reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Eve prawda, że byłoby to słodkie:-) za rok o tej porze,życzę Ci kochana abyś już w ramionach miała ślicznę małe dziecię:-)
A ja właśnie wróciłam już po badaniach, teraz czekam na wyniki
idę przygotować obiadek
do później
buźka:-)

Mam nadzieje, że każda z nas w następne święta spędzi w powiększonej rodzince :tak::tak:
Na pewno 20009 będzie dla nas szczęśliwy.
;-)Wierze ze 2009 przyniesie nam Wszystkim wiele szczescia a co za tym idzie upragnione fasolki!!! :-D tak ma byc i koniec nie przyjmuje sprzeciwu!! :rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D
witajcie
Nie wiem juz skad to sie wzielo rowny miesiac temu dostal zapalenie krtani i antybiotyk wyleczyl ale wczesniej slyszalam ze lapie go i dalam lek rozkurczowy!A w sobote wieczorem polozyl sie zdrowiutki!No nic nie zapowiadalo ze lada moment zacznie sie dusic!Leklarka mowila ze u malych dzieci tak bytwa!
A najgorsze ze moja znajoma 3 lata temu tak stracila 2,5 rocznego synka!Udusil sie na krtan w drodze do szpitala!
I tez nic mu nie bylo i nagle!Dlatego tak panikuje!
wrrr... co za czasy!!!!:no:
Ja jestem najstarsza i mam 3 siostry i brata!Wlasnie sie bawi z moim synkiem!
I wszystkie moje siostry sa dla mnie kochane!Kocham je z calego serca i nie wyobrazam sobie bez nie zycia!
Dlatego tak pragne rodzenstwa dla Adusia!:-);-):-)
Siostra tez rozchorowala sie tu!Zapalenie pluc!:zawstydzona/y::wściekła/y::-(zamiast odpoczac lezy w lozku z goraczka!
Dziekuje wam za troske!pozdrawiam:tak:
życze zdrowka dla calej rodzinki!!!!! i nie dziwie ci sie ze "panikujesz" ja jak czasami sie tak rozmarze o maleństwie to mnie przerazaja wlasnie takie sytuacje albo tzw smier łużeczkowa .... brrrrrr......

Hej Dziewczyny :)
Nazywam się Ania mam 22 lata, jestem z dolnego śląska. Mężatką jestem od sierpnia br.
Bardzo miło mi się Was czyta.
Napiszę trochę o sobie....
Od 1,5 m-ca nie biore tabletek, dziś dostałam @ i w sumie to taka pierwsza prawdziwa @ wywołana naturalnie, a nie przez chemie.
Z moim mężem o dzidzi rozmawiamy już od września, a takie starania zaczynamy już w tym cyklu, ponieważ tak powiedziała moja Pani gin., że spokojnie po 1 normalnej @ można pokojnie zacząć staranka. Według mych obliczeń koło 5 stycznia jest ten dzień.

Będę z Wami na bieżąco, bo chcem się z Wami dzielić wiadomościami, a jednocześnie bardzo chcem wiedzieć co u Was i jak Wasze staranka!

Witaj!!!
A ja ostatni dzien w pracy :-D jutro juz wolne i tak az do 5.01.09 kiedy to znowu bede musiala swoje 4 literki zwlec rano z wyrka do pracki! :dry: wczoraj przesiedzialam cale popoludnie na uczelni ... czekajac na konsultacje :baffled: gdy juz mialam sie zbierac łaskawca wreszcie przyszedl i w ten o to sposob znalazlam sie w domu o 20:30!!! :szok: a czekala na mnie jszcze salatka dla meża do pracy na Wigilie :nerd: ...ha a pro po P. łoś mały teraz mnie zamecza o malucha jak nigdy do tąd!!! ehhh... dziewczynki ktore mnie dluzej znaja wiedza jaki to z niego oportunista był! a teraz :tak: :szok: z jednej strony fajnie ale z drugiej ... i tak nic nie zdziala dopuki ja sie nie obronie! i mnie tylko drazni! :dry:
chodza mi po glowie te zeberka w miodzie! :-D
 
reklama
Witam nowe dziewczynki!!!!!
cos mam wrazenie,ze Wam smaka narobiłam;-)
Te zeberka mocze w marynacie miodowo-musztardowej.niestety nie jest u nas dostepna.jak chcecie moge wrzucic fote,moze któras mam dostep do np.niemieckich angielskich rzeczy,moze warto cos podobnego poszukac,bo jest przepicha;-)
Ale jak mi sie skończy taka marynata to robie sama.Na oko-czesc miodu i czesc oleju+do tego ulubione przyprawy(uwazac tylko zeby za słone nie wyszły).Ja moczyłam w takiej "zupce"skrzydełka,potem wrzucam miesko w folie aluminiowa lub do rekawa do pieczenia(tą wersję wolę)i do piekarnika.Skrzydełka piekę ok.1 h 20 min,a zeberka do 1 h i 45min w 180-190'C(ja mam z termoobiegiem).Nic nie obracam,nie polewam,nie męcze sie,wszystko robi sie samo.Jedno z prostszych dań

A te ciasteczka polecam,u nas juz nic nie zostało...hi hi hi jak sie mężus dopadł wczoraj to wyjedli z corcia wszystkie z mleczkiem...

