reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczyny przed chwilką robiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreseczki :-) ale ta testowa słabiuteńka. Może jutro będzie ciemniejsza. Więc serduszkowanie będzie może nawet dzisiaj:-)
 
reklama
DObrze Kochana:tak: Normalnie taki expert z Ciebie:-D DObrze, że Cię mamy tutaj na forum:tak::-)
Dziś mierzyłam tempkę i było 36,0 Po południu zrobię testa owu, ciekawe czy wyjdzie ciemniejsza wreszcie..:-)
jeszcze troszke i bedzie owulka..
Dziewczyny przed chwilką robiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreseczki :-) ale ta testowa słabiuteńka. Może jutro będzie ciemniejsza. Więc serduszkowanie będzie może nawet dzisiaj:-)
kochana testy najlepiej robic wieczorkiem.. miedzy 17-20.00
 
Witam serdecznie!

Odwiedzalam to forum kiedys by znalezc wsparcie w staraniach sie o dzidzie. Dzis wpadlam by wesprzec wszystkie starajace sie kobietki i powiedziec to sie moze udac. Wiem ze niektore z was pomysla sobie ze latwo mi mowic bo tez tak kiedys myslalam, az tu nagle w najmniej spodziewanym momencie...udalo sie!!! Pozdrawim was wszystkie i trzymam kciuki:)
 
Ja dziewczynki mam dziś gorszy dzień wrócę jutro jak mi się polepszy.
Nektarynko zrobię jeszcze jeden test między 17 a 20
 
Ach Madziu czasami wątpię we wszystko ale wiem że jutro mi przejdzie i będzie dobrze. Za bardzo chcę i dlatego tak się dzieje.
 
reklama
Do góry