reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ostatnia edycja:
reklama
Witam Kochane :-)

Też robiłam testy owu, ale u mnie cały czas jedna krecha :tak: a miłoby było choć na takim teście zobaczyć te II :-D

no nic czekam dalej... w przyszłym tygodniu we wtorek mam wizytę u swojego endo a w czwartek u gina... jestem strasznie podminowana wizją tego hashimoto :baffled:
 
Nekatarynko niestety nie dam rady wkleić tu wykresu bo jest w Exelu. Będę sobie zaznaczała od przyszłego miesiąca tam gdzie podałaś Agnieszce. Ja też troszkę zgupiałam bo wczoraj była tempka 36.8 a dziś już 36.6. Śluzu jest jakby więcej ale nie za bardzo. Na bieliźnie nie widać za dużo.
 
Hello! :-)

Kroptusiu brzusio przecudny. Jak na Ciebie patrzę to mam wrażenie,że wszystkie kilogramy dodatkowe poszły Ci w brzuszek. Ślicznie wyglądasz.

U mnie dzisiaj bardzo ładnie. Słoneczko świeci aż żyć się chce. :tak: Mam do Was takie pytanko. Dzisiaj powinnam dostać @, sprawdzałam szyjkę i wczoraj jeszcze była wysoko zamknięta,a dziś ciut niżej i też zamknięta. Czy to normalne? Nie znam się. :-p
 
WITAJCIE KOCHANE JUŻ JESTEM Z CUDOWNEJ PODRÓŻY POŚLUBNEJ!!!:-):tak::-D

Kochane nie dam narazie rady nadrobić co przez dwa tygodnie naskrobałyście, więc prosiłabym o jakąś relację o nowych fasolkach (serdecznie gratuluję), o nowych forumowiczkach (serdecznie witam) i co tam u Was dziewczyny słychać:-)

Powiem Wam, że podróż była cudowna i się po prostu zakochałam w Krecie, a dokładniej w Santorini i wszem i wobec ogłaszam, że jak wygramy w TOTKA to jestem gotowa się tam przeprowadzić:-D wrzucam parę fotek:tak: od razu przepraszam, że tyle, ale nie wiedziałam, które wybrać:-p


SANTORINI
DSC09471.jpg
DSC08731.jpgDSC08766.jpgDSC08924.jpgDSC08931.jpgDSC08951.jpgDSC09114.jpgDSC09162.jpgDSC09474.jpg

Reszta będzie w albumie, ale to chyba nie dziś:-p


P.S. Podróż samolotem jest fajna i nawet mi uszu nie zatyka:-p

Zaczęliśmy z Mężusiem staranka i może coś z tego wyjdzie, bo działaliśmy w naprawdę niesamowitych warunkach:-)
 

Załączniki

  • DSC09877.jpg
    DSC09877.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 31
Fajnie że wróciłaś mamo sówko. Chyba nowych fasolinek nie ma przez te dwa tygodnie. Zastój się zrobił trzeba ruszyć maszynę. Nowych forumowiczek też nie ma (chyba).
Kroptusia jak zwykle ma przeboje ze swoim Kacperkiem ale dzielnie się trzyma i jak to mówi nadal jest w "dwupaku". No a inne ciężaróweczki jakoś się trzymają. Madziaas też w "dwupaku". Początkujące - wszystko w porządku. No a cała reszta nadal się stara i ostatnio analizuje swoje wykresy z profesorem Nektarynką na czele:-)
 
MAMO SÓWKO pięne zdjęcia :-)

eh... już się nie mogę doczekać urlopu...:cool2:

Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich :tak: Dziś coś pusto. Uciekam do kąpieli, może TŻ zaciągnę :rolleyes:

Heheh.. a tak w ogóle to zauważyłam że na tym forum różnie nazywa się swoich facetów! Mi z forum wizaz zostało TŻ (Toważysz Życia) a tu Kobitki nazywają pierszą literką imienia albo po prostu M :-D Zabawnie :laugh2:
 
reklama
Cześć wam dziewuszki.
Ja już pracuje.
Staranka tak sobie i znowu @ się zbliża.
M nadal w domu, stara się co nieco pomagać.

Sówko - ładne zdjęcionka. Pięknie tam.
 
Do góry