reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dziewczyny ja tu jakoś tak można powiedzieć początkująca jestem i jak tak i kto mógł te wątki tak połączyć, też się znaleźć nie potrafie :crazy:












 
jakos jak powtarzaly sie tu różne wątki sa chocby starające sie 2008 a drugie optymistycznie starajace sie to jakos nikt tego nie polaczyl!!!!!! jak to??? sie pytam??? komu przeszkadzalo!!!!??? to niby cos innegO???? a watek glowny cz3. do zwyciestwa potrzeba nam odwagi ?? to tez niby cos innego??? normalnie BEZSENS!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No ja niestety też nie jestem szczęśliwa z powodu połączenia wątków. :dry:
I nie za bardzo rozumiem tą decyzję- tak jak napisałaś Marzenixx- wiele wątków dla staraczek się powtarza, tzn. są jakby różne ich "odmiany", a tu nagle takie połączenie? Bez sensu, jedna wielka głupota, gdyby to chociaż było zrobione od razu jak zaczął się tworzyć tamten wątek, to byłoby inaczej, a nie że już było 30 stron wątku i nagle- ryp!- i łączymy wątki robiąc tym zamieszanie totalne :no:

Kroptusia już pewnie informuje lubego swego- aż normalnie cała chodzę z ciekawości, bo jak sobie pomyślę jaką ten facecik będzie miał suuuuper niespodziankę to aż mi się morda sama cieszy- no powiedzcie że Wy tak nie macie?:-D:-)
 
No dziewczynki ale sie galimatias zrobil totalne sie pogobilam i ja ja dzis bylam paznokietki robic a jutro do pracy rano potem fryzjer malowanko szykowanko i na bal oj bedzie sie dziac ja dzoiewczynki juz zmykam pojawie sie w nowym roku a narazie wszystkim kochanym zycze udanej szmpanskiej zabawy:)

Kroptusia ogromniaste gratulacje:) ciesze sie kochana bardzo ktora nastepna:p
 
pozdrawiam wszystkie, tyle naskrobalyscie ze ciezko sie doczytac:-D
a mnie dzis zaczely bolec cycuchy, nawet tak piec dziwnie, ale to pewnie na wredną @:wściekła/y: a i jajniki kłuja ciągle...
buziaki:happy:
Trzymam kciuki :tak:
Dokladnie:wściekła/y: Ja i tak pisalam i tu i tu:tak:. Bylam w szoku jak zobaczylam, ze watki sa polaczone, no ale coz, widocznie tak mialo byc:-D.
Ja wchodziłam 2 razy i się dopiero zorientowałam :baffled:

A u mnie małe szanse na fasolkę, obudziłam się z zatkanym nosem i pokasłuje :angry:
Dziś byłam robić progesteron wynik odbieram jutro ale otwieram dopiero styczniu ;-)
Nie wiem czy jutro się pojawię tak więc dziś
Życzę wszystkim szampańskiej zabawy i oby Nowy Rok był dla Nas szczęśliwy, by każda mogła dostać Swoje Szczęście.
nowy_rok_1.jpg
 
kingus ja tez trzymam kciuki:tak:
i gdzie wszystkie sie podzialy???? nikomu sie juz nie chce tu siedziec?:-(

ja sie chyba troszke spieklam na solarium, bo cos plecki mnie pieką hehe:baffled:
 
No ja niestety też nie jestem szczęśliwa z powodu połączenia wątków. :dry:
I nie za bardzo rozumiem tą decyzję- tak jak napisałaś Marzenixx- wiele wątków dla staraczek się powtarza, tzn. są jakby różne ich "odmiany", a tu nagle takie połączenie? Bez sensu, jedna wielka głupota, gdyby to chociaż było zrobione od razu jak zaczął się tworzyć tamten wątek, to byłoby inaczej, a nie że już było 30 stron wątku i nagle- ryp!- i łączymy wątki robiąc tym zamieszanie totalne :no:

Kroptusia już pewnie informuje lubego swego- aż normalnie cała chodzę z ciekawości, bo jak sobie pomyślę jaką ten facecik będzie miał suuuuper niespodziankę to aż mi się morda sama cieszy- no powiedzcie że Wy tak nie macie?:-D:-)

Ciekawe kto jest odpowiedzialny za to połączenie wątków i od kogo to zależy.
No gdzie ta nasza kroptusia, nie mogę się doczekać jak opisze nam reakcje męża.
 
reklama
Asiucha

Za polaczenie watkow odpowiada moderator. I jak sie moderatowi widzi, tak zrobi. Taki to "przywilej" hehehehe
 
Do góry