reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dziewczyny ja tu jakoś tak można powiedzieć początkująca jestem i jak tak i kto mógł te wątki tak połączyć, też się znaleźć nie potrafie :crazy:












 
jakos jak powtarzaly sie tu różne wątki sa chocby starające sie 2008 a drugie optymistycznie starajace sie to jakos nikt tego nie polaczyl!!!!!! jak to??? sie pytam??? komu przeszkadzalo!!!!??? to niby cos innegO???? a watek glowny cz3. do zwyciestwa potrzeba nam odwagi ?? to tez niby cos innego??? normalnie BEZSENS!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No ja niestety też nie jestem szczęśliwa z powodu połączenia wątków. :dry:
I nie za bardzo rozumiem tą decyzję- tak jak napisałaś Marzenixx- wiele wątków dla staraczek się powtarza, tzn. są jakby różne ich "odmiany", a tu nagle takie połączenie? Bez sensu, jedna wielka głupota, gdyby to chociaż było zrobione od razu jak zaczął się tworzyć tamten wątek, to byłoby inaczej, a nie że już było 30 stron wątku i nagle- ryp!- i łączymy wątki robiąc tym zamieszanie totalne :no:

Kroptusia już pewnie informuje lubego swego- aż normalnie cała chodzę z ciekawości, bo jak sobie pomyślę jaką ten facecik będzie miał suuuuper niespodziankę to aż mi się morda sama cieszy- no powiedzcie że Wy tak nie macie?:-D:-)
 
No dziewczynki ale sie galimatias zrobil totalne sie pogobilam i ja ja dzis bylam paznokietki robic a jutro do pracy rano potem fryzjer malowanko szykowanko i na bal oj bedzie sie dziac ja dzoiewczynki juz zmykam pojawie sie w nowym roku a narazie wszystkim kochanym zycze udanej szmpanskiej zabawy:)

Kroptusia ogromniaste gratulacje:) ciesze sie kochana bardzo ktora nastepna:p
 
pozdrawiam wszystkie, tyle naskrobalyscie ze ciezko sie doczytac:-D
a mnie dzis zaczely bolec cycuchy, nawet tak piec dziwnie, ale to pewnie na wredną @:wściekła/y: a i jajniki kłuja ciągle...
buziaki:happy:
Trzymam kciuki :tak:
Dokladnie:wściekła/y: Ja i tak pisalam i tu i tu:tak:. Bylam w szoku jak zobaczylam, ze watki sa polaczone, no ale coz, widocznie tak mialo byc:-D.
Ja wchodziłam 2 razy i się dopiero zorientowałam :baffled:

A u mnie małe szanse na fasolkę, obudziłam się z zatkanym nosem i pokasłuje :angry:
Dziś byłam robić progesteron wynik odbieram jutro ale otwieram dopiero styczniu ;-)
Nie wiem czy jutro się pojawię tak więc dziś
Życzę wszystkim szampańskiej zabawy i oby Nowy Rok był dla Nas szczęśliwy, by każda mogła dostać Swoje Szczęście.
nowy_rok_1.jpg
 
kingus ja tez trzymam kciuki:tak:
i gdzie wszystkie sie podzialy???? nikomu sie juz nie chce tu siedziec?:-(

ja sie chyba troszke spieklam na solarium, bo cos plecki mnie pieką hehe:baffled:
 
No ja niestety też nie jestem szczęśliwa z powodu połączenia wątków. :dry:
I nie za bardzo rozumiem tą decyzję- tak jak napisałaś Marzenixx- wiele wątków dla staraczek się powtarza, tzn. są jakby różne ich "odmiany", a tu nagle takie połączenie? Bez sensu, jedna wielka głupota, gdyby to chociaż było zrobione od razu jak zaczął się tworzyć tamten wątek, to byłoby inaczej, a nie że już było 30 stron wątku i nagle- ryp!- i łączymy wątki robiąc tym zamieszanie totalne :no:

Kroptusia już pewnie informuje lubego swego- aż normalnie cała chodzę z ciekawości, bo jak sobie pomyślę jaką ten facecik będzie miał suuuuper niespodziankę to aż mi się morda sama cieszy- no powiedzcie że Wy tak nie macie?:-D:-)

Ciekawe kto jest odpowiedzialny za to połączenie wątków i od kogo to zależy.
No gdzie ta nasza kroptusia, nie mogę się doczekać jak opisze nam reakcje męża.
 
reklama
Asiucha

Za polaczenie watkow odpowiada moderator. I jak sie moderatowi widzi, tak zrobi. Taki to "przywilej" hehehehe
 
Do góry