reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Agniesiak moze jeszcze owulki nie bylo.. musisz pamietac o wstrzemiezliwosci picia bo jesli przed testem duzo pijesz to slabsze wyniki wychodza.. a mierzysz tempke?

mozesz tempki zapisywac na Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting
sam wyliczy owulacje po 3 wyzszych tempkach
a tu jest opis FF
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/index2.html
Kochana staram się nie pic dużo a tempkę mierzę codziennie:tak: Dziś np miałam 36,1. najniższa jaką miałam do tej pory. Mierze dopiero od tego cyklu bo w poprzednim mierzyłam od polowy i nie do konca. W tym się zmobilizowałam bo sobie obliczyłam, że jakby dzidzia zamieszkała pod serduszkiem to w marcu byłaby z nami:-D A marzec to chyba dobry miesiąc bo potem coraz cieplej:-)

WITAJCIE KOCHANE JUŻ JESTEM Z CUDOWNEJ PODRÓŻY POŚLUBNEJ!!!:-):tak::-D

Kochane nie dam narazie rady nadrobić co przez dwa tygodnie naskrobałyście, więc prosiłabym o jakąś relację o nowych fasolkach (serdecznie gratuluję), o nowych forumowiczkach (serdecznie witam) i co tam u Was dziewczyny słychać:-)

Powiem Wam, że podróż była cudowna i się po prostu zakochałam w Krecie, a dokładniej w Santorini i wszem i wobec ogłaszam, że jak wygramy w TOTKA to jestem gotowa się tam przeprowadzić:-D wrzucam parę fotek:tak: od razu przepraszam, że tyle, ale nie wiedziałam, które wybrać:-p


SANTORINI
Zobacz załącznik 140066
Zobacz załącznik 140059Zobacz załącznik 140060Zobacz załącznik 140061Zobacz załącznik 140062Zobacz załącznik 140063Zobacz załącznik 140064Zobacz załącznik 140065Zobacz załącznik 140067

Reszta będzie w albumie, ale to chyba nie dziś:-p


P.S. Podróż samolotem jest fajna i nawet mi uszu nie zatyka:-p

Zaczęliśmy z Mężusiem staranka i może coś z tego wyjdzie, bo działaliśmy w naprawdę niesamowitych warunkach:-)

Kochana cudowne zdjęcia!!
Normalnie aż zazdroszczę:tak::-) My z M chcemy odlozyc pieniążki i jechac sobie za rok w wakacje gdzies za granicę ale nie wiemy jeszcze gdzie. :-)
 
reklama
Widzę Agniesiu że u ciebie tak samo na bakier z samodyscypliną jak u mnie. Ja tez mam mierne te wyniki samobadania. Raz zapomnę raz za późno i wiesz nie jest to wiarygdne
 
Widzę Agniesiu że u ciebie tak samo na bakier z samodyscypliną jak u mnie. Ja tez mam mierne te wyniki samobadania. Raz zapomnę raz za późno i wiesz nie jest to wiarygdne
W tym cyklu wzięłam się ostro do roboty:tak: Mierzę tempkę codziennie o 6:30:tak: No i testy owu.. trzymajcie kciuki by te dwie rzeczy dały wymarzony efekt:tak::-)
 
Agniesiak bądź ciepliwa a bedzie ci dane.. jak wychodza slabe to moze to trwac kilka dni.. rob dalej testy

Kroczku przegladalam wykresik.. ladny a ten skok wczorajszy nie przejmuj sie dopiero zaczal pojawiac sie sluz.. badaj szyjke jak sie zrobi miekka to bedzie ten czas.. i wtedy rano wieczor we dle w nocy.. sexik z mezulkiem:)
 
Hej dziewczynki
Mamo sówko śliczne zdjątka:-)
Kroptusiu jak tam dzisiaj sie czujesz,Kacperek szaleje?? :-) Bo mój Kacperek dzisiaj cały dzień spokojniejszy,ale pewnie w nocy mi da popalić:laugh2::-p
 
nie no nie jest az tak zle :) mi przepisano clomid po roku rtaranek ale przed tym mialam problemy z okresem (raz na 3 miesiace).... chodzi o to ze tutaj lekarze nie przejmuja sie za bardzo... przepisza cos i probuj pol roku a oni tylko maja nadzieje ze sie uda i ze nie beda myslec co dalej.... a jak nie zadziala to na kolejne pol roku ci przepisza cos innego i znowu maja nadzieje ze juz im tylka nie bedziesz truc... tutaj jest dobrze bo masz za darmo in vitro...
ogolnie wydaje mi sie ze w polsce troche lepiej jest jesli chodzi o pomoc od lekarzy.... jesli masz prywatnego lekarza i placisz mu to on sie stara dokladnie wie wszystko o tobie... a tutaj nie zrobiono mi badac tylko z krwii i przepisano mi clomid... nawet lekarz ze tak powiem brzydko ,,nie zagladal,, czy wszystko jest ok... :/ nawet cytologii nie zrobili.... i mowilam ze mam nadzerke a oni ze to nie ma znaczenia :/ szczerze mowiac to czekam na in vitro... wizyta za 3 miesiace i bede sie klucic jesli nie beda chcieli mnie na liste zapisac!!
Troszke przesadzasz. Jak starasz sie ponad rok, to biora kazda taka sytuacje bardzo powaznie. Ja mialam robione hormony, czystosc, cytologie, HSG a moj m. mial badane nasienie. W ciagu tygodnia od wszystkich wynikow mielismy skierowanie na IVF. Teraz musimy czekac 18 tygodni na zabieg i modlic sie, zeby sie udalo. Jak nie, to w naszym okregu druga proba tez jest za darmo. Tyle, ze w kazdej czesci UK jest inaczej. W niektorych jest tylko jedna proba, w innych 3 i w kazdym rejonie na innych warunkach. Tak czy inaczej, ja na przyklad ciesze sie ze jestem w kraju, ktory mi gwarantuje IVF za darmo. Przestalam juz marudzic. W momencie kiedy juz jestes w klinice troszcza sie o Ciebie jak o jajko. Powodzenia
 
reklama
Troszke przesadzasz. Jak starasz sie ponad rok, to biora kazda taka sytuacje bardzo powaznie. Ja mialam robione hormony, czystosc, cytologie, HSG a moj m. mial badane nasienie. W ciagu tygodnia od wszystkich wynikow mielismy skierowanie na IVF. Teraz musimy czekac 18 tygodni na zabieg i modlic sie, zeby sie udalo. Jak nie, to w naszym okregu druga proba tez jest za darmo. Tyle, ze w kazdej czesci UK jest inaczej. W niektorych jest tylko jedna proba, w innych 3 i w kazdym rejonie na innych warunkach. Tak czy inaczej, ja na przyklad ciesze sie ze jestem w kraju, ktory mi gwarantuje IVF za darmo. Przestalam juz marudzic. W momencie kiedy juz jestes w klinice troszcza sie o Ciebie jak o jajko. Powodzenia

ja nie watpie ale to pewnie zalezy od szpitala... tam gzie ja bylam to olewaja system... zeby bez badan przepisac hormony?! troche dziwne... pocieszam sie tylko ta mysla ze w najgorszym przypadku mam probe in vitro za darmo... to dla osob ktore sie staraja ogromna pomoc...
trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i skonczy sie tylko na jednej probie :) powodzenia...
p.s. daj znac po zabiegu, co i jak?? :)
 
Do góry