reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ja rowniez normalnie siedze sobie nie moge uwierzyc i lezki w oczkach moj tato na mnie podejrzliwie spojarzal jak wrocilam i sie usmiechna (choc nie wie gdzie i po co bylam) tylko zapytal czy jest ok :)) dzis uwierzylam w cuda wiem ze lekarze pomagaja wspomagaja badania wsio ale u nas z gory powiedzial ze bezplodnosc u m i to 10 lat temu po czym powtorzone badania bez zmian a ja i tak swoje :d rozmawialam wiele razy z moja mama (zmarla na raka 3 lata temu ale radze sie w ciezkich chwilach) co mysli czy jest nadzieja tak bardzo bym chciala...wiem ze bedziecie sie smiac ale w ta noc przysnilo mi sie cudowne bezbronne dzieciatko a ja obudzilam sie zaplakana ale taka jakas pelna wiary i szczesliwa :) i popre dziewczyny ktore kiedys dawno mi napisaly "nadzieja umiera ostatnia" poki @ nie zapuka poki gin nie powie definitywnie to nie ciaza nadzieja jest i u mnie tak bylo wszystkie niby znaki jak co cykl poza tym siiiiilnym przeczuciem sercem moim cialo mowilo swoje a serce swoje mialam to samo w 1 ciazy to jest to cos :) ze niby nic cie nie boli czujesz sie jak na @ znaki na ziemi mowia ze idzie i tylko sie z toba drazni a tam cos w srodku....nie umiem opisac poprostu pare dni po owu zlapalam sie za brzuch i to uczucie ze jest w srodku z wika mialam to samo :)) dlatego na sile szukalam znakow ale nie przyszly tempka nawet byla nizsza niz zwykle :))

Kroptusia fantastycznie !!!!!!!

Normalnie można się poryczeć czytając co napisałaś :-)
Ściskam cię ze wszystkich sił !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
DZIEWCZYNY CHODŹCIE NA TAMTEN WĄTEK STARACZKI 2009.

Gratulacje dla zafasolkowanej !!!!

Na staraczkach 2009 udało się zafasolkować Kroptusi-to świeży news !!!! :-)

Yupiiiiiii
 
KROPTUSIA JESZCZE RAZ GRATULUJĘ, choc dla mnie weteranki (juz 3 ciaża) nie było wątpliwości, że beta jest prawidłowa :-)...ponad 100 - 13 dni po owu to jest dobry wynik więc nerwy troszke niepotrzebne....ale rozumiem twoje przejecie, każda z nas ma swoją historię a zycie nas czesto miło zaskakuje i musimy byc pełni nadzieji...Przede wszystkim życze teraz spokoju, nerwów przez niedokładnosc ludzi juz sie troche najadłas a to fasolce szkodzi....i czekamy na fotke z kolejnego usg bo bedzie juz pewnie fasolka i serduszko....
 
Dzieki ale przez durna babe sie najadlam strachu bo mi wpisala ze 2 mc nie mam miesiaczki stad gin powiedzial ze za niska jak mu sie wydawalo na 9 tydzien ale co ja przezylam to moje nie moglam grupy krwi wyjac z portfela rece tak mi sie trzesly jak zacza robic usg juz mialam w glowie masakryczne torbiele itp leze i durna rycze a ten jak tylko wsadzil ten caly aparat sie usmiecha nawet nie trzeba bylo szukac widac jak byk :)) i powiedzial bym sie nie przejmowala jest b. dobrze tylko nospe na moje skurcze i za 3 tyg bedzie juz serduszko i wszystko...jak zeszlam nogi jak z waty myslalam ze padne jak stoje potem z wrazenia nie zaplacilam...od baby z recepcji nie odebralam wynikow usmiechnela sie tylko i " i co ciaza...typowe zachowanie rozkojarzonych roztrzesionych mamus po wiadomosci" :)) po drodze kupilam malenkie buciki i jutro dam mezowi akurat 3 rocznica nie moge uwierzyc...3 lata nic tyle prob i dzien przed i dwa i w owu i wyluzowanie na 1 wczasach drugich a tu olany cykl tylko 1 przytulanko w mc z przyjemnosci i jest moje szczescie...Spelnilo sie moje zyczenie zeszloroczne wypowiedziane 31 grudnia " chce w 2008 roku miec pod sercem malenka kruszynke" do tej pory sie spelnily wszystkie moje zyczenia tu ostatni mc i nic...pomyslalam "pierwsze ktore sie nie spelnilo a tak chcialam" a jednak...:)


Kroptusia, nie wiem czy mnie pamiętasz. Ostatnio mało się tu udzielam...
Kochana strasznie sie ciesze, aż się wzruszyłam!!!!
Postanowiłam że jutro tez wypowiem swoje noworoczne zyczenie, może też los się do mnie usmiechnie.
Chcę też zmeinić pracę, ale ze względu na planowana ciąże trochę się waham....ale może po prostu trzeba życ normalnie i nie myślec tylko o dziecku, może wtedy sie uda.
czasami myslę, ze może za długo czekałam na pierwsze dziecko...ale widocznei tak ma być:)

Życze ci wszystkiego dobrego!
 
