reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Katerinka powodzenia w tesco:-) nie wiem jak u Ciebie ale u nas to masakra tyle ludu:-)
ja się odmeldowuję na jakiś czas:-)
zaglądne do was później
buźka:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Nazywam się Ania mam 22 lata, jestem z dolnego śląska. Mężatką jestem od sierpnia br.
Bardzo miło mi się Was czyta.
Napiszę trochę o sobie....
Od 1,5 m-ca nie biore tabletek, dziś dostałam @ i w sumie to taka pierwsza prawdziwa @ wywołana naturalnie, a nie przez chemie.
Z moim mężem o dzidzi rozmawiamy już od września, a takie starania zaczynamy już w tym cyklu, ponieważ tak powiedziała moja Pani gin., że spokojnie po 1 normalnej @ można pokojnie zacząć staranka. Według mych obliczeń koło 5 stycznia jest ten dzień.

Będę z Wami na bieżąco, bo chcem się z Wami dzielić wiadomościami, a jednocześnie bardzo chcem wiedzieć co u Was i jak Wasze staranka!

 
Witaj Ninonka:-)
Będzie Ci tu miło z nami. Powodzenia w staraniach.

Na konkursie zdobyłam 100% na teście, ustny też bardzo dobrze, praca też dobrze płatna....:happy:
Maja dać odpowiedź do środy.....
 
A zapomniała bym - ostatnio miałam tyle pracy ze mój pobyt na forum trwał po parę minut na dzień, jak kogoś na liście pominęłam to przypomnijcie się:happy:

Na szczęście jutro piernik, sernik, makowiec przed pracą coś, po pracy też coś.
Najgorsze to to, że w wigilię też do pracy:-p

Dobranoc kochane;-)
 
Cześć Dziewczyny,
Chciałabym dołączyć do waszego grona - mam nadzieję że mnie przyjmiecie. Coś o mnie - mam 25 lat i dopiero od tego cyklu zaczęłam z moim S. świadome starania o dzidzie. Z moim S. jesteśmy razem już 3,5 roku, od 3 lat nie biorę tabletek ale jak dotąd fasolki nie ma. W sumie nigdy się nie staraliśmy, myśleliśmy że będzie co ma być. W tym cyklu łykałam olejek z wiesiołka i biorę Folik i zobaczymy. @ powinna przyjść za pare dni i pewnie wstręciucha przybędzie, zobaczymy. Buziaki dla wszystkich - mam nadzieję że 2009 będzie mega fasolkowy. :-)
 
hej dziewczynki:-) jestem ale zaraz znikam, rano do pracy a ja padnięta jakoś po tym dzisiejszym dniu
Ninonka witaj kochana:-) styczeń nam się powieksza w zaplanowane fasolki:-) super cieszę się bardzo:tak::-)
Niunia <bravo> ;-)) moje gratulacje:tak::-)
Kinguś co tak zwięźle? :-) trzymam kciuki kochana, ach ten styczeń:-):-):rofl2::-)
Maggie witaj wśród nas:-)
a ja uciekam, życzę kolorowych i spokojnej
jutro po pracy się odezwę
buźka:-)
 
Kurcze dziewczyny, oby tak bylo ze za rok kazda z nas Swieta spedzi juz z bobasem, chocby pod sercem... ja juz mialam te Swieta tak spedzic.. ale cii bo znow sie rozkleje :-( a moze juz na Wielkanoc kazda z nas bedzie chodzila w dwupaku?
Kinga85 pewnie bedzie juz prawie w polowie ciazy..bo na pewno sie udalo! :tak:
Lusesita z Twoim malenstwem na pewno bedzie wszystko ok, kurde ale wkurza mnie takie tlumaczenie lekarzy, ze tak bywa wrr..strasznie przykre to co spotkalo Twoja znajoma :-(
agadaria zeberka w miodzie? kurcze nie jadlam nigdy ale juz je widze oczyma mej wyobrazni..musze byc pyszne co? ale dbasz o mężulka :tak: ciasteczka pewnie też pycha, ale nie uda mi sie ich zrobic..przynajmniej nie na Swieta..
Beti1975 kiedy bedziesz miala wyniki? ja dzis robilam badania na toxoplazmoze i cytomegalie i naszczescie wszystko jest ok, na wyniki reszty badan niestety musze czekac dluzej :baffled: a z Kasia jak? Twoje pannice to juz pewnie Ci pomagaja w przygotowaniach co? :)
niunia27gratulacje, 3mam kciuki za srode
kinguś za Ciebie tez 3mam kciuki - za testowanko
ninonka i maggie_f witajcie, fajnie ze nas przybywa :-)

ja tez juz zmykam do spania, bo jutro czeka mnie duzo roboty.... dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Ninonka:-)
Będzie Ci tu miło z nami. Powodzenia w staraniach.

Na konkursie zdobyłam 100% na teście, ustny też bardzo dobrze, praca też dobrze płatna....:happy:
Maja dać odpowiedź do środy.....

Dziękuje za miłe powitanie, napewno będe się tu z Wami bardzo dobrze czuła.
Jeśli czas pozwoli będe tu codziennie, choćw 1 dzień świat uciekam z mężem do teściowej do niemiec ale wracamy po kilku dniach, więc na długo Was moje kochane nie opuszcze :)







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry