reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
No ja dziewczyny już jestem po biopsji. Lekarz powiedział, że wg niego to włókniaczek no ale wyniki badań będę miała dopiero środa - czwartek przyszłego tygodnia. Potem ma się skonsultować z chirurgiem czy wg niego należy to usuwać czy nie. Powiedział, że należałoby się tego pozbyć przed ewentualną ciążą ale ja nie mam zamiaru czekać jeszcze miesiąca lub dwóch żeby to usunąć. Może się zdecyduję na pozbycie się tych włókniaków ale nie będę rezygnować ze starań. A jak wy myślicie?
no pewnie zwlaszcza,ze mozna je usunac nawet w ciazy - bez obaw starajcie sie bo szkoda czasu...
Madziass Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!:happy:
tez dolaczam do zyczen - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!
A ja sobie dzisiaj albo jutro sama ufarbuje wloski:)Mojemu mezowi podoba sie fryzurka:)Mowi ze taka swieza,hihi
a tak nie boicie sie farbowac w ciazy bo mnie kiedys przekonywano, zeby sobie odpuscic farbowanie w ciazy i w czasie karmienia nawet... zbieralyscie na ten temat jakies informacje bo w koncu to chemia...
moja kolezanka w 5 m-cu zafarbowala sie na czerwono bo mialysmy taka impreze przebierana - tak na jeden raz - i ma rude dziecko. Teraz smieje sie, ze to dlatego:-):-):-)
 
Nektarynka - a w leb chcesz przeciez to stanowczo za wczesnie !! :))) powinno sie robic w dniu @ ew przed 1 dzien a to i tak czesto wychodzily negatywy...jejku jeszcze masz 6 dni, czekaj kochana cierpliwie moze jeszcze zagniezdzenia nie bylo a Ty juz testujesz a zaden test przed zagniezdzeniem Ci nie wyjdzie

aj bo przez ostatnie bóle w 6dpo troszke sie zaniepokoiłam.. w sumie teraz co dziennie coś mnie tam kuje.. ostatnio było to wtedy gdy mialam bezowulacyjny cykl a teraz czemu to kuje.. jedna z dziewczyn ze "starań" (kanka) napisała ze to przez cialko zółte.. ze zazwyczaj w ciazy kuje.. :eek: wiem wiem powinnam lanie dostac. no coz taka juz jestem.. spieszy mi sie wszedzie.. nie lubie czekać..
 
Nektarynko naprawdę jesteś w gorącej wodzie kąpana. Poczekaj jeszcze troszeczkę może to naprawdę fasolinka.

Ja dziś robiłam test owulacyjny i wyszła jedna krecha ale rano tempka zaczęła się podnosić z 36.6 na 36.8 więc może w tym cyklu też owulka będzie.Ziółka nadal piję a na suwaczek nie patrzę bo ostatnio miałam dłuższy cykl i chyba nie jest poprawny.

Kroptusiu widzisz masz dużego chłopaka i trzymaