reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jej jej jej jej jej jej jej jej
Ale te leki to siekierka
tak mi się w głowie kręci, że mam same plęciołki przed oczami.
Nie chciałam zwolnienia ale wiem już dlaczego lekarka nalegała na tygodniowe zwolnienie:rofl2:
Kurcze pieczone, to tak nie czułam się po dobrej imprezie, piciu....
 
reklama
A teraz to juz napewno tak :) ale dobrze mi tu z Wami i chcialabym sobie tutaj do Was zagladac podczytywac i czasem dac ciazowe fluidki jesli nie maci nic przeciw :-) A mam pytanie z innej beczki jak Wy te suwaczki pododawalyscie pewnie smieszne pytanie ale nie moge sie doczytac ;-)
 
A teraz to juz napewno tak :) ale dobrze mi tu z Wami i chcialabym sobie tutaj do Was zagladac podczytywac i czasem dac ciazowe fluidki jesli nie maci nic przeciw :-) A mam pytanie z innej beczki jak Wy te suwaczki pododawalyscie pewnie smieszne pytanie ale nie moge sie doczytac ;-)
na tej stronie masz suwaczek:
http://lilypie.com/create_baby_days.php
(Expecting a baby , wybierz czy chcesz full size czy mini-ticker,przejdz 3 stepy (wybierz odpowiedni suwak, marker oraz wypełnij odpowiednie dane, kliknij create ticker) a później skopiuj link (drugi - PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode - do sygnatury w profilu
 
Ostatnia edycja:
Ja juz powoli bede sie zbierac, czas powoli szykowac sie do wyjsci i ruszac na lotnisko :tak:
Bede zagladac jak tylko czas mi na to pozwoli :-)
Zycze wszystkiego dobrego w nadchodzacym nowym 2009 roku :tak:

Buziaki, papa:happy:
 
na tej stronie masz suwaczek:
Lilypie : Free baby days
(Expecting a baby , wybierz czy chcesz full size czy mini-ticker,przejdz 3 stepy (wybierz odpowiedni suwak, marker oraz wypełnij odpowiednie dane, kliknij create ticker) a później skopiuj link (drugi - PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode - do sygnatury w profilu
Zrobiłam wszystko co napisałaś, a moja sygnatura i tak się nie pojawiła - wiesz może dlaczego??:confused:
Hihi już istnieje:-D DZIĘKUJĘ!!!
 
reklama
Do góry