reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

wiesz co ja chyba poszla bym do jakiegos prywatnego ginekologa najlepiej polaka niestety czasami tak bywa ze moze nie tyle ze olewaja ale jakos tak malo sie inetersuja za malo !! a gp to dla mnie smiech na sali co ci nie bedzie to i tak paracetamol ja ostatnio zadzwonilam do lekarza i mowie o moich objawach ze chyba jestem w ciazy temp 7.1 zmeczenie i wogole a ona do mnie ze przeziebiona pewnie jestem ale ciaza to to nie jest Idz do prywatnego polskiego ginekologa i na pewno ci pomorze.. wspolczuje tych boli :(
 
reklama
Witam dziewczyny z rańca. U mnie dziś temp. 36.6, krótkotrwały ból w lewym jajniku z rańca i lepki, nieprzezroczysty śluz. Kto mi to zinterpretuje? Test owulacyjny robię ok 9 więc potem podam wynik.
Ale u nas dziś wieje. Łeb chce urwać no i nie jest za ciepło.
 
hej dziewczyny... staramy sie o dziecko juz od ponat roku... niestety bez skutku... 4 cykle bylam na clo teraz bedzie 5... niepokoi mnie bol jaki odczuwam przed okresem (1-2 dni) ale tylko i wylacznie po stosunku... nigdy wczesniej nie mialam takich boli... zaczyna sie to zaraz po stosunku i trwa do godziny... ogromny bol w podbrzuszu.... czuje tj. skurcze macicy... trwaja one 30 sekund pozniej jakas przerwa 3 sekundy i znowu to samo i tak przez minimum 30 min... pierwszy raz kiedy to mialam skurcze trwalu 1,5 h :/ przy tych bolam nic nie pomaga, nawet tabletki, nie wiem co robic bo nie moge siedziec nie moge lezec nie moge chodzic... nic sie nie da i tak przekladam sie z boku na bok i probuje polezec ale nie da sie... bol straszny az lzy leca, na nogach ustac nie moge, czuje sie jakbym za chwile miala zemdlec, poce sie bardzo, mam drgawki...
nie mam pojecia co to jest... myslalam ze moze po clo ale pierwszy raz kiedy to sie przydazylo nie bylam na clo i bylo to dokladnie w dniu miesiaczki i nie wspolzylam przed miesiaczka.... natomiast teraz tylko gdy wspolzyje prezd miesiaczka tak sie dzieje... moze ktoras z was miala podobny problem??
wizyte u lekarza mam dopiero za 3 miesiace... mieszkam w uk i tutaj niestety nie mozna isc kiedy sie chce... trzeba czekac w kolejce... tak wiec 3 miesiace :( boje sie bardzo....
z gory dziekuje za pomoc...

Ja nie potrafię Ci pomóc, ale tak mi przyszło do głowy, że byc może to jest endometrioza - to powinien lekarz zobaczyć podczas badania ginekologicznego raczej ale wiesz jak jest - idź jeszcze raz po skierowanie do gina i zapytaj wprost
Objawem endometriozy jest ból w okolicach miesiączki (1-2 dni przed) aż do ustania krwawienia
 
DZIEN DOBRY:-)
U mnie tez pogoda do bani wieje i jest zimno:crazy:

WITAJCIE KOCHANE JUŻ JESTEM Z CUDOWNEJ PODRÓŻY POŚLUBNEJ!!!:-):tak::-D

Kochane nie dam narazie rady nadrobić co przez dwa tygodnie naskrobałyście, więc prosiłabym o jakąś relację o nowych fasolkach (serdecznie gratuluję), o nowych forumowiczkach (serdecznie witam) i co tam u Was dziewczyny słychać:-)

Powiem Wam, że podróż była cudowna i się po prostu zakochałam w Krecie, a dokładniej w Santorini i wszem i wobec ogłaszam, że jak wygramy w TOTKA to jestem gotowa się tam przeprowadzić:-D wrzucam parę fotek:tak: od razu przepraszam, że tyle, ale nie wiedziałam, które wybrać:-p

SANTORINI
Zobacz załącznik 140066
Zobacz załącznik 140059Zobacz załącznik 140060Zobacz załącznik 140061Zobacz załącznik 140062Zobacz załącznik 140063Zobacz załącznik 140064Zobacz załącznik 140065Zobacz załącznik 140067

