reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Wow, dziewczyny, ale się galimatias zrobił. Tak to jest jak się dwa wątki łączy, ciężko się w tym wszystkim teraz zorientować ale przynajmniej wszystkie mamy jeden cel: fasoleczki :-)
Pozdrawiam więc wszystkie staraczki, mamusie i przyszłe mamusie. Orientujmy się :-D
 
Ojej co się stało? Połączyli wątki. Pisze i patrze że mój post jest na 70 którejś stronie i mówię niemożliwe bo przecież nasz wątek miał 29 stron. Nie sądziłąm że tak można połączyć wątki. Teraz trochę się pogubiłam :confused:
 
Nie jestem do końca szczęśliwa z tego powodu :-( ale cóż nie mamy na to wpłytu. Lilu a gdzie jest ta lista staraczek którą wpisałaś na której stronie. Zupełnie nie mogę niz naleźć.

Wiem że zapewne zrobiono to dla naszego dobra ale teraz jest tylko zamieszanie.
 
Ja tez nie....Ale chyba ktos jest, skoro tak sie stalo :baffled:

Co sie stalo to sie nie odstanie. Na fasolki bedziemy czekac czy tak czy owak:)
 
reklama
o kurcze ale bez sens juz mogli tam zostawic ten watek.. co komu zas to przeszkadzalo:crazy:

Dokladnie:wściekła/y: Ja i tak pisalam i tu i tu:tak:. Bylam w szoku jak zobaczylam, ze watki sa polaczone, no ale coz, widocznie tak mialo byc:-D.

Kroptusia bede czekac na relacje jak tam twoj M zareagowal. Czy sie domyslil?:-) Ja uciekam na chwile od tego wszystkiego. Idziemy z mezem do znajomych. Wieczorem zajrze jeszcze papa kochane;-)
 
Do góry