reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

mezatka chyba tylko my doczekalysmy tej wspanialej wiadomosci!!:-D ale przynjamniej z jaka nadzijea pojdziemy teraz spac co?;-)

mi tez sie łezka zakrecila w oku.... prawie jakbym sama sieo tym dowiedziala:sorry2:
 
reklama
kurde Marzenixx, mezatka i reszta...czemu tu teraz jestescie? buuuuu

Witaj Marlena85;-) Ja pisalam na watku Staraczki 2008 i mialam sie przenies na Mamusie, Staraczki 2009 a tu powstala kontynuacja Staraczek 2008 i tak wiec zaczelam pisac tutaj, choc codziennie czytam rowniez posty na drugim forum:tak:. W pewnym czasie pisalam na dwoch, ale nie dalam rady:-D a tutaj jest rowniez duzo osob, ktore poznalam wczesniej i tak zostalo na razie. Serdecznie Cie pozdarwiam;-);-)
 
Ja rowniez normalnie siedze sobie nie moge uwierzyc i lezki w oczkach moj tato na mnie podejrzliwie spojarzal jak wrocilam i sie usmiechna (choc nie wie gdzie i po co bylam) tylko zapytal czy jest ok :)) Dzis uwierzylam w cuda wiem ze lekarze pomagaja wspomagaja badania wsio ale u nas z gory powiedzial ze bezplodnosc u M i to 10 lat temu po czym powtorzone badania BEZ ZMIAN a ja i tak swoje :D rozmawialam wiele razy z moja mama (zmarla na raka 3 lata temu ale radze sie w ciezkich chwilach) co mysli czy jest nadzieja tak bardzo bym chciala...wiem ze bedziecie sie smiac ale w ta noc przysnilo mi sie cudowne bezbronne dzieciatko a ja obudzilam sie zaplakana ale taka jakas pelna wiary i szczesliwa :) i popre dziewczyny ktore kiedys dawno mi napisaly "NADZIEJA UMIERA OSTATNIA" poki @ nie zapuka poki gin nie powie definitywnie TO NIE CIAZA nadzieja jest i u mnie tak bylo wszystkie niby znaki jak co cykl poza tym siiiiilnym przeczuciem sercem moim cialo mowilo swoje a serce swoje mialam to samo w 1 ciazy to jest TO COS :) ze niby nic Cie nie boli czujesz sie jak na @ znaki na ziemi mowia ze idzie i tylko sie z Toba drazni a tam cos w srodku....nie umiem opisac poprostu pare dni po owu zlapalam sie za brzuch i to uczucie ze jest w srodku z Wika mialam to samo :)) dlatego na sile szukalam znakow ale nie przyszly tempka nawet byla nizsza niz zwykle :))

boske kroptusia przestan cholercia juz! bo przeciez siedze i rycze jak glupia jak czytam co piszesz!!:sorry2:( dobrze ze meza nie ma) tak sie ciesze twoim szczesciem:-D
mam nadzieje ze mimo iz przeniesiesz sie na watek z mamusiami chyba wrzesniowy tak? to zostaniesz tez znami:zawstydzona/y:
 
mezatka chyba tylko my doczekalysmy tej wspanialej wiadomosci!!:-D ale przynjamniej z jaka nadzijea pojdziemy teraz spac co?;-)

mi tez sie łezka zakrecila w oku.... prawie jakbym sama sieo tym dowiedziala:sorry2:

Dokladnie Marzenixx....Kurde warto bylo czekac na ta wspaniala wiadomosc:tak::-):tak:. Tak sie ciesze, ze mysli kraza mi tylko wokol tej informacjii:tak::tak:
 
a ja z tego wszystkiego nie moge spac :) patrze na swoja core i mysle noooo w koncu bedziesz miala siostrzyczke braciszka ktorego tak bardzo chcialas i przychodzilas do mamusi i pytalas :) pewnie ze tu zostane to Wyscie daly mi pierwsza nadzieje nutke malenka ktora zagoscila w mym serduszku dokadnie10 dni temu....:) kladzcie sie dziewczynki i snijcie o malenstwach bede do Was zagladac poki co musze sie sama z tym przespac i ochlonac :)
 
ide dziewczyny spac bo przeciez jutro do pracy na rano , chociaz nie wiem jak szybko zasne po takich wiadomosciach:-D jak tylko wroce jutro z pracki zaraz do was przylece!!!! buziolki kochane! dobranoc!!!!
kroptusia dla ciebie specjalnie kochana cudownej nocki zycze!! choc tobie to juz nic wiecej nie potzreba...:-D
papa:-D:-D
 
boske kroptusia przestan cholercia juz! bo przeciez siedze i rycze jak glupia jak czytam co piszesz!!:sorry2:( dobrze ze meza nie ma) tak sie ciesze twoim szczesciem:-D
mam nadzieje ze mimo iz przeniesiesz sie na watek z mamusiami chyba wrzesniowy tak? to zostaniesz tez znami:zawstydzona/y:

Ja tez prawia placze z twojego szczescia Kroptusiu. Kochana licze na ciagle relacje jak twoja ciaza przebiega, jakie dalsze objawy, samopoczycie, wszystko:-), bo jestem bardzo ciekawa:tak:jak to u ciebie wszystko gra:-)
No to mamy pierwsza fasoleczke na forum!!!!

Kurde dziewczyny musze juz zmykac, ale jutro odezwe sie jak tylko wstane, buziaczki i usciski dla wszystkich papappa......choc tak trudno sie rozstac teraz:-)​
 
No ja tak czekałam na wieści od Kroptusi ale w końcu nie wytrzymałam i usnęłam nie wiem kiedy, ale teraz się obudziłam i stwierdziłam że no już poprostu musze wiedzieć co tam a tu TAKIE NOWINY!!!!:-D
Kroptusiu DAŁAŚ NADZIEJĘ wielu wielu Staraczkom!!!!!!!!!
Mnie też się łezka w oku kręci po przeczytaniu Twoich relacji, to wspaniałe i cudowne, bardzo bardzo BARDZO się cieszę Twoim szczęściem!!!!!!!!!
Przytulam mocniutko kochana!!!!!!! I dużo zdróweczka dla WAS!!!! :-D
(..no i w sumie też troszkę fluidków może jednak podłapię....)



Ta opowieść o Bogu i dzieciątku jest prześliczna, też się poryczałam czytając to..
A co do wieku to ja mam skromne ale jakże śliczne 22 lata :-D

Ponieważ pewnie rano nei dam rady tu już zajrzeć, to życzę Wam miłego dnia kochane i przede wszystkim Kroptusiu pisz jak Twój m zareagował na TAKĄ niespodziankę!!!
Kurcze, jak to się dzieje że tak współodczuwa się szczęście drugiego człowieka? Ja to aż teraz się cała uśmiecham ciągle!!! :-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Nie zapomnialam o Was ani na chwilke, wiec melduje sie i tutaj:tak:.


Hej Dziewczyny !! :D
Wreszcie sie udalo, moja fasolka dala o sobie znac tuz po swietach :D
@ nie bylo, zrobilam tescik i piekne dwie kreseczki :D
Jejku, jak sie ciesze :D


Kurde ale wspaniala wiadomosci. Zanka .WIELKIE GRATULACJE!!! Duzo zdrowka dla was obojga, oby te 9m-cy, byly dla ciebie najlepszym okresem w twoim zyciu!!!

DOBRANOC:-)​
 
Do góry