Reszta będzie w albumie, ale to chyba nie dziś:-p

P.S. Podróż samolotem jest fajna i nawet mi uszu nie zatyka:-p

Zaczęliśmy z Mężusiem staranka i może coś z tego wyjdzie, bo działaliśmy w naprawdę niesamowitych warunkach:-)


śliczne zdjęcia:-)i to jak macie stopy a serce z kamienia po środku suuuper:-)no i mam nadzieję że niedługo zobaczymy 2 kreseczki na teście:-)



W tym cyklu wzięłam się ostro do roboty:tak: Mierzę tempkę codziennie o 6:30:tak: No i testy owu.. trzymajcie kciuki by te dwie rzeczy dały wymarzony efekt:tak::-)


kochana musi się udac:-)i bardzo sie ciesze że serduszkowanie pełna para:-)
 
Agniesiak bądź ciepliwa a bedzie ci dane.. jak wychodza slabe to moze to trwac kilka dni.. rob dalej testy

Kroczku przegladalam wykresik.. ladny a ten skok wczorajszy nie przejmuj sie dopiero zaczal pojawiac sie sluz.. badaj szyjke jak sie zrobi miekka to bedzie ten czas.. i wtedy rano wieczor we dle w nocy.. sexik z mezulkiem:)
DObrze Kochana:tak: Normalnie taki expert z Ciebie:-D DObrze, że Cię mamy tutaj na forum:tak::-)
Dziś mierzyłam tempkę i było 36,0 Po południu zrobię testa owu, ciekawe czy wyjdzie ciemniejsza wreszcie..:-)

Witam dziewczyny z rańca. U mnie dziś temp. 36.6, krótkotrwały ból w lewym jajniku z rańca i lepki, nieprzezroczysty śluz. Kto mi to zinterpretuje? Test owulacyjny robię ok 9 więc potem podam wynik.
Ale u nas dziś wieje. Łeb chce urwać no i nie jest za ciepło.
Kochana a testy owulacyjne robi sie rano?? Bo mi ktoś na forum mówil, że po południu..:eek: i ja już zgłupiałam.. jak masz bóle w jajniku to znaczy, że owulka się zbliża:tak: Nieprzezroczysty śluz to też oznacza, że niedługo będzie przezroczysty i bardzo rozciągliwy i wtedy to na maxa jedziesz:-D Oczywiście teraz tez działaj:tak::-)

DZIEN DOBRY:-)
U mnie tez pogoda do bani wieje i jest zimno:crazy:

kochana musi się udac:-)i bardzo sie ciesze że serduszkowanie pełna para:-)
Kochana u mnie też pokoda paskudna:baffled:
Pochmurno i wietrznie, brrr. Zaraz pewnie będzie padac:baffled:
Musi sie udac w tym cyklu..:-) testy, tempka i obserwacja.. jakiś wynik musza dac:-p:-D
My z M zaraz ruszamy na zakupy, bosh.. jak my to uwielbiamy:-D
 
Ja nie potrafię Ci pomóc, ale tak mi przyszło do głowy, że byc może to jest endometrioza - to powinien lekarz zobaczyć podczas badania ginekologicznego raczej ale wiesz jak jest - idź jeszcze raz po skierowanie do gina i zapytaj wprost
Objawem endometriozy jest ból w okolicach miesiączki (1-2 dni przed) aż do ustania krwawienia

hej... wem ze bez lekarza sie nie obejdzie tylko ze jak bylam ostatnio to wyslal moj lekarz list do szpitala a szpital odeslal ze za 3 miesiace wizyta :/ masakra... ja to sie najbardziej boje ze to przez te bole cos jest nie tak zze nie moge zajsc w ciaze :( i tak pomyslalm sobie ze moze ktoras z was miala podobne bole i moglaby mi cos ,,podpowiedziec''...
zaraz zobacze dokladnie co to jest endometrioza...
dziekuje :)
 
reklama
Ja dzisiaj też mam ochote na koktajl,w sumie to od wczoraj już,ale nie znalazłam u mnie nigdzie truskawek bo wszystko było pozamykane
 
Do góry