reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

czesc dziewczyny!!!!
dzis tylko na chwilke jestem bo zaraz ide pichcic na jutro ,a wczoraj do 22 pracowalam i nawet nie mialam kiedy zajrzec..
eve84 kochanie witaj, widze ze ty sie zadomowilas na dobre!:tak: to super bedziemy razme przyszlorocznymi mamusiami;-):-D
kingus moja trzymam mocno łapki zacisniete za testowanko!!!:-D
ninonka witaj i widze ze mamy wiele wspolnego!:tak: nie dosc ze ja tez jestem mezatką sierpniową to tez zaczynam staranka od tego cyklu:-D:-D
witaj maggief :-):-)
marlenko85 nastepne swieta beda napewno powiekszone:tak:

i wszystkie kochane dziewczynki was sciskam mocno: beti, lusesita, kinga85, agadaria, niunia27 i reszte - zycze wam wspaniałych swiat i baardzo radosnych !!!
 
reklama
dziewczynki,ja miedzy pieczeniem ciast i mięs wpadam Wam zyczyc

zdrowych,spokojnych i pogodnych Swiąt,zebysmy wszystkie osiągnęły swoje marzenia i w ogóle zeby wszystko było dobrze i po naszej mysli

Ja nie wiem czy zajrze tu do soboty,wiec zyczenia składam juz teraz
Buziam mocno:****
:-D:-D:-D:-D
:-):-):-):-)
 
I ja pewnie powinnam sie dolaczyc do grupy staraczek 2009, choc nie mamus:)
W grudniu szanse sa znikome. Chyba jutro dostane @ wiec nici ze staran w tym cyklu....co prowadzi prosto do stycznia nastepnego roku

Witajcie i trzymam za nas wszystkie kciuki, coby piekne 2 krechy zobaczyc next year
 
:-Dwitajcie!
Duzo nas nowych i to bardzo cieszace:-D:tak::-)
Czyli duzo nowych dzidziusiow!;-)
U nas nie najlepiej bo Adi ma ciagle temperature!Dzwonilam do pediatry i kazal odstawic antybiotyk bo stwierdzil ze ten go tak oslabia ze zamiast wzmocnic dziala odwrotnie!:wściekła/y::zawstydzona/y::-(Ale mam zapas lekow od homeopaty i sprobuje tym!:baffled:
Agadaria ehh zdolniacha kulinarna!No no to trzeba sie wybrac sprobowac ciasto!;-)
Ninonka witaj...ja tez dolny slask a dokladnie Zabkowice Sl.a Ty?:sorry2:
Kingus wiec trzymam kciukaski za tescik?!:-)bedzie dobrze...
Dziekuje ze o mnie pamietacie!Milo tak zajrzec i zobaczyc ze ktos sie martwi:-)Dziekjue!
Trzymajcie sie kochane ja lece nadrabiac zaleglosci w kuchni;-)
choc czuje ze i mnie rozbiera...wrrr polopirynka i pewno bede dalej na chodzie -my kobiety tak juz musimy!:-D

No to masz babo placek, he he he Ząbkowice górą, ja też dokładnie tu mieszkam :)ale zbieg okoliczności :szok: super :)




Marzenixx tak więc sierpniowe mężatki górą, oby szczęście nam dopisało :)



AGADARIA
na samą myśl mi się smaczek robi :) pewnie, że ją poprosze aby mi ja zakupiła i najlepiej wysłała, tak będzie szybciej niżli czekać do wielkanocy :) jak kolejny raz przyjedzie :) TAK WOGÓLE BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE, BO JA NAWET NIE WIEDZIAŁAM, ŻE ISTNIEJĄ TAKIE GOTOWCE DO ZROBIENIA Z CZEGOŚ COŚ :)









 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny,
Chciałabym dołączyć do waszego grona - mam nadzieję że mnie przyjmiecie.
Witaj. Może @ jednak nie przyjdzie...;-)


Kinguś co tak zwięźle? :-) trzymam kciuki kochana, ach ten styczeń:-):-):rofl2::-)
Krótki melduneczek.
Cały czas mam teścik w szafie i M pytał czy wytrzymam z testowaniem do 5 stycznia ja twardo, że wytrzymam ale zobaczymy.



kinguś za Ciebie tez 3mam kciuki - za testowanko
Dzięki :-)

Hej Dziewczyny :)
Nazywam się Ania
Witaj:-D Trzymam kciuki aby pierwszy cykl zakończył się powodzeniem.:tak:

