reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczyny
Dopiero teraz pisze bo musialam sie uspokoic oczy zalzawione rece rozdygotane wypieki i chyba goraczka z nerwow...Jestem po ginie nigdy nie zapomne tej wizyty u gina...przyszlam ale bylam tak roztrzesiona ze zmierzyl az cisnienie i 140 na 100 i ze co sie dzieje mam sie uspokoic powiedzialam co i jak ze mielismy zrobic badania, zaczac monitorin ale wyszedl test i ze robilam bete to kazal pokazac i ze "cos za niska" :(( ja juz zalamka i placz i tysiac mysli TORBIEL CYSTY cokolwiek wiec 2 pytanie czy mam objawy jak piersi itp a u mnie piersi jako takie i nic poza tym wiec badanie badal badal i w pewnym momencie tak nacisna ze zabolal jajnik i pytanie "czy boli" to juz wogole lzy ze moze cos mi sie tam zrobilo na jajniku a moze pozamaciczna bo tez boli wiec on ze jeszcze usg...lezalam plakalam i gapilam sie w sufit z pytaniem "to skad to silne intuicyjne przeczucie ktore mialam tez w 1 ciazy...zawiodla mnie intuicja"...jednak ledwo co zacza robic usg mowi "prosze spojrzec" piekna ciaza i jak na swoj wiek czyli 5 tydzien jest wszystko ok i rozmiar i na swoim miejscu to sie poryczalam do konca :)))) po czym okazalo sie ze na badaniu bety baba wpisala ze ostatnia miesiaczke mialam 23 PAZDZIERNIKA a nie LISTOPADA !!! i wygladalo ze powinien byc 9 a nie 5 tydzien...wiec mnie uspokil ze jak na 5 wszystko super ladnie wyglada widzialam swoja kruszynke jest taka malutka ale jest :))) jestem szczesliwa....wracalam jeszcze taxi bo bylam taka roztrzesiona a taksiarz "jak kocha to wroci" palant :))

ps nie mowilam Wam o tym bo sie balam ale lekarz pare lat temu powiedzial M ze po ciezkiej infekcji jader nie bedzie mial dzieci jak sie poznalismy od razu mi o tym powiedzial naczy jak zauwazyl ze bym b. chciala bo chcial byc fair ale i tak go pokochalam i mu wtedy powiedzialam ze lekarz lekarzem a cud od Boga to co innego i ja w to wierze....potem tyle czasu i nic i wrocilismy do rozmowy ze lekarze ostrzegali i nie dawali szans (wdarla sie infekcja i cos tam zrobila z plemniczkami) po badaniach sie okazalo ze to BEZPLODNOSC i nic tu juz nie pomoze....ale ja nie wierzylam potem zwatpilam ze po co sie oszukiwac skoro lekarzy paru mowi i nie daje szansy moze adopcja a dzis...dzis siedze i placze ze szczescia :)))
 
reklama
Zanka GRATULACJE KOCHANA!!!:-) SZCZĘŚLIWYCH 9 MSC Z DZIECIĘ POD SERDUSZKIEM:tak::-) super bardzo się cieszę.jeszcze nowego roku nie mamy a tu lista nasza się zapełnia:-)
Marlenko nowy rok nowe możliwości, nie łam sie kochana, wszystkie zafasolkujemy:tak::-)
Lista starających sie 2009

Lusesita
Agniesiak85
Carri
Kinga85
mitemil szczęsliwie zafasolkowana -14.12.2008r
anian
niunia27
Pysia510
agadaria
sajonara
moni_ika
syneczki2
Lolisia2
Eve84
ivi
Rudson
sisi 86
jarzebinka
OLICA
Katerinka
katarzynka1979
romka
Marlena85
Martyna76
Czarodziejka
martyna222
Beti1975
Bazylia@
ewica24
Pinacolada
bablyss
mezatka
kinguś
Sylwia75
Lilu19
maja123
Marzenixx
Madzia_pl
ninonka
ell
maggie_f
*Misia*
smartka
lolitka200
asiucha
żanka- szczęśliwie zafasolkowana 29.12.2009
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny
Dopiero teraz pisze bo musialam sie uspokoic oczy zalzawione rece rozdygotane wypieki i chyba goraczka z nerwow...Jestem po ginie nigdy nie zapomne tej wizyty u gina...przyszlam ale bylam tak roztrzesiona ze zmierzyl az cisnienie i 140 na 100 i ze co sie dzieje mam sie uspokoic powiedzialam co i jak ze mielismy zrobic badania, zaczac monitorin ale wyszedl test i ze robilam bete to kazal pokazac i ze "cos za niska" :(( ja juz zalamka i placz i tysiac mysli TORBIEL CYSTY cokolwiek wiec 2 pytanie czy mam objawy jak piersi itp a u mnie piersi jako takie i nic poza tym wiec badanie badal badal i w pewnym momencie tak nacisna ze zabolal jajnik i pytanie "czy boli" to juz wogole lzy ze moze cos mi sie tam zrobilo na jajniku a moze pozamaciczna bo tez boli wiec on ze jeszcze usg...lezalam plakalam i gapilam sie w sufit z pytaniem "to skad to silne intuicyjne przeczucie ktore mialam tez w 1 ciazy...zawiodla mnie intuicja"...jednak ledwo co zacza robic usg mowi "prosze spojrzec" piekna ciaza i jak na swoj wiek czyli 5 tydzien jest wszystko ok i rozmiar i na swoim miejscu to sie poryczalam do konca :)))) po czym okazalo sie ze na badaniu bety baba wpisala ze ostatnia miesiaczke mialam 23 PAZDZIERNIKA a nie LISTOPADA !!! i wygladalo ze powinien byc 9 a nie 5 tydzien...wiec mnie uspokil ze jak na 5 wszystko super ladnie wyglada widzialam swoja kruszynke jest taka malutka ale jest :))) jestem szczesliwa....wracalam jeszcze taxi bo bylam taka roztrzesiona a taksiarz "jak kocha to wroci" palant :))

