reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Nie chcę to smucić ale jakoś nie wierzę w to że mogło się teraz udać, nic nie czuje:-( @ ma przyjść za 6 dni a ja z każdym dniem tracę nadzieję :-( popłakałam sobie troszkę....

kochana przytualm cie mocno:-( nie smutaj sie , nie trac nadzieii !! będzie wszystko dobrze , zobaczysz ze jak nie tym razem to nastepnym się uda! nie płakuniaj!!:zawstydzona/y:
 
reklama
Kingus - przytulam Cie mocno. Wiem jak sie czujesz - nie raz plakalam, nie doszukuj sie objawow, badz optymistka i mysl pozytywnie:tak::-):tak:

kochana przytualm cie mocno:-(
Dzięki kochane
Dobrze wiem, że zajść w ciążę nie jest tak prosto ale łudziłam się, że dostanę od losu taki piękny prezent....
Jakiś mam dziś płaczliwy humor:-( niestety, którym dzielę się z Wami i moim M. Ostatnio czułam, że to może być to a teraz nic:zawstydzona/y: jedynie co to mam ochotę się upić w sylwestra i zapomnieć o wszystkich smutkach.

Już mi trochę lepiej :baffled:
 
Było by fajnie dziś sprobować, tym bardziej, że M się dopytuje, ale ten lek mnie z nóg zwala....

Hmmm niunia27 - jak organizm jest slaby to w niczym nam to nie pomaga:tak:I tak Cie podziwiam, ze twoje mysli bladza wokol serduszkowania. Ja jak jestem chora, zmeczona lub zla to ciezko mnie przekonac, bo ja to potrzebuje na to wszysko czasu:tak::-D:tak:
 
:-D:-D:-Dkroptusia!! dawaj nam tu pozytywne fluidkiii!!!!!! takie pierwsze , swierze fluidki na 2009 rok!! :tak::-):tak:

kinguś ja testuje 3 dni po tobie, aty napewno przyniesiesz mi szczescie i moze razem bedziemy sie dwoa krechami cieszyci tylko patzrec jak zaraz polowa z nas sie przeniesie na mamy wrzesniowe czy sierpniowe 2009:-D:-D:-D

niunia27 bierz kochana męża w obroty juz dzisiaj!!:-D
 
kochane a gdzie spedzacie sylwestra??

ja w tym roku w domku z mężem, odkąd sie znamy 6 lat to nigdy w domu razem na sylwka nie bylismy!! bo mąż ma taka prace ze zazwyczaj go nie bylo w sylwka albo czasami ja z nim wyjeżdzalam, ale wkoncu odpoczniemy sobie razem!:-D
a wy?:-)
 
Dobrze wiem, że zajść w ciążę nie jest tak prosto ale łudziłam się, że dostanę od losu taki piękny prezent....
Jakiś mam dziś płaczliwy humor:-( niestety, którym dzielę się z Wami i moim M. Ostatnio czułam, że to może być to a teraz nic:zawstydzona/y: jedynie co to mam ochotę się upić w sylwestra i zapomnieć o wszystkich smutkach.

Już mi trochę lepiej :baffled:

Kingus - jeszcze nic straconego, przeziez kilka dni do testowanka nadal przed Toba. Usmiechnij sie, przytul do meza, zapomnij choc na chwilke o tym, wypij lampke wina:-D i tak nie zaszkodzi a ty sie troszke rozluznisz:tak: Sama bym sie z Toba napila, gdybym miala winko w domu:-D. Pamietaj mysl pozytywnie!!!
 
kochane a gdzie spedzacie sylwestra??

ja w tym roku w domku z mężem, odkąd sie znamy 6 lat to nigdy w domu razem na sylwka nie bylismy!! bo mąż ma taka prace ze zazwyczaj go nie bylo w sylwka albo czasami ja z nim wyjeżdzalam, ale wkoncu odpoczniemy sobie razem!:-D
a wy?:-)
My idziemy do znajomych i chyba będziemy tylko we 4 i ich córeczka.

Dzięki Mężatko ;-) wczoraj wypiłam już lampeczkę wina
 
Ostatnia edycja:
Kingus - jeszcze nic straconego, przeziez kilka dni do testowanka nadal przed Toba. Usmiechnij sie, przytul do meza, zapomnij choc na chwilke o tym, wypij lampke wina:-D i tak nie zaszkodzi a ty sie troszke rozluznisz:tak: Sama bym sie z Toba napila, gdybym miala winko w domu:-D. Pamietaj mysl pozytywnie!!!

i ja z wami winka bym sie napiła bo bardzo lubie!:-D:-D:-D
 
reklama
A na sylwka nigdzie nie ide...
Idziemy z moim facetem do restauracji wieczorem, a pozniej moze gdzies na ryneczek sie wyskoczy
 
Do góry