reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ja dzisiaj też mam ochote na koktajl,w sumie to od wczoraj już,ale nie znalazłam u mnie nigdzie truskawek bo wszystko było pozamykane
Pozamykane? Dziś? Hmm. A my dopiero wróciliśmy z zakupów:tak: Miałam ochotę sobie kupic parę bluzeczek i spodnie ale wyszło na to, że M sobie nakupował ogrom rzeczy a ja tylko jedną bluzeczkę. Jakoś nic mi dziś nie wpadło w oko:-D Już tak mam, że musi mi sie na pierwszy rzut oka spodobac bo inaczej to nie mam co kupowac:-D
Jutro jedziemy do Olsztyna bo M ma egzamin to może tam sobie coś kupię:-)

Dziewczyny przed chwilką robiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreseczki :-) ale ta testowa słabiuteńka. Może jutro będzie ciemniejsza. Więc serduszkowanie będzie może nawet dzisiaj:-)
Gratuluje Kochana:tak: Ja czekam na swoje dwie owulacyjne:-D Ciekawe jakie dziś wyjdą:-)

Witam serdecznie!

Odwiedzalam to forum kiedys by znalezc wsparcie w staraniach sie o dzidzie. Dzis wpadlam by wesprzec wszystkie starajace sie kobietki i powiedziec to sie moze udac. Wiem ze niektore z was pomysla sobie ze latwo mi mowic bo tez tak kiedys myslalam, az tu nagle w najmniej spodziewanym momencie...udalo sie!!! Pozdrawim was wszystkie i trzymam kciuki:)
Dziękujemy Kochana za wsparcie:tak::-)

U mnie właśnie jest burza:eek:
Zrobiłam sobie koktajl i przyszłam poczytać ;-)
U mnie się rozpogodziło:-p A my truskawek zapomnieliśmy kupic:-D
I nikomu juz się nie chce iśc;-):-)
 
Pozamykane? Dziś? Hmm. A my dopiero wróciliśmy z zakupów:tak: Miałam ochotę sobie kupic parę bluzeczek i spodnie ale wyszło na to, że M sobie nakupował ogrom rzeczy a ja tylko jedną bluzeczkę. Jakoś nic mi dziś nie wpadło w oko:-D Już tak mam, że musi mi sie na pierwszy rzut oka spodobac bo inaczej to nie mam co kupowac:-D
Jutro jedziemy do Olsztyna bo M ma egzamin to może tam sobie coś kupię:-)


Gratuluje Kochana:tak: Ja czekam na swoje dwie owulacyjne:-D Ciekawe jakie dziś wyjdą:-)


Dziękujemy Kochana za wsparcie:tak::-)


U mnie się rozpogodziło:-p A my truskawek zapomnieliśmy kupic:-D
I nikomu juz się nie chce iśc;-):-)
Wczoraj było wszystko pozamykane,tak napisałam że nie wiadomo było o co chodzi :laugh2::-p
 
Rzeczywiście:-p
Ja się zabieram za robienie sobie paznokci żelowych:tak: Tylko w necie jakieś musze podpatrzec wzorki;-)Bo na pewno frencha zrobię ale może cos innego wymyślę?:-)Ostatnio wtopiłam sobie takie maleńkie owocki, prześliczne były:-D
 
Hey Dziewczynki pytalyscie wiec jestem w domu w standardowym dwupaku ale leze bo leje sie ze mnie, bylam znow na kontroli czy to nie wody bo bylo niepokojaco duzo jak to mowi gin "ponad pol szklanki wylane na spodnie wiec..."

Dzis mam sentymentalny dzien i cos dla Was na poprawe humorku:

konkurs skokow z sierpnia 2008...hmmm pojechalismy nad morze bo bylam totalnie przybita a raczej zaczelam sie godzic z faktem ze nie bede miala drugiej pociechy i M postanowil ze odreagujemy jakos...Patrzac na daty to w zyciu by mi wtedy nie przyszlo (23.08) ze za rok o tej porze bede juz tuz tuz przed rozwiazaniem i prawie bede tulic (a moze i bede tulic) swojego dzidziusia...Wtedy nad morzem staralam sie o tym zapomniec i udalo sie, a 4 mc pozniej test pokazal II kreseczki: A to tamte wariackie chwile (reszte dla zainteresowanych w albumie Inne i Moje szczescie, powklejalam troche fot m.in malej)

skok na malysza.... :))
picture8297.jpg


konkurs skokow cd...
picture8298.jpg


A tu jeszcze Wiki dzielo, kazala pozowac w calej okazalosci (uwielbia fotografowac), na tle nowej mebloscianki juz do szkoly dla malej :)) W tle kompa of course BB :))

picture8308.jpg


Poza tym Kacper kopie jak szalony, chyba cisnie na pecherz bo nigdy tyle w nocy nie wstawalam co teraz 5-6 razy makabra...no i w srode gin, zobaczymy co powie...Buziaczki...

Madziaas, Nektarynko, Patrysiu, Agniesiu, Maggie, Kroczku i innym dziewczynkom :***

Wiara czyni cuda, wyluzowanie jak w moim przypadku napewno tez do tego troche medycyny i wiedzy gina, ew proszkow i dzidzia bedzie i tego Wam kochane zycze :-)
 
Kurde ale fajnie macie z tymi paznokciami że umiecie:-) Ja nie umiem,a tak mi sie nie chce zabrać żeby iść zrobić dopełnienie
 
reklama
Kroptusiu nareszcie się odezwałaś:-)
Przepiękne zdjęcia:tak::-D
Skok na Małysza the best;-):-D:-D
Już niedługo będziesz tulic Kacperka i wszystko będzie dobrze. Nie przemeczaj się Kochana, buziaki!:-)
 
Do góry