ps nie mowilam Wam o tym bo sie balam ale lekarz pare lat temu powiedzial M ze po ciezkiej infekcji jader nie bedzie mial dzieci jak sie poznalismy od razu mi o tym powiedzial naczy jak zauwazyl ze bym b. chciala bo chcial byc fair ale i tak go pokochalam i mu wtedy powiedzialam ze lekarz lekarzem a cud od Boga to co innego i ja w to wierze....potem tyle czasu i nic i wrocilismy do rozmowy ze lekarze ostrzegali i nie dawali szans (wdarla sie infekcja i cos tam zrobila z plemniczkami) po badaniach sie okazalo ze to BEZPLODNOSC i nic tu juz nie pomoze....ale ja nie wierzylam potem zwatpilam ze po co sie oszukiwac skoro lekarzy paru mowi i nie daje szansy moze adopcja a dzis...dzis siedze i placze ze szczescia :)))

gratulacje!!!!!!!!!! kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkie wiedzialysmy ze masz fasolke!!!!!!wszystkiego co najlepsze przez kolejnych 8 miesiecy!!!!
 
Zanka cudowna wiadomość!!!!!!!!:-):-):-)
Z całego serca Ci gratuluję Kochanie!!!!!!!!!! Jejku jak się ciesze:-):-):-)
Aż nie mogę sobie wypobrazić co sie czuje w takim momencie:-)
Cudownie, pięknie - jaki macie wspaniały prezent na Nowy Rok!!!!
Kochanie - GRRRRRRRRRatuluję mocno mocno tak!!!!!!!!!
:-D:-D:-D:-):-):-) ale ślicznie:-)
 
kurde Marzenixx, mezatka i reszta...czemu tu teraz jestescie? buuuuu

kochana ja tu jestem czesciej bo z niektorymi dziewczynkami znam sie juz prawie od roku i wogole jeszcze nie jestem mamusia tylko staraczka, ale podczytuje caly czas mamusie staraczki 2009, i zwami tez jestem tylko nic nie zdążylam naskrobac :tak:
 
ps nie mowilam Wam o tym bo sie balam ale lekarz pare lat temu powiedzial M ze po ciezkiej infekcji jader nie bedzie mial dzieci jak sie poznalismy od razu mi o tym powiedzial naczy jak zauwazyl ze bym b. chciala bo chcial byc fair ale i tak go pokochalam i mu wtedy powiedzialam ze lekarz lekarzem a cud od Boga to co innego i ja w to wierze....potem tyle czasu i nic i wrocilismy do rozmowy ze lekarze ostrzegali i nie dawali szans (wdarla sie infekcja i cos tam zrobila z plemniczkami) po badaniach sie okazalo ze to BEZPLODNOSC i nic tu juz nie pomoze....ale ja nie wierzylam potem zwatpilam ze po co sie oszukiwac skoro lekarzy paru mowi i nie daje szansy moze adopcja a dzis...dzis siedze i placze ze szczescia :)))

kroptusia .. to naprawdę cud... wielka miłośc i cud.... :-)
 
Marlenkaa Ty nie bój nic! Nie damy się deprechom! Jesteśmy większe od nich:-) A za niedługo będziemy się też cieszyć i wiwatować!!!:tak: - plawdę....:-)
Beti, że tak powtórze koleżankę - jakie Ty masz "wyrąbiście" duże dzieciaki!!!! WOW! Musisz być Extra mamuśką:tak::-)
 
Wielkie gratulacje Zanka super wiadomosc!! cos sie pospieszylas z pisaniem na tym watku, bo zalapalas sie na 2008 rok..super..jeszcze raz gratuluje!
Beti musi tak byc, nie widze innej opcji buu
 
.......jednak ledwo co zacza robic usg mowi "prosze spojrzec" piekna ciaza i jak na swoj wiek czyli 5 tydzien jest wszystko ok i rozmiar i na swoim miejscu to sie poryczalam do konca :)))) .....5 tydzien...wiec mnie uspokil ze jak na 5 wszystko super ladnie wyglada widzialam swoja kruszynke jest taka malutka ale jest :))) jestem szczesliwa....

Kroptusia - kochana WIELKIE GRATULACJE, az sie wzruszylam!!! I widzisz po co te nerwy:tak::tak:. Duzo zrowka dla was obojka, ale szczescie na forum:-):tak::-) Teraz bedziemy czekaly na kolejna zafasolkowana!!!:-):tak::-)
 
reklama
Do góry