reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Beti1975 niestety tym razem nie udało mi się nic znaleźć, ale spokojnie jeszcze mam czas na znalezienie czegoś pięknego dla księżniczki, albo małego księcia :)

Marzenixx podobnie jak Ty i ja miałam takie życzenia, ale moja teściowa miała pecjalne ma być dziewczynka :)
Ja też sądze że 2009 będzie dobrym, a nawet bardzo dobrym rokiem dla nas :)
Oby udało się Wam teraz z tą fasolką, trzymam kciuki, a jeżeli nie to w styczniu już napewno musi się udać, zobaczysz :)

Katerinka będzie wszystko OK zobaczysz - trzymam za Ciebie kciuki i oby te mało optymistyczne staranka były strzałem w 10 :)
Masz racje z tymi facetami, trzeba ich zostawić na chwile i sami przyjdą ze spuszczoną głową :)

niunia27 ja uważam że ta @ to zwykłe przemęczenie przed świętami i tyle, nie masz się co zamartwiać :*

smartka ja też czuje, że nasze fasolinki już są gotowe i mają wyznaczony termin i dzień w którym się w nas pojawią :) i pewnie same nie mogą się już doczekać, tak jak my nie możemy doczekać się ich samych

amma2 nie martw się, będzie dobrze, być może to taki mały okres załamania i kila tych słabych Waszych dni, myśl pozytywnie :) głowa do góry

madziulenka witam Cię serdecznie :) wśród staraczek 2009

Lusesita zdrowiej nam szybko!!!!!!!!!!!!!!!

maggie_f powrót z niemiec nastąpił wczoraj popołudniu, byłam taka padnięta, że weszłam na babyboom, ale wysiedziałam 5 min i tak mnie sen zmógł że musiałam się położyć, a dziś od rana pranie sprzatanie aby w ten nowy 2009 rok wejśc bez bałaganu :)



Hej moje kochane :* a więc jak pisałam na którymś z postów byłam w niemczech u teściowej, wróciłam wczoraj popołudniu. Nie miałam na tyle sił aby napisać do Was, poprostu wypiłam gorącą herbatkę i poszłam spać.
Dziś od rana zabrałam się za pranie i sprzątanie po świętach.
W niemczech a dokładnie w Nurnbergu było bardzo fajnie.
Teściowa zyczyła dzidziusia, ale ma być dziewczynka podkreśliła - he he :)
Internet miałam a później było ciężko znów go złapać więc nie miałam możliwości się do Was odezwac ;(
Co do tego flomarku nie było tym razem żadnej kołyski, ale spokojnie ja jeszcze wynajde dla mojego przyszłego skarba coś ślicznego :)

Co do moich STARANEK to zaczeliśmy w 2 dzień świąt, (troszkę wcześniej niż było to planowane) - no ale cóż mówią że jak coś się planuje to zazwyczaj nie chce tak do końcxa wyjść :)

Jak juz wróciłam obiecuje że będe z Wami na bierząco.

Uciekam spać, bo dziś miałam wyczerpujący dzień, a jutro zaczynam przygotowania do sylwestra (kto wie jaka ta noc będzie) he he he

Kolorowych snów dziewczynki niech Nam się przyśnią małe aniołki które będą z nami mam nadzieje już za conajmniej 9 m-cy :)








 
reklama
:-D:-D:-Dkroptusia!! dawaj nam tu pozytywne fluidkiii!!!!!! takie pierwsze , swierze fluidki na 2009 rok!! :tak::-):tak:

kinguś ja testuje 3 dni po tobie, aty napewno przyniesiesz mi szczescie i moze razem bedziemy sie dwoa krechami cieszyci tylko patzrec jak zaraz polowa z nas sie przeniesie na mamy wrzesniowe czy sierpniowe 2009:-D:-D:-D

niunia27 bierz kochana męża w obroty juz dzisiaj!!:-D

Chciała bym, ale M do takiego orga..... mnie doprowadza i dk oddech przyśpiesza, że przy chorym gardle i problemach z oddychaniem, mogło by się to źle skończyć tym bardziej, że przy tym antybiotyku inhalatora nie mogę, a co powiedział by na pogotowiu:-D
 
Ninonka cieszę się,że święta się udały:-) a jak maluszek to zniósł? kołyskę znajdziesz jeszcze kochana, taką swoja wymarzoną:-) ja wynalazłam łożeczko składane odrazu z kołyską:-) ma super funkcje, tym bardziej , że my często podróżujemy, a teściów mam nad morzem więc trochę drogi jest, a łózio musi być:-)ale to dopiero jak zobaczę swoje wymarzone dwie kreseczki:-) kiedy idziesz do lekarza kochana? i pisz nam jak tam dziecię:-)
 
Hej Kobietki, ja to dopiero mam zaleglosci - 13 stron..:baffled: juz troche z grubsza przeczytalam, ale wiele mi jeszcze zostalo, bede musiala nadrobic jutro.. kurde czuje sie jak za czasow szkolnych, kiedy trzeba bylo nadrabiac braki spowodowane nieobecnoscia heh..
U mnie Swieta bez rewelacji, jakies takie depresyjne dla mnie byly i nie moglam sie doczekac kiedy sie skoncza.. w koncu to mialy byc wyjatkowe Swieta..nie mialam byc sama, ale wszystko sie brzydko mowiac posrało :-( ale nie bede wam tu smecic bo przeciez nie po to zapisalam sie na to forum.. niedlugo Nowy Rok, miejmy nadzieje ze bedzie on dla nas wszystkich najlepszy rokiem.. Buziaki dla Was, slodkich snow..
 
Hej Dziewczyny !! :D
Wreszcie sie udalo, moja fasolka dala o sobie znac tuz po swietach :D
@ nie bylo, zrobilam tescik i piekne dwie kreseczki :D
Jejku, jak sie ciesze :D
 
reklama
Do góry