reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

nie no nie jest az tak zle :) mi przepisano clomid po roku rtaranek ale przed tym mialam problemy z okresem (raz na 3 miesiace).... chodzi o to ze tutaj lekarze nie przejmuja sie za bardzo... przepisza cos i probuj pol roku a oni tylko maja nadzieje ze sie uda i ze nie beda myslec co dalej.... a jak nie zadziala to na kolejne pol roku ci przepisza cos innego i znowu maja nadzieje ze juz im tylka nie bedziesz truc... tutaj jest dobrze bo masz za darmo in vitro...
ogolnie wydaje mi sie ze w polsce troche lepiej jest jesli chodzi o pomoc od lekarzy.... jesli masz prywatnego lekarza i placisz mu to on sie stara dokladnie wie wszystko o tobie... a tutaj nie zrobiono mi badac tylko z krwii i przepisano mi clomid... nawet lekarz ze tak powiem brzydko ,,nie zagladal,, czy wszystko jest ok... :/ nawet cytologii nie zrobili.... i mowilam ze mam nadzerke a oni ze to nie ma znaczenia :/ szczerze mowiac to czekam na in vitro... wizyta za 3 miesiace i bede sie klucic jesli nie beda chcieli mnie na liste zapisac!!
 
reklama
dokladnie dziewczynki nie nakrecamy sie... brzusiu toszke boli.. wlasnie sernik z piekarnika wyciagnelam.. ciekawe czy dobry.. ja ostatnio bardzo plaskie robie bo zawsze mi opadaja a dzis zobaczymy..mam nadzieje ze bedzie dobry a nie taki zbity..
mowisz, ze sie nie nakrecasz a co post to objawy ciazowe jak nic... i tak trzymam kciuki...:-):-):-):-)
 
mowisz, ze sie nie nakrecasz a co post to objawy ciazowe jak nic... i tak trzymam kciuki...:-):-):-):-)

nie mówie ze sie nie nakrecam.. tylko ze sie nie chce nakrecac, ciezko to jakos wychodzi.. a objawy takie pisze jakie są.. juz sie prawie na M zdenerwowalam ze on nie czuje zapachu a ja tak..

boli mnie bardzo to ze jak sie nie uda to lekarz tak czy siak bedzie nas do kliniki wysylal.. ja wiem ze to jest dobre.. ale nie mamy na to narazie pieniazkow.. i dlatego chcialabym wlasnymi silami a tu jak byk nie wychodzi.. :-(
 
nie mówie ze sie nie nakrecam.. tylko ze sie nie chce nakrecac, ciezko to jakos wychodzi.. a objawy takie pisze jakie są.. juz sie prawie na M zdenerwowalam ze on nie czuje zapachu a ja tak..

boli mnie bardzo to ze jak sie nie uda to lekarz tak czy siak bedzie nas do kliniki wysylal.. ja wiem ze to jest dobre.. ale nie mamy na to narazie pieniazkow.. i dlatego chcialabym wlasnymi silami a tu jak byk nie wychodzi.. :-(
nie poddawaj sie a to ze myslec sie nie da przestac to wie kazda dziewczyna na tym forum... nie da sie tak wylaczyc przeciez i ja tez tak mialam... ale badz dobrej mysli...:-):-):-)
 
reklama
Witam się i ja:tak:
Wczoraj robiłam test owu i wyszla jedna krecha, dziwne bo przedwczoraj była bladziutka druga:eek: No cóż.. zobaczymy jak to dziś wyjdzie:tak:
Na wszelki wypadek bylo ranne przytulanko:-D
Dobra dziewczynki ja jade do mamy z M. :tak::-)
 
Do góry