reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Nektarynko mam w ogóle do ciebie prośbę. Strasznie mi się podoba ten twój wykresik i też bym sobie taki zapodała na przyszły miesiąc tylko jak to zrobić tzn. czy tam trzeba się jakoś logować? Jak to zrobiłaś?
 
reklama
jasne nie ma problemu... ja np po tych ziolkach pierwszy cykl to mialam owu juz 13dc.. a teraz 18dc.. w kazdym razie nie musi byc to typowo bardzo plodny sluz jak bialko ale wystarczy wodnisty szklisty.. a jesli wczoraj nie bylo a przedwczoraj bylo to bedzie dobrze..
 
jasne nie ma problemu... ja np po tych ziolkach pierwszy cykl to mialam owu juz 13dc.. a teraz 18dc.. w kazdym razie nie musi byc to typowo bardzo plodny sluz jak bialko ale wystarczy wodnisty szklisty.. a jesli wczoraj nie bylo a przedwczoraj bylo to bedzie dobrze..

No bedzie jak będzie ważne że owulka wogóle jest to już coś:-)
 
Gosiu ja wloski robie szamponem koloryzujacym:)Ponoc nie robi sie farba wiec ja nie ryzykuje;)

A jakim szamponem koloryzujesz? Ja używam szamponu do 24 myć z Joanny Multi Soft czekoladowy brąz i powiem szczerze, że prędzej mi się pojawiają odrosty niż mi się ten szampon zmywa. Naprawdę polecam
 
aj bo przez ostatnie bóle w 6dpo troszke sie zaniepokoiłam.. w sumie teraz co dziennie coś mnie tam kuje.. ostatnio było to wtedy gdy mialam bezowulacyjny cykl a teraz czemu to kuje.. jedna z dziewczyn ze "starań" (kanka) napisała ze to przez cialko zółte.. ze zazwyczaj w ciazy kuje.. :eek: wiem wiem powinnam lanie dostac. no coz taka juz jestem.. spieszy mi sie wszedzie.. nie lubie czekać..

Slonce ale bole jeszcze nic nie musza oznaczac :)) moze byc cialko a moze cos zakluc...ja sie tak wsluchiwalam co cykl i co cykl mialam inne dziwne klocia, bole, raz sie nakrecilam bo dziewczyny pisaly ze jajniki czesto bola na poczatku ciazy, innym razem bo piersi gdzies tam, albo zylki sa (ja mialam) i potem bol bo @...ale tez mi bylo spieszno wiec rozumiem i lania nie daje :))) wiem ze jak zafasolkowalam mialam takie same bole jak wczesniej, przynajmnie 9dpo silne skurcze mnei obudzily jak na @ a to moze sie fasolina zagniezdzala...Widzisz, gdybys sie nie starala o dzidzie pewnie bys tych kloc nie zauwazyla nawet, tak jak ja bym nie zauwazyla skurczy jelit ktore mam czy dziwnych kloc, pukniec ze myslalam ze to ruchy a gin sie smial ze mi sie przelewa jak co mc w jelitach i teraz to czuje bo sie wslu****e.....Jeeeeeednak trzymam kciuki by te klocia to tez bylo zagniezdzenie :-):-):-) ja z boli to pamietam wlasnie 9dpo jaki bol brzucha mnie obudzil ale wczesniej tez go mialam czasem wiec myslalam ze to na @ i nic poza tym...Zawsze przed @ bolaly mnie cycki i brzuch, jak zafasolkowalam calkowita cisza NIC dopiero po terminie i to byl znak
Nektarynko naprawdę jesteś w gorącej wodzie kąpana. Poczekaj jeszcze troszeczkę może to naprawdę fasolinka.

Ja dziś robiłam test owulacyjny i wyszła jedna krecha ale rano tempka zaczęła się podnosić z 36.6 na 36.8 więc może w tym cyklu też owulka będzie.Ziółka nadal piję a na suwaczek nie patrzę bo ostatnio miałam dłuższy cykl i chyba nie jest poprawny.

Kroptusiu widzisz masz dużego chłopaka i trzymaj się dzielnie.

Madziaas ty też dbaj o siebie.

Hmmmm moje 1 skojarzenie tez ze owu juz moooogla byc :eek: o ile tempka pojdzie nadal w gore musisz teraz dokladnie mierzyc przez jeszcze choc te 2-3 dni...i moze np wczoraj byla II krecha...a moze temka jutro jeszcze opadnie i wtedy test wyjdzie dopiero bo owu bedzie, to musisz dokladnie zmierzyc...Co do sluzu slyszalam ze czasem nei jest on wyczuwany przy ujsciu pochwy, nie ma go na bieliznie czy papierze ale jest zaraz przy ujsciu szyjki i my o tym nie wiemy ale on tam jest i czeka na plemniczki...dlatego na sluz pic wiesiolek jak go malo :-) ja wogole nie mialam....raczej woda mi wylatywala w te dni:zawstydzona/y:No i spokojnie wszystkiego sie nauczysz...ja taka madra tez na poczatku bylam ale po 3 latach czytania artykulow forum itp czlowiek sie nauczyl b. duzo wiec sluze pomoca w miare mozliwosci :-)
 