;-)Wierze ze 2009 przyniesie nam Wszystkim wiele szczescia a co za tym idzie upragnione fasolki!!! :-D tak ma byc i koniec nie przyjmuje sprzeciwu!! :rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D
Podpisuje się pod życzeniami :-):-):-):-)

kinguś trzymam kciuki za 5stycznia:tak: ja mam zamiar testować 3go:blink:
O to super, trzymam kciuki żebyś mogła mi świeżutkie fluidki przesłać ;-);-)

Wkurzyłam sie,bo jeden placek pokrywam taka masa z czekolady i rodzynek,namoczyłam rodzynki na całą noc,dzis spróbowałam,a tu wszystkie rodzynki mają pestki.....!!!!!!!!!!!!!!

No i weź ty sie nie zdenerwuj....
Musiałam az usiasc na chwilke przed kompem;-)
I tak będzie pyszny :tak::tak::tak:

Kingus wiec trzymam kciukaski za tescik?!:-)bedzie dobrze...
Dzięki a Tobie zdrówka życzę :tak::tak:

kingus moja trzymam mocno łapki zacisniete za testowanko!!!:-D
Kochanie dziękuje za kcuki, miło mi że tyle osób mi kibicuje :-D

zdrowych,spokojnych i pogodnych Swiąt,zebysmy wszystkie osiągnęły swoje marzenia i w ogóle zeby wszystko było dobrze i po naszej mysli

Ja nie wiem czy zajrze tu do soboty,wiec zyczenia składam juz teraz
Buziam mocno:****
Wracaj do nas szybciutko. Spokojnych i wesołych Świat :-)

I ja pewnie powinnam sie dolaczyc do grupy staraczek 2009, choc nie mamus:)
W grudniu szanse sa znikome. Chyba jutro dostane @ wiec nici ze staran w tym cyklu....co prowadzi prosto do stycznia nastepnego roku
Witajcie i trzymam za nas wszystkie kciuki, coby piekne 2 krechy zobaczyc next year
Witaj:-D Rok 2009 będzie magiczny ;-)
 
Hej kochane ja tylko na sekundke wpadam zloyc wam serdeczne zyczenia z okazji swiat bozego narodzenia duzo nowych fasolek:)

Obiecuje ze w roku 2009 bede tutaj czesciej zagladac iestety teraz taki okres swiateczny ze niestety brak mi czasu na wszystko kochane jeszcze raz zdrowych wesolych pozdrawiam was goraco papa
 
ChoinkaDzieci.gif

Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.
 
Witam,
Ja także chciałam dołączyć do zacnego grona staraczek 2009. Niestety w 2008 nic się nam nie udało zmajstrować. Teraz też czuję, że chyba nici ze starań.
Staramy się 4 cykle i nic, mimo, że pierwsza ciąża była do strzału trafiona i w 100% zaplanowana.
Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i owocnego w fasolki Nowego Roku.
 
Dziś jestem poraz ostatni na forum, ponieważ zaraz mąż z pracy wraca i trzeba jakąs pyszną kolacyjkę dla niego zrobić :)
A jutro moje kochane obawiam się, że nie znajde czasu aby do Was zajrzeć, ze względu na szeroki zakres przygotowań stołu świątecznego oraz pakowania się, bo na kilka dni zaraz w 1 dzień Świąt jedziemy do mojej teściowej do niemiec, ale planujemy powrót przed sylwestrem, dlatego chciała bym złożyć Wam tylko życzenia świąteczne, a noworoczne zostawiam na później :)

Tak więc moje kochane życze zarówno sobie jak i Wam moje gwiazdy wszystkoego najlepszego, aby nasze fasolki które już są, a żeby rozwijały się zdrowo, a te fasolki których jeszcze nie mamy, aby jak najszybciej w nas zagościły. A żeby większość z nas mogła w przyszłe Święta Bożego Narodzenia trzymać na swych rękach małego księcia albo malutką księżniczkę. :* :* :*















 
reklama
Wesołych świąt bez zmartwień,
z barszczem, z grzybami, z karpiem
i z gościem co niesie szczęście!
Coby ta jedyna najjaśniej gwiazda świeciła,
coby mnóstwo prezentów pod choinką położyła,
coby dała wiele radości, dla Was, dla Bliskich i Waszych Gości.

Dziewczyny wszystkiego co najlepsze na święta;-)
 
Do góry