reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ja zmykam :-)
zyczę wszystkim kolorowych i spokojnej:-)
ja jutro na badania a potem z moją Kasią, także odezwę się popołudniu
buziaki:-)
 
reklama
Witam.
U nas dziś ostatni dzień starań a ja cały dzień sama z synem. Mąż wróci późno.
Jednak często tulilismy się przed owulacją i w jej czasie tak wiec i tak jestem zadowlona. Teraz tylko muszę odczekać co najmniej 10dni.

katerinka jasne że warto sporobowac :tak:
Marzeniax ja też mam taką nadzieję uwierz mi:tak::-)
kinguś powodzenia i ja zyczę!:blink:

pozdrawiam wszystkich
i trzymam kciuki za Was! :happy:
 
Dzien doberek!
wiecie co kobitki, tak sie rozmarzyłam troszki:zawstydzona/y: tak patrzę na tę moją migającą choinkę i sie rozmarzyłam , że za rok o tej porze to albo będę już z małym groszkiem obchodzić święta albo z wielkim brzucholem czekać na smakołyki świąteczne:-D:-D tak czy inaczej będzie nas już troje:-D:-D czuję że to będzie szczęśliwy rok:-D dla wszystkich:-)
razem z mezem mielismy wczoraj identyczne przemyslenia! P. mnie zawolal jak skonczyl ubierac choinke bo ja nie moglam - walczylam akurat z pierniczkami :tak: (mniam) z reszta slicznie ubral! i tak mnie przytulil i mowi ze mu tak pusto przy tej choince! ehh..... mam nadzieje ze wszystkie bedzie za rok o tej porze skarzyc sie na sdolegliwosci ciązowe lub juz na nieprzespane nocki :-D
milego poniedzialku!!!!
 
:-(Witajcie :zawstydzona/y:
Ja ostatnie nocy siedze nad syniem!
Przedwczoraj wieczorem o malo sie nie udusil!Polozylam go spac zdrowego a on w ciagu 40 minut dostal dusznosci bo spuchla mu krtan!
Wlasnie usnal mi na kolanach!:-:)no::-(
 
WITAM NOWE STARACZKI!
Agadaria przykro ze @ przybyla!:-(
A jak corcia sie czuje???i Ty?:confused:
Katerinka a ja myslalam ze to tylko w Polsce taka chora sluzba zdrowia!:wściekła/y:
Lilu19 pozdrawiam...:-)bedzie ok!
Alez zescie naskrobaly normalnie nie moge was polapac!
Beti1975 siostrzyczka dojechala w nocy i juz jestem uszczesliwiona!jechali 21 godzin bo korki!A widzimy sie co 4-5 miesiecy na tydzie no teraz 2 tygodnie ale dopiero nastepntm razem w maju zawita!
Moze juz wtedy sie winka nie napijemy;-):-)
uciekam bo musze ciut ogarnac poki syniu spi
 
:-(Witajcie :zawstydzona/y:
Ja ostatnie nocy siedze nad syniem!
Przedwczoraj wieczorem o malo sie nie udusil!Polozylam go spac zdrowego a on w ciagu 40 minut dostal dusznosci bo spuchla mu krtan!
Wlasnie usnal mi na kolanach!:-:)no::-(
o kurcze to mialas przezycia!!!! ale wiadomo czemu??? jakies uczulenie? :confused: mam nadzieje ze teraz wszystko juz dobrze bedzie!
 
Lusesita,no @ przybyła,ale ja sie nie przejmuje,bo staranek nie było planie;-)Ja bym tak chciała zacząć sie starać na wakacje lub dopiero na jesień,bo teraz po Nowym Roku intensywnie ide szukac pracy;-)bo musze sie gdzies zaczepić;-)
A ja sie czuje prawie doskonale,nieraz jeszcze pokasłuję,ale to kropla w morzu;-)dziekuje
daria tez juz zdrowa.I to całkowicie,ale antybiotyk bierzemy do jutra,potem są Swieta,wiec odpocznie i nabierze sił po antybiotyku,zeby w przyszły poniedziałek poszła zdrowiutka do przedszkola

A jak Twój Adrianek sie czuje?Coraz czesciej słysze własnie o tych napadach kaszlu u dzieci,co to za badziewie pałęta sie w Polsce????????

Ciesze sie również,ze sie z siostra zobzcysz,moja mieszka 700km ode mnie,widziałam sie z nią w sierpniu po dwóch latach nie-widzenia sie.Obie mamy małe dzieci(ona ma dwójeczkę)i nie da rady z maluchami ot tak sobie jeździc,ale utrzymujemy kontakt,zawsze bedzie moją kochaną młodszą dziewczynką;-)

Kinga85,a za te 10 dni bedziemy razem z Tobą cieszyc sie na maksa!!!Mam nadz,ze sie udało!!!!

A ja zaraz ubieram corcie bo dopiero wstała:szok::szok::szok:
i lecimy do sklepu odebrać mięsko do pieczenia na Swieta.Planuje tez upiec z nią pierniczki,i chyba zrobie to dzis,bo jutro bede cały dzien gotowac/piec/smazyc/draznic noski moich najbliższych:tak::tak::tak::-D:-D:-D

Miłego dnia wam zycze dziewczynki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Drogie dziewuszki przenoszę się niestety tutaj...miałam nadzieję że trafie na wrześniowe mamusie, ale niestety...Może nowy rok okazę się płodniejszy dla nas wszystkich:)
 
reklama
no mam nadzieje że się udało i Tobie i Mi:tak: ale nie nakręcam się.
Zgadamy się w odpowiednim czasie;-) buzka i 3maj się!

Dokładnie tak kochana!!!!!
Dopiero zobaczyłam,ze Twoj synus miał wczoraj drugie urodzinki-zyczymy mu wszystkiego naj naj naj.Ucałuj go od nas wszystkich Kingo:tak::tak::tak::-D:-D
 
Do góry