No i badz tu babo mądra i cos rób wczesniej na Swieta...
Pamietam tez taka wigilie,kiedy pierwszy raz piekłam swiateczne ciasta dla całej rodziny męża(bo ja uwielbiam robic ciasta,a wszystcy uwielbiaja moje ciasta i prosza,bym na Swieta im upiekła).No wiec zrobiłam w sumie cztery placki i sernik,a moj ukochany z radosci,ze juz ma wolne,zrobił sobie maraton filmowy...Ja padłam ze zmeczenia i spałam,natomiast on myslał,ze te ciasta to wszystko dla nas(dla dwóch osob!!!!)i pozjadał po pół,po 3/4 całych blach przez całą noc...Rano myslałam,ze go zatłukę,ale wszyscy tylko ise smiali,oczywiscie nie musze dodawac,ze ciacho poszło w oka mgnieniu;-)


Beti1975,ciesze sie,ze dasz dziewczynkom zajęcie,zobaczysz kochana jakie pyszne te pierniczki wyjdą;-)
Wiesz,powiem Ci cos jeszcze,ja zawsze marzyłam,zeby miec juz dwie starsze córeki i wtedy starac sie o kolejnego malucha,zeby ten maluszek był co najmniej 10lat młodszy od starszych dziewczynek;-)Tak jak Ty masz teraz;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dzięki za cieplutkie słowa powitalne. Zamierzam tu być z wami codziennie i dzielić się radościami i troskami. :-)

Ninonka - no, rzeczywiście jestesmy tu obie nowe więc może trzymajmy się razem. Będę z ciekawością śledzić jak tam Twoje staranka i może się tak przydaży że zafasolkujemy w tym samym czasie :-D

Beti1975 daj znać jak tam wyniki.

Marlena85 - oby Twoje słowa o dwupaku były prorocze :-)

Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie bo pakudne grypsko grasuje - ja się na szczęście wywinęłam. :happy:
 
kinguś trzymam kciuki za 5stycznia:tak: ja mam zamiar testować 3go:blink:
marlena85 w przyszłym roku na pewno wiekszość z nas bedzie już w ciąży a na swieta juz nawet z dzidziusami:tak: też tak myslę. A co do mnie... nie nakrecam się i czekam spokojnie do 3stycznia ;-)
agadaria no smaka narobiłaś!:-) a ja dziś robię zrazy wołowe wiec dziś ja robie smaka hihi :-p
maggie f witaj! :blink:

miłego dnia życze koleżanki
ściskam i pozdrawiam
 
Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzę Wam wielu głębokich i radosnych przeżyć wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2009
:-):-):-)
 
Dziewczyny, dzięki za cieplutkie słowa powitalne. Zamierzam tu być z wami codziennie i dzielić się radościami i troskami. :-)

Ninonka - no, rzeczywiście jestesmy tu obie nowe więc może trzymajmy się razem. Będę z ciekawością śledzić jak tam Twoje staranka i może się tak przydaży że zafasolkujemy w tym samym czasie :-D

Beti1975 daj znać jak tam wyniki.

Marlena85 - oby Twoje słowa o dwupaku były prorocze :-)

Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie bo pakudne grypsko grasuje - ja się na szczęście wywinęłam. :happy:





Wiesz kochana, było by wspaniale, jak by udało nam się zafasolkować w tym samym czasie i móc porównywać swoje, zachcanki, co mniejsza dolegliwości (oby jak najmniej, a nawet wogóle). Trzymam za nas wszystkie kciuki, aby nam się udało :)





agadaria no narobiłaś smaka tymi żeberkami,ja musze z moją ciotką z Chicago pogadać, może przywiozła by mi z następnym jej pobytem w polsce taką marynatę..... mniam, na samą myśl już mi ślinka cieknie :)




Ja ide właśnie warzywka na sałatkę obierac i wkońcu ją skończyć bo od wczoraj wieczora ją próbuje zrobić :)

A poźniej do Was zaglądne :)
Tym czasem buziaczki :*;-)









 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
;-)Wierze ze 2009 przyniesie nam Wszystkim wiele szczescia a co za tym idzie upragnione fasolki!!! :-D tak ma byc i koniec nie przyjmuje sprzeciwu!! :rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D

życze zdrowka dla calej rodzinki!!!!! i nie dziwie ci sie ze "panikujesz" ja jak czasami sie tak rozmarze o maleństwie to mnie przerazaja wlasnie takie sytuacje albo tzw smier łużeczkowa .... brrrrrr......


