reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

KingaSTO LAT STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA FILIPKA:-)i mam nadzieję, że z przytulanek za 10 będą śliczne dwie kreseczki:-)
Eve prawda, że byłoby to słodkie:-) za rok o tej porze,życzę Ci kochana abyś już w ramionach miała ślicznę małe dziecię:-)
Lusesitaoj kochana to mialaś przeżycia w nocy, a jak maleństwo teraz? byłaś u lekarza
Agadaria jak tam pierniczki?:-)
Katarzynka ten rok będzie bardzo płodny:-)

A ja właśnie wróciłam już po badaniach, teraz czekam na wyniki
idę przygotować obiadek
do później
buźka:-)
 
reklama

Kinguś no to jest nas coraz więcej na styczeń, oby wszystkim planującym się udało:-)
Tyle testujących to musi magia zadziałać:tak::tak::tak:

wiecie co kobitki, tak sie rozmarzyłam troszki:zawstydzona/y: tak patrzę na tę moją migającą choinkę i sie rozmarzyłam , że za rok o tej porze to albo będę już z małym groszkiem obchodzić święta albo z wielkim brzucholem czekać na smakołyki świąteczne:-D:-D tak czy inaczej będzie nas już troje:-D:-D czuję że to będzie szczęśliwy rok:-D dla wszystkich:-)
Ja też o tym marzę. W te święta miałam mieć duży brzusio ale los chciał inaczej może w następne święta....

kinguś trzymam kciuki za Wasze starania i mam nadzieje, że szybko zobaczę tutaj dobrą nowinę od Ciebie:tak:
Dzięki skarbie. Nie nastawiam się po tym wszystkim ale jestem pełna wiary ;-)

kinguś powodzenia i ja zyczę!:blink:
Dzięki i ja za Ciebie trzymam kciuki :tak::tak:

razem z mezem mielismy wczoraj identyczne przemyslenia! P. mnie zawolal jak skonczyl ubierac choinke bo ja nie moglam - walczylam akurat z pierniczkami :tak: (mniam) z reszta slicznie ubral! i tak mnie przytulil i mowi ze mu tak pusto przy tej choince! ehh..... mam nadzieje ze wszystkie bedzie za rok o tej porze skarzyc sie na sdolegliwosci ciązowe lub juz na nieprzespane nocki :-D
milego poniedzialku!!!!
Mam nadzieje, że każda z nas w następne święta spędzi w powiększonej rodzince :tak::tak:
:-(Witajcie :zawstydzona/y:
Ja ostatnie nocy siedze nad syniem!
Przedwczoraj wieczorem o malo sie nie udusil!Polozylam go spac zdrowego a on w ciagu 40 minut dostal dusznosci bo spuchla mu krtan!
Wlasnie usnal mi na kolanach!:-:)no::-(
Oj biedaczek

Drogie dziewuszki przenoszę się niestety tutaj...miałam nadzieję że trafie na wrześniowe mamusie, ale niestety...Może nowy rok okazę się płodniejszy dla nas wszystkich:)
Na pewno 20009 będzie dla nas szczęśliwy.

Ja dziś na 17:15 mam usg, odezwę się wieczorkiem i powiem co i jak.
 
witajcie
AgaDaria!Ach to moja pomylka!:-)tu tylko o zaciazeniu mysle!hehe:-)
Nie wiem juz skad to sie wzielo rowny miesiac temu dostal zapalenie krtani i antybiotyk wyleczyl ale wczesniej slyszalam ze lapie go i dalam lek rozkurczowy!A w sobote wieczorem polozyl sie zdrowiutki!No nic nie zapowiadalo ze lada moment zacznie sie dusic!Leklarka mowila ze u malych dzieci tak bytwa!
A najgorsze ze moja znajoma 3 lata temu tak stracila 2,5 rocznego synka!Udusil sie na krtan w drodze do szpitala!
I tez nic mu nie bylo i nagle!Dlatego tak panikuje!
wrrr... co za czasy!!!!:no:
Ja jestem najstarsza i mam 3 siostry i brata!Wlasnie sie bawi z moim synkiem!
I wszystkie moje siostry sa dla mnie kochane!Kocham je z calego serca i nie wyobrazam sobie bez nie zycia!
Dlatego tak pragne rodzenstwa dla Adusia!:-);-):-)
Siostra tez rozchorowala sie tu!Zapalenie pluc!:zawstydzona/y::wściekła/y::-(zamiast odpoczac lezy w lozku z goraczka!
Dziekuje wam za troske!pozdrawiam:tak:
 