Slonce ale bole jeszcze nic nie musza oznaczac :)) moze byc cialko a moze cos zakluc...ja sie tak wsluchiwalam co cykl i co cykl mialam inne dziwne klocia, bole, raz sie nakrecilam bo dziewczyny pisaly ze jajniki czesto bola na poczatku ciazy, innym razem bo piersi gdzies tam, albo zylki sa (ja mialam) i potem bol bo @...ale tez mi bylo spieszno wiec rozumiem i lania nie daje :))) wiem ze jak zafasolkowalam mialam takie same bole jak wczesniej, przynajmnie 9dpo silne skurcze mnei obudzily jak na @ a to moze sie fasolina zagniezdzala...Widzisz, gdybys sie nie starala o dzidzie pewnie bys tych kloc nie zauwazyla nawet, tak jak ja bym nie zauwazyla skurczy jelit ktore mam czy dziwnych kloc, pukniec ze myslalam ze to ruchy a gin sie smial ze mi sie przelewa jak co mc w jelitach i teraz to czuje bo sie wslu****e.....Jeeeeeednak trzymam kciuki by te klocia to tez bylo zagniezdzenie :-):-):-) ja z boli to pamietam wlasnie 9dpo jaki bol brzucha mnie obudzil ale wczesniej tez go mialam czasem wiec myslalam ze to na @ i nic poza tym...Zawsze przed @ bolaly mnie cycki i brzuch, jak zafasolkowalam calkowita cisza NIC dopiero po terminie i to byl znak


Hmmmm moje 1 skojarzenie tez ze owu juz moooogla byc :eek: o ile tempka pojdzie nadal w gore musisz teraz dokladnie mierzyc przez jeszcze choc te 2-3 dni...i moze np wczoraj byla II krecha...a moze temka jutro jeszcze opadnie i wtedy test wyjdzie dopiero bo owu bedzie, to musisz dokladnie zmierzyc...Co do sluzu slyszalam ze czasem nei jest on wyczuwany przy ujsciu pochwy, nie ma go na bieliznie czy papierze ale jest zaraz przy ujsciu szyjki i my o tym nie wiemy ale on tam jest i czeka na plemniczki...dlatego na sluz pic wiesiolek jak go malo :-) ja wogole nie mialam....raczej woda mi wylatywala w te dni:zawstydzona/y:No i spokojnie wszystkiego sie nauczysz...ja taka madra tez na poczatku bylam ale po 3 latach czytania artykulow forum itp czlowiek sie nauczyl b. duzo wiec sluze pomoca w miare mozliwosci :-)

Dziękuję za mini wykładzik:tak:. Tak naprawdę to ja jestem za leniwa żeby rano codziennie się zrywac i mierzyć tempkę o tej samej godzinie. Ale zmobilizuję się i będę tempe mierzyła teraz przez najbliższe dni. Wiecie co teraz mi się przypomniało, że jak dwa dni temu się badałam to wydało mi się dziwne że jednego dnia miałam szyjkę otwartą, uniesioną i miękko było a następnego dnia jakby już mniej i wszystko opadło. Może macie racje dziewuszki że owulka już była:-)
 
Slonce ale bole jeszcze nic nie musza oznaczac :)) moze byc cialko a moze cos zakluc...ja sie tak wsluchiwalam co cykl i co cykl mialam inne dziwne klocia, bole, raz sie nakrecilam bo dziewczyny pisaly ze jajniki czesto bola na poczatku ciazy, innym razem bo piersi gdzies tam, albo zylki sa (ja mialam) i potem bol bo @...ale tez mi bylo spieszno wiec rozumiem i lania nie daje :))) wiem ze jak zafasolkowalam mialam takie same bole jak wczesniej, przynajmnie 9dpo silne skurcze mnei obudzily jak na @ a to moze sie fasolina zagniezdzala...Widzisz, gdybys sie nie starala o dzidzie pewnie bys tych kloc nie zauwazyla nawet, tak jak ja bym nie zauwazyla skurczy jelit ktore mam czy dziwnych kloc, pukniec ze myslalam ze to ruchy a gin sie smial ze mi sie przelewa jak co mc w jelitach i teraz to czuje bo sie wslu****e.....Jeeeeeednak trzymam kciuki by te klocia to tez bylo zagniezdzenie :-):-):-) ja z boli to pamietam wlasnie 9dpo jaki bol brzucha mnie obudzil ale wczesniej tez go mialam czasem wiec myslalam ze to na @ i nic poza tym...Zawsze przed @ bolaly mnie cycki i brzuch, jak zafasolkowalam calkowita cisza NIC dopiero po terminie i to byl znak
mądrze piszesz.. pamietam w tamtym cyklu bylo tez calkiem inaczej bo nic mnie nie bolało..tylko dziwne uczucie napiecie w piersiach i wrazliwe sutki co nigdy wczesniej nie mialam tych wrazliwych sutkow.. teraz troszke bolą mnie piersi.. i od czasu do czasu zakuje po po lewej to po prawej.. a tego 6dpo to az sie poplakalam z bólu.. tak po prawej niziutko w podbrzuszu

no nic dosc o mnie powiedz jak tam kacperek sie sprawuje? spokojniejszy czy nadal fika?
 
reklama
Kroczek ja mam jakis szampon z marionu,tez do 24 myc.Tez jest fajna,ale musze zobaczyc ta co piszesz.Ja robie ciemny burgund
 
Do góry