reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja juz powoli bede sie zbierac, czas powoli szykowac sie do wyjsci i ruszac na lotnisko :tak:
Bede zagladac jak tylko czas mi na to pozwoli :-)
Zycze wszystkiego dobrego w nadchodzacym nowym 2009 roku :tak:

Buziaki, papa:happy:

Lilu19 szczesliwego lotu zycze, pozdrow ode mnie Polske:-) Ja bede tam za 3 tyg:tak:. Dziekuje za zyczenia noworoczne i rowniez zycze wszystkiego dobrego w tym 2009 roczku. Oczywiscie spelnienia tego najwiekszego marzenia o fasolce:tak::-):tak:3maj sie cieplutko i zagladaj do nas jak tylko bedziesz miala chwileczke!!!! Usciski.....
 
reklama
Mezatka

Testujesz jutro ?

Witaj Lolitko200. Powiem szczerze, ze zrobilam test dzisiaj, choc mowilam sobie, ze poczekam do jutra a jesli @ nie przyjdzie to zrobie test 2 dni po. Nie wytrzymalam i jestem na siebie zla:wściekła/y:, ze nie wytrzymalam a tu wyszla I kreska:-(. Najgorsze jest to (nie pisalam o tym wczesniej), ze ten miesiac byl dziwny dla mnie, czulam w brzuszku dziwne uczucia, ciagla wzdecia i troche niedobrze(nie wspomne, ze zatrulam sie przed Wigilia i 2 dni prawie nic nie jadlam:-() No i juz od 2 dni powinnam miec jakies male plamienia a tu nic, wiec test zrobiony rano a po pol godziny pozniej plamienia tak jak na @ sie pokazaly, brzuszek juz inny itd, wiec troszke dol:-(. No ale wiem, ze testy czasem tak wychodza, wiec jak tylko @ nie przyjdzie tak naprawde do 3 dni to zrobie znowu:tak:. Jestesmy z mezem jeszcze dobrej mysli i nie poddajemy sie, choc wiem, ze natury sie nie zmienie i co ma byc to bedzie i tak:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mezatka


Wlasnie dlatego ja nigdy nie robie testowania, zeby w niepotrzebne male dolki wpadac. Jak sie 2 dni @spoznia - wtedy robie test.
A Ty kochana poczekaj w spokoju na @ i zatestuj za kilka dni. Czasem testy nie wychodza nawet w dniu @
 
Dziewczynki- pytanie

Teoretycznie moze sie zdarzyc, ze owu nastepuje po 2 dniach wzrostu tempki.
Ale czy w praktyce - ktoras z was tak miala ? Ze w drugim dniu podwyzszonej tempki byla owulka, i byla to owulka potwierdzona przez monitoring lub test ?
 
Mezatka


Wlasnie dlatego ja nigdy nie robie testowania, zeby w niepotrzebne male dolki wpadac. Jak sie 2 dni @spoznia - wtedy robie test.
A Ty kochana poczekaj w spokoju na @ i zatestuj za kilka dni. Czasem testy nie wychodza nawet w dniu @

Wiesz Lolitko200 ja nie robilam testow wczesniej, bo zawsze jakos ta @ przyszla troszke wczesniej (ale cykle mam raczej regularne) Cos mnie tak natknelo dzisiaj i czulam sie tak wspaniale w objeciach meza i razem tak zadecydowalismy:tak:Nie mam dola:no: ale teraz wolalabym jeszcze poczekac :tak:. W sumie mam dobry humorek. Maz powiedzial, ze jak nie w tym to w nastepnym m-cu, bedziemy sie starac:tak:i to mnie cieszy. Narazie zapominam o tym tescie. Zobaczymy co los przyniesie :-)
A co do twojego pytania, to nie jestem pewna, ale ja nigdy nie mierzylam tempki, ze wzgledu na prace (rozne godziny, wiec rozne pory wstawania:-() Robilam tylko testy owulacyjne:tak:
 
Witajcie!:-)
Ja juz dzis lepiej!
Wiecie ja moze jako zalozycielka tego watku wypowiem sie!Zalozylam go dla mamus z dzieciaczkami i dla kobiet ktore nie maja jeszcze dzieciaczkow!
Nie robilam roznicy czy ktos wie juz jak to jest byc w ciazy czy nie wie!
Kazda ciaza jest inna i kazda inaczej sie przechodzi!Chcialam zeby ten watek sluzyl do wymiany doswaiadczen!Jestesmy jedne mlodsze drugie starsze jedne dzieciate inne nie i o to tu chodzi bo mozemy sobie pomagac i wymieniac sie doswiadczeniami:tak:
Ale nie zatrzymuje nikogo na sile!
Narazie was czytam bo po tej grypie dopiero zaczelam funkcjonowac!
 
reklama
A wiec:
Ninonka fajnie ze juz wrocilas!Dobrze ze wyjazd Ci sie udal!
A co do kolyski to jeszcze zakupisz!?
A moze zgramy sie na n-k!????:confused::tak:moje gg 2769820
Pixela77 wiec masz jedno dzieciatko na zewnatrz i jedno w brzuszku!?:-);-)i w 2010 bedziesz starac sie o 3???:confused::-)
Agadaria co u was ?czy was juz chorubsko calkiem odpuscilo?
Niunia27 ciesze sie ze nie odeszlas od nas jednak!?Mozesz pisac o codziennosci!Przeciez kazda z nas wie ze dzieci nie biora sie z powietrza i ze trzeba na nie poczekac a to co jest przed tez wazne!:-):tak::-D
Beti faktycznie super jestes wciaz mlodziutka a dziewczynki sa juz duze!I bedziesz juz miala pomoc w nich!Super!:-)
Zanka gratuluje!:-):-D:-):-D
Zycze szczesliwego testowanka!:-)
pozdrawiam wszystkie mamusie!i dzidziusie te male i te duze i te calkiem niewidoczne!:-)
 
Do góry