Kinguś oj musi musi:-):tak: napisz jak tam po USG:-)
Lusesita aż mi ciarki przeszły jak czytałam o twojej znajomej brr:-(
biedy Aduś,męczy się bidula:-( pisz co jakiś czas jak sę czuje
 
Ostatnia edycja:
Beti1975,własnie druga blacha kończy sie piec;-)zapach taki ze lepiej nie mówić;-)Ja nie pieke takich klasycznych pierników(bo z miodem sa twarde na poczatku)tylko z przepisu na kruche ciasteczka + do tego wsypuje przyprawe do pienikow Dr.Oetkera i są przepyszne.Jesli któras chciałaby przepis,to moge przesłac na priva,ewentualnie z a zgoda moderatora umiescic tutaj(bo to wątek o staraczkach a nie na przepisy:tak::tak::tak: )

Lusesita,to straszne z Twoją znajomą:szok::szok::szok:
Ja bym tez panikowała kochaniutka,jestem identyczna-nerwus i panikara:-:)-:)-(

A to zapalenie płuc to krąży po Polsce,sama kilka dni temu skonczyłam antybiotyk na zap.płuc i ciągle słysze ze kazdy wokół chory-moja Daria na szczescie "poszła"na Augmentin i juz w ogóle nie kaszle,temp.nie ma i w ogólejest super,ale nic nie gadam,zeby tak zostało


A siostrzyczce zycze zdrówka,fajnie ze masz tak liczną rodzine,ja tez zawsze marzyłam o licznej rodzince,a mam tylko siostrunie,ale najukochańsza na swiecie;-)

Zaraz wstawiam mezulkowi zeberka w miodzie do piekarnika,bo dzwonił,ze za 1,5h wraca z pracy.Pewnie dzis juz nie zajrze,miłego-OWOCNEGO-wieczorku wszystkim;****
 
Bardzo mi miło! dziekuje wam za życzenia urodzinowe dla mojego Synka:-) buziaki***

kinguś no to czekamy na relacje z usg:tak:
Beti oby wyniczki były jak najlepsze! :blink:
 
Agadaria pewnie, że przepis chcę:tak::-D z chęcią wypróbuje:-)
Kinga też mam taką nadzieję, w końcu muszą być bo 10 testuje:-)
 
Wiec pisze tutaj,jak cos to prosze moda o skasowanie(jesli to niezgodne z regulaminem czy cos)
*3 szkl.mąki
*2 żółtka
*20 dag masła
*2 łyżki kwasnej smietany
*3/4 szkl.cukru pudru
*1 cukier waniliowy
*1-1,5 łyżeczki proszku do pieczenia.

To jest przepis podstawowy na kruche ciasteczka(jasne)
Jak chce zrobic kakaowe-dodaje do tego wszystkiego 2 łyżki gorzkiego kakao
Dzis robiłam pierniczki,wiec do tego przepisu dodałam całą torebkę przyprawy korzennej Dr.Oetkera i 1 łyżkę kakao

wszystkie składniki trzeba zagniesc(na poczatku ciezko je ugniesc,ale po4-5 min masło sie ogrzeje od rąk i wszystko pieknie sie połączy.rozwałkowac i wycinac foremkami ciasteczka.Piec na papierze pergaminowym na blaszce tak ok.15-18min w 180'C(ja mam z termoobiegiem)lub tak,zeby zbrazowiały a sie nie spaliły

Przepis sprawdzony od lat,ciastka sa przepyszne

Dzis mi sie lekko kleiły do blatu,ale powycinałam ciastka i lekko je nożem podważałam i tez wyszły super;-)

polecam,doskonałe zajecie czasu dla maluchów!!!!
 
dzięki kochana:-)
jutro robię, zobaczymy co mi wyjdzie:-)
albo dam dziewczynom moim :-D:tak: będą miały zajęcie jak będziemy w pracy i chociaż głupoty im do głowy nie będą przychodzić:-D:rofl2::tak::-)
 
reklama
Ale fajnie ja też zrobię te ciasteczka!! A teraz do tesco na zakupy, a potem gotowanie!! Miałam w tym roku nie gotować bo tylko w Wigilię będę w domu ale tak nie da się, pewnie naszych sąsiadów też nakarmię!! Ja wychowałam się w dużej rodzinie 2 siory i brat więc zawsze dużo żarełka na Święta było....:-)
 
Do góry