Witaj!!!
A ja ostatni dzien w pracy :-D jutro juz wolne i tak az do 5.01.09 kiedy to znowu bede musiala swoje 4 literki zwlec rano z wyrka do pracki! :dry: wczoraj przesiedzialam cale popoludnie na uczelni ... czekajac na konsultacje :baffled: gdy juz mialam sie zbierac łaskawca wreszcie przyszedl i w ten o to sposob znalazlam sie w domu o 20:30!!! :szok: a czekala na mnie jszcze salatka dla meża do pracy na Wigilie :nerd: ...ha a pro po P. łoś mały teraz mnie zamecza o malucha jak nigdy do tąd!!! ehhh... dziewczynki ktore mnie dluzej znaja wiedza jaki to z niego oportunista był! a teraz :tak: :szok: z jednej strony fajnie ale z drugiej ... i tak nic nie zdziala dopuki ja sie nie obronie! i mnie tylko drazni! :dry:
chodza mi po glowie te zeberka w miodzie! :-D



Kochana, a mój mąż to bardzo podobnie :) ja w sumie dzień w dzień słysze jak mówi, ja "chcę mieć takiego maluszka jak w tej reklamie", albo "PATRZ KOCHANIE JAKIEGO ONI MAJĄ ŚLICZNEGO DZIDZIUSIA, JA TEŻ CHCE TAKIEGO, NO KIEDY BĘDZIESZ JUŻ GOTOWA, BO JA CHCE I JUŻ"
Mówie Wam dziewczyny on jest taki kochany, i jak by mógł to już by wózek i łóżeczko kupił. Dlatego nie mogę go zawieść i będziemy się starać :)















 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ninonka,to jest marynata kupiona w Shoprite(ciocia na pewno zna tę siec sklepów,jedne z popularniejszych w USa),KOSZTUJE COS KOŁO 4-5$,A WIEC MALUTKO,A NIE MUSISZ PRZY TYM NIC ROBIĆ.wRZUCASZ MIESKO I PIECZESZ.

Jak Ci sie uda,to popros ciocię o sos do sałatek Ceasar.Sos jakby z jogurtem,jakby z majonezem z kawałeczkami parmezanu....palce lizac....oczywiscie jesli lubisz lekko słony smak sałatek.Ja tym sosem polewam dosłownie wszystko-od kurczaka z patelni,przez różne salatki az po kanapki;-)

A ja zrobiłam juz rybke po grecku i dwa placki...jeszcze trzy przede mna.Wkurzyłam sie,bo jeden placek pokrywam taka masa z czekolady i rodzynek,namoczyłam rodzynki na całą noc,dzis spróbowałam,a tu wszystkie rodzynki mają pestki.....!!!!!!!!!!!!!!

No i weź ty sie nie zdenerwuj....
Musiałam az usiasc na chwilke przed kompem;-)
 
:-Dwitajcie!
Duzo nas nowych i to bardzo cieszace:-D:tak::-)
Czyli duzo nowych dzidziusiow!;-)
U nas nie najlepiej bo Adi ma ciagle temperature!Dzwonilam do pediatry i kazal odstawic antybiotyk bo stwierdzil ze ten go tak oslabia ze zamiast wzmocnic dziala odwrotnie!:wściekła/y::zawstydzona/y::-(Ale mam zapas lekow od homeopaty i sprobuje tym!:baffled:
Agadaria ehh zdolniacha kulinarna!No no to trzeba sie wybrac sprobowac ciasto!;-)
Ninonka witaj...ja tez dolny slask a dokladnie Zabkowice Sl.a Ty?:sorry2:
Kingus wiec trzymam kciukaski za tescik?!:-)bedzie dobrze...
Dziekuje ze o mnie pamietacie!Milo tak zajrzec i zobaczyc ze ktos sie martwi:-)Dziekjue!
Trzymajcie sie kochane ja lece nadrabiac zaleglosci w kuchni;-)
choc czuje ze i mnie rozbiera...wrrr polopirynka i pewno bede dalej na chodzie -my kobiety tak juz musimy!:-D
 
reklama
Do góry