratuluje cierpliwosci:tak:
a ja wczoraj sie zdenerowalam okropnie wpadlam w histerie i uspokoic sie nie moglam... zadko mi sie to zdarza ale w ciazy stalam sie bardzo placzka... ehhh musze przestac...moj maz mowie kiedy ja urodze to wkoncu te humorki ciazowe sie skoncza... hehe

Nie przejmuj sie ja jestem ogolnie nerwusek ale teraz nie do wytrzymania i to podobno juz od jakiegos czasu czyli jeszcze nie wiedzialam o dzidzi poprostu bez kija nie podchodz ... M to juz wogole jak widzi ze sie napuszam tylko "tak tak oczywiscie" i nie zeby to byly jakies humorki wszystko mnie nookolo denerwuje...przyszedl ostatnio M w sb (a jeszcze nic nie wiedzialam o fasolce) i ze jedzie do Media Markt po cos do matki to az we mnie zawrzalo i jazda "taaa matka najwazniejsza a my to co jak zwykle na koncu dziecko sie chcialo pobawic jest sb itd itp" po czym poszlam do lazienki trzasnelam drzwami i w ryk a ten zostal w pozycji jak stal i w oczach pytanie "hmmmm cos powiedzialem nie tak" ale po 5 min mi przeszlo i cacy i tak jest wkurza mnie to ale moze to hormonki i tyle :)) przejdzie
 
Do góry