reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

gratulacje!!!!!!!!!! kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkie wiedzialysmy ze masz fasolke!!!!!!wszystkiego co najlepsze przez kolejnych 8 miesiecy!!!!

Dzieki ale przez durna babe sie najadlam strachu bo mi wpisala ze 2 mc nie mam miesiaczki stad gin powiedzial ze za niska jak mu sie wydawalo na 9 tydzien ale co ja przezylam to moje nie moglam grupy krwi wyjac z portfela rece tak mi sie trzesly jak zacza robic usg juz mialam w glowie masakryczne torbiele itp leze i durna rycze a ten jak tylko wsadzil ten caly aparat sie usmiecha nawet nie trzeba bylo szukac widac jak byk :)) i powiedzial bym sie nie przejmowala jest b. dobrze tylko nospe na moje skurcze i za 3 tyg bedzie juz serduszko i wszystko...jak zeszlam nogi jak z waty myslalam ze padne jak stoje potem z wrazenia nie zaplacilam...od baby z recepcji nie odebralam wynikow usmiechnela sie tylko i " i co ciaza...typowe zachowanie rozkojarzonych roztrzesionych mamus po wiadomosci" :)) po drodze kupilam malenkie buciki i jutro dam mezowi akurat 3 rocznica nie moge uwierzyc...3 lata nic tyle prob i dzien przed i dwa i w owu i wyluzowanie na 1 wczasach drugich a tu olany cykl tylko 1 przytulanko w mc z przyjemnosci i jest moje szczescie...Spelnilo sie moje zyczenie zeszloroczne wypowiedziane 31 grudnia " chce w 2008 roku miec pod sercem malenka kruszynke" do tej pory sie spelnily wszystkie moje zyczenia tu ostatni mc i nic...pomyslalam "pierwsze ktore sie nie spelnilo a tak chcialam" a jednak...:)
 
reklama
Ja nie moge jeszcze w to uwierzyc, normalnie tak mnie energia rozpiera ze az brak mi slow xD wkoncu moje kochanie dojdzie do rozwiazania zagadki, dlaczego ostatnio mam takie humorki :D
Dziekuje dziewczyny :D :*
I wszystkim zycze na Nowy Rok duuuuzo fasolek :D zeby dla kazdej z Was 2009 rok byl najszczesliwszy na świecie :D
 
Zatem robie to o czym marzylam 3 latka przesylam dzis swoje pierwsze ciazowe fluidki w koncu nadszedl moj dzien ze moge to zrobic z reka na sercu choc serce mi mowilo ale balam sie Wam powiedziec by nie zapeszyc wiec
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************

Łapcie dziewczyny to dla Was na 2009 rok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) i tym co zostalo pare dni do testu moooooze na 2008 :))))
 
Dzieki ale przez durna babe sie najadlam strachu bo mi wpisala ze 2 mc nie mam miesiaczki stad gin powiedzial ze za niska jak mu sie wydawalo na 9 tydzien ale co ja przezylam to moje nie moglam grupy krwi wyjac z portfela rece tak mi sie trzesly jak zacza robic usg juz mialam w glowie masakryczne torbiele itp leze i durna rycze a ten jak tylko wsadzil ten caly aparat sie usmiecha nawet nie trzeba bylo szukac widac jak byk :)) i powiedzial bym sie nie przejmowala jest b. dobrze tylko nospe na moje skurcze i za 3 tyg bedzie juz serduszko i wszystko...jak zeszlam nogi jak z waty myslalam ze padne jak stoje potem z wrazenia nie zaplacilam...od baby z recepcji nie odebralam wynikow usmiechnela sie tylko i " i co ciaza...typowe zachowanie rozkojarzonych roztrzesionych mamus po wiadomosci" :)) po drodze kupilam malenkie buciki i jutro dam mezowi akurat 3 rocznica nie moge uwierzyc...3 lata nic tyle prob i dzien przed i dwa i w owu i wyluzowanie na 1 wczasach drugich a tu olany cykl tylko 1 przytulanko w mc z przyjemnosci i jest moje szczescie...Spelnilo sie moje zyczenie zeszloroczne wypowiedziane 31 grudnia " chce w 2008 roku miec pod sercem malenka kruszynke" do tej pory sie spelnily wszystkie moje zyczenia tu ostatni mc i nic...pomyslalam "pierwsze ktore sie nie spelnilo a tak chcialam" a jednak...:)

boshe nawet nie wiesz jak sie ciesze z twojego szczescia!!!! az mi sie lezka w oku kreci jak to czytam!! nawet nie wiesz jaka nadzieje dalas w tym momencie tylu kobitom!!! trzeba zawsze miec nadzieje !:-D tak czekalam na wiesci od ciebie:tak: naprawde natchnelas mnie wiara ze wszystko jest mozliwe jesli sie tylko bardzo chce! boshe ale twoj M bedzie jutro szczesliwy!! napisz koniecznie jak zareagowal! gratuluje ci jeszcze raz... mam nadzieje ze niedlugo i mi beda sie tak mogi trzęsły:tak::-D
 