Chcę też zmeinić pracę, ale ze względu na planowana ciąże trochę się waham....ale może po prostu trzeba życ normalnie i nie myślec tylko o dziecku, może wtedy sie uda.
czasami myslę, ze może za długo czekałam na pierwsze dziecko...ale widocznei tak ma być:)

Co do pracy powiem tak 2 lata temu stwiedzilismy ze z innych powodow musimy przerwac staranka wiec podjelam prace potem ciagle przesuwalam termin bo praca praca i praca (ale jakby byla dzidzia bylo by super)....stres w pracy niemilosierny mobing wiec postanowilam zmienic. Jak dobieglo konca moje wypowiedzenie dowiedzialam sie o ciazy i mam i ciaze i nowa prace hehe wiec widzisz trzeba normalnie zyc jakbym nie zafasolkowala pewnie teraz z uwagi na nowa prace bysmy wstrzymali sie choc do maja (wtedy dostane ew umowe):))
 
KROPTUSIA JESZCZE RAZ GRATULUJĘ, choc dla mnie weteranki (juz 3 ciaża) nie było wątpliwości, że beta jest prawidłowa :-)...ponad 100 - 13 dni po owu to jest dobry wynik więc nerwy troszke niepotrzebne....ale rozumiem twoje przejecie, każda z nas ma swoją historię a zycie nas czesto miło zaskakuje i musimy byc pełni nadzieji...Przede wszystkim życze teraz spokoju, nerwów przez niedokładnosc ludzi juz sie troche najadłas a to fasolce szkodzi....i czekamy na fotke z kolejnego usg bo bedzie juz pewnie fasolka i serduszko....

Dzieki stres byl glownie w pracy (moj ostatni dzien nawet wtedy wredna @ nie odposcila i wyprowadzila mnie z rownowagi) dlatego juz tam nie pracuje i moze lepiej a baba tez swoje ze niby brak okresu 2 mc a beta 100 lekarz na wstepie ze za malo na ciaze to jak mialam sie nie stresowac :) ale juz ok nadrabiam spokoj. Mam nadzieje ze bedzie ok mam przyjsc za 3 tyg w sumie dziwnie bo zwykle chodzilam co 4 ale moze to tylko teraz bo wczesna ciaza :)
 
Co do pracy powiem tak 2 lata temu stwiedzilismy ze z innych powodow musimy przerwac staranka wiec podjelam prace potem ciagle przesuwalam termin bo praca praca i praca (ale jakby byla dzidzia bylo by super)....stres w pracy niemilosierny mobing wiec postanowilam zmienic. Jak dobieglo konca moje wypowiedzenie dowiedzialam sie o ciazy i mam i ciaze i nowa prace hehe wiec widzisz trzeba normalnie zyc jakbym nie zafasolkowala pewnie teraz z uwagi na nowa prace bysmy wstrzymali sie choc do maja (wtedy dostane ew umowe):))


no ja akurat swoja prace lubie, tylko chciałabym więcej zarabiać, zmienic stanowisko.... poczekam jeszcze do września jak dzidzi nie bedzie do tego czasu to zmieniam pracę.
Póki co to chciałabym jeszcze gdzieś wyjechać. Może Egipt, Maroko..teraz sątanie wycieczki:)
 
no ja tez zmienilam rowniez z uwagi na zarobki i wykonywany zakres obowiazkow...no coz zobaczymy u nas a planach byl Egipt w czerwcu teraz juz chyba nie za bardzo :)
 
Witam dziewczynki !!!!

Fajnie że mnie niektóre pamiętają ;**** dzięki za przyjęcie :tak::tak:
Ja też jestem duża dziewczynka :-D 180 , 64kg i tylko 75A :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Kroptusia WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!! ja też się wzruszyłam jak przeczytałam twoje posty :tak::tak: to jest właśnie znak że trzeba w życiu wierzyć ;-) Napisz kiedy masz zamiar powiedzieć mężowi i jak zareagował to się wzruszę po raz kolejny. CUDOWNYCH MIESIĘCY Z DZIDZIĄ POD SERDUSZKIEM CI ŻYCZĘ :-D:-D

Miłego dnia dziewczynki ;**********
 
reklama
Dziewczyny :-)

Dziekuje wlasnie sie zbieram na zakupki maz niestety ostatnio ciezko charuje czasem przychodzi to spie wychodzi tez spie blee ale dzis bedzie moze krocej zadzwonil poki co...co tam slychac itp :) jak sie czuje (ostatnio skarzylam sie na brzuszek stwierdzil hehe w ustach faceta smiesznie brzmi "pewnie ta wredna @ sie znow zbliza" ) i takie tak ja dzis wolne to porobie zakupy na jutro przychodza znajomi...Napisze napisze poki co ciezko mi w to uwierzyc bo czuje sie dobrze az za dobrze oby tak bylo juz caly czas :). Zastanawia mnie tylko czemu gin kazal przyjsc za 3 tyg a nie 4 niby w recepcji baba powiedziala ze to normalne wczesna ciaza niektore musza za 2 przyjsc a dopiero potem za miesiac...no ale ok :)) Wczoraj za to weszlam do sklepu po banany a uderzyl mnie mega zapach ogorkow konserwowych ktore sobie staly w wiaderu na polce mniam hihi :) to na tyle odezwe sie jak M dopadne :D i tak zaczyna cos czaic
 
Do góry