reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
ale sie narobilo.........nie podoba mi sie ten cyrk...wszystkie sie pogubilysmy....W,KROPECZKA jak wroci to sie dopiero zdziwi...hehe..
 
No wlasnie dziewczynki tez sie skarza. Szkoda ze nas nikt o nic nie pytal. Nikomu to nie przeszkadzalo, a teraz sie bajzel zrobil bo sie strony pomieszaly itd...
 
Witam po długich staraniach także mamy 2 kreseczki :)Byle do przodu;) trzymię kciuki za reszte też wam się uda:)15 grudnia lekarz mi oznajmił że chyba już nigdy nic nie będzie a ja byłam w ciąży:) Buziaki
 
Witajcie kochane starające sie 2009, no i jestem znów wsród Was, mam nadzieje, że ten Nowy Rok bedzie dla nas łaskawszy, piekniejszy, zdrowszy i , ze w końcu spełnią sie nasze najskrytrze marzenia.
 
Kaira GRATULACJE!!! Opowiadaj jak to było, czy długo się starałaś / czekałaś..? :)


Beti1975 jesteśmy chyba wszystkie ale faktycznie narobił nam ten moderator.... ;(










 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kaira GRATULACJĘ KOCHANA, SZCZĘŚLIWYCH 9 MSC Z DZIECIĘ POD SERDUSZKIEM :-)
OJ Ninonka narobił, narobił, czekam na resztę dziewczynek, jak przyjdą ;-) co tam u Ciebie kochana?
 
Ostatnia edycja:
Do góry