reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

kochane a gdzie spedzacie sylwestra??

ja w tym roku w domku z mężem, odkąd sie znamy 6 lat to nigdy w domu razem na sylwka nie bylismy!! bo mąż ma taka prace ze zazwyczaj go nie bylo w sylwka albo czasami ja z nim wyjeżdzalam, ale wkoncu odpoczniemy sobie razem!:-D
a wy?:-)

Ja niestety chyba zostane z mezem w domu, bo 1sty mam byc w pracy miedzy 8-9 rano:wściekła/y: Co prawda zapraszali nas znajomi i wciaz sie zastanawiamy, ale musielibysmy wracac do do domu ok 1, gdzie imprezka bedzie w toku a tego nie lubie:-(, wiec chyba sobie odpuscimy:-:)-(
 
reklama
To dla was kochane oczekujące staraczki....

Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia
zapytalo Boga:
- Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc,
skoro jestem takie male i bezbronne?

- Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie
czekal i zaopiekuje sie toba.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i
usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym?

- Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego
dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy.

- A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam
jezyka, którym posluguja sie ludzie?

- Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek
slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic.

- A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba?

- Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic.

- Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem

- Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial.

- Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie
wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie.

W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i
Dziecie w pospiechu cicho zapytalo:

- O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego
aniola.

- Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: "Mamusiu".

doprowadzilas mnie do lez kolezanko droga.........
 
romka :-) :-):-)
moja siostra mi to wyslala i tez mnie doprowadzila do łez:zawstydzona/y: tak sie jakos cieplej robi na serduchu po przeczytaniu tego....

To prawda:tak::tak:.

Dziewczyny ja uciekam na jakis czas, ale wroce. Ide poprzytulac sie do meza, bo odkad wrocilam z pracy to tylko komp i forum. Co prawda on walczy z drugim kompem, bo glosnik przy kamerce mu nie dziala a wczoraj wszystko bylo oki:tak:
A musze sie wam pochwalic, ze moj ukochany kupil mi laptopa na gwiazdke, zebym tylko mogla z Wami sobie ''pogadac na forum'', bo widzial jak bardzo mnie to cieszy i pomaga odkad sie zalogowalam:-). Zmykam....
 
Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia jakbym @ nie dostała, nie zamierzam wcześniej testów niszczyć ;-), szczególnie, że mi cykl hula od maja to miałam ze 2 powtórzenia :baffled: 24-29 dni, ale wyniki mam podobno dobre.

A co do wredności to synek kosmetyków nam jak na razie nie podbiera ;-), ale kłóci się z nami jak nastolatek :baffled: i ja się martwiłam, że nie mówił do prawie 3 lat :sorry2: - teraz czasami jak rzuci tekst to się włosy jeżą :baffled:.
Te dzisiejsze przedszkolaki :sorry2::-D.
 
mi mąż kupil laptopa okolo dwa lata temu jak zaczelam studiowac mimo iz mialam w domku kompa ale takiego stacjonarnego:tak: i mowilam do niego -poco mi laptop?? jak ja przy kompie pare minut dziennie spedzam, a tu ani sie obejrzalam jak wpadlam w pulapke laptopów!! teraz siedze calymi dniami wygodnie przed telewizorkie z laptopkiem na kolanach i zrobilam sie wygodna jak nigdy! az nawet leniem stwierdzam!!:-D:-D:-D


ja siedze dzis z wami caly czas bo jutro do pracki i dopiero pod wieczor do was zajrze :-(
 
kinguś oj rozumiem twoje zwątpienie...jak tu Cię pocieszyc kiedy takie uczucie jest mi bliskie....ale wiesz, tak sobie myślę, ze moze powinnas zmienic lekarza albo jesli nie chcesz, to warto zasięgnąc opini innego.Czasem powie cos innego, podsunie pomysł, zmieni taktyke.Z jakiego miasta jestes?moze wejdz na strone"dobry lekarz" i poczytaj kto jest procentowo najleprzy i zapisz się.
Moze trzeba inne badania, zrobic albo wreszcie na powaznie zając się problemem?Kinguś nie załamuj się....Nowy rok-nowe nadzieje...
 
Kobitki - jak tak o sobie rozmawiamy, to w jakim wieku jest kazda z Was ?
Ja zaczynam pierwsza - 31 latek:) ale ten 2009 przyniesie 32 gi roczek :dry:

Ja mam 21 lat w listopadzie 2009 bede miec 22 :-D
Nie chcę to smucić ale jakoś nie wierzę w to że mogło się teraz udać, nic nie czuje:-( @ ma przyjść za 6 dni a ja z każdym dniem tracę nadzieję :-( popłakałam sobie troszkę....

Kingus- Nie smutaj sie kochana, przytulam mocnoooo :-*
Przeprazam ze tak urwala nam sie rozmawa ale co mi sie stalo z gg :baffled::wściekła/y:

Ja jutro lece do polski na pare dni ale mamusia ma komputer i internet wiec bede zagladac :tak::-)
 
reklama
Do góry