Gratulacje Kroptusia widze ze same dobre wiesci dzisiaj..i na tym watku i na tym drugim..super!
Marzenixx yyy a tamten watek to dla tych ktore juz sa mamusiami? hmm chyba nie..tylko po prostu ktos go tak sformulowal, bo za wiele dziewczyn, ktore juz sa mamami tam nie ma, ale oki, skoro tu masz wiecej znajomych to nie namawiam.. jak wolisz..buziaki
 
Zatem robie to o czym marzylam 3 latka przesylam dzis swoje pierwsze ciazowe fluidki w koncu nadszedl moj dzien ze moge to zrobic z reka na sercu choc serce mi mowilo ale balam sie Wam powiedziec by nie zapeszyc wiec
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************

Łapcie dziewczyny to dla Was na 2009 rok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) i tym co zostalo pare dni do testu moooooze na 2008 :))))

ja łapieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
..... po drodze kupilam malenkie buciki i jutro dam mezowi akurat 3 rocznica nie moge uwierzyc...3 lata nic tyle prob i dzien przed i dwa i w owu i wyluzowanie na 1 wczasach drugich a tu olany cykl tylko 1 przytulanko w mc z przyjemnosci i jest moje szczescie...Spelnilo sie moje zyczenie zeszloroczne wypowiedziane 31 grudnia " chce w 2008 roku miec pod sercem malenka kruszynke" do tej pory sie spelnily wszystkie moje zyczenia tu ostatni mc i nic...pomyslalam "pierwsze ktore sie nie spelnilo a tak chcialam" a jednak...:)

Tylko wytrzymaj Kroptusia do jutra (choc wiem ze bedzie ciezko), bo to bedzie dla twojego meza wspaniala wiadomosc i swietna okazja do swietowania:-):tak::-). Boze kochana jak ci zazdroszcze, juz kilka razy czytalam twoj post i az lzy do oczek sie cisna z radosci:tak:GRATULUJE JESZCZE RAZ.
 
Zatem robie to o czym marzylam 3 latka przesylam dzis swoje pierwsze ciazowe fluidki w koncu nadszedl moj dzien ze moge to zrobic z reka na sercu choc serce mi mowilo ale balam sie Wam powiedziec by nie zapeszyc wiec
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************
*********************************************************

Łapcie dziewczyny to dla Was na 2009 rok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) i tym co zostalo pare dni do testu moooooze na 2008 :))))

I ja lapie rowniez:tak:. Dalas mi taka nadzieje:tak::tak:
 
zanka gratulacje wielkie!!!!! jaki dzis dzien wspanialych wiadomosci:tak:
ninonka chyba wszystkie mialysmy takie zyczonka na swietach;-)
marlenko i tu tez jestem kochana:tak::-)i smutaj sie tymi swietami, ja tez juz mialam ich dosc ale naszczescie sie skonczyly....:zawstydzona/y:

niedlugo dziewczeta testujemy i zaraz posypia sie kolejne kreseczki:-D
 
reklama
boshe nawet nie wiesz jak sie ciesze z twojego szczescia!!!! az mi sie lezka w oku kreci jak to czytam!! nawet nie wiesz jaka nadzieje dalas w tym momencie tylu kobitom!!! trzeba zawsze miec nadzieje !:-D tak czekalam na wiesci od ciebie:tak: naprawde natchnelas mnie wiara ze wszystko jest mozliwe jesli sie tylko bardzo chce! boshe ale twoj M bedzie jutro szczesliwy!! napisz koniecznie jak zareagowal! gratuluje ci jeszcze raz... mam nadzieje ze niedlugo i mi beda sie tak mogi trzęsły:tak::-D

Ja rowniez normalnie siedze sobie nie moge uwierzyc i lezki w oczkach moj tato na mnie podejrzliwie spojarzal jak wrocilam i sie usmiechna (choc nie wie gdzie i po co bylam) tylko zapytal czy jest ok :)) Dzis uwierzylam w cuda wiem ze lekarze pomagaja wspomagaja badania wsio ale u nas z gory powiedzial ze bezplodnosc u M i to 10 lat temu po czym powtorzone badania BEZ ZMIAN a ja i tak swoje :D rozmawialam wiele razy z moja mama (zmarla na raka 3 lata temu ale radze sie w ciezkich chwilach) co mysli czy jest nadzieja tak bardzo bym chciala...wiem ze bedziecie sie smiac ale w ta noc przysnilo mi sie cudowne bezbronne dzieciatko a ja obudzilam sie zaplakana ale taka jakas pelna wiary i szczesliwa :) i popre dziewczyny ktore kiedys dawno mi napisaly "NADZIEJA UMIERA OSTATNIA" poki @ nie zapuka poki gin nie powie definitywnie TO NIE CIAZA nadzieja jest i u mnie tak bylo wszystkie niby znaki jak co cykl poza tym siiiiilnym przeczuciem sercem moim cialo mowilo swoje a serce swoje mialam to samo w 1 ciazy to jest TO COS :) ze niby nic Cie nie boli czujesz sie jak na @ znaki na ziemi mowia ze idzie i tylko sie z Toba drazni a tam cos w srodku....nie umiem opisac poprostu pare dni po owu zlapalam sie za brzuch i to uczucie ze jest w srodku z Wika mialam to samo :)) dlatego na sile szukalam znakow ale nie przyszly tempka nawet byla nizsza niz zwykle :))
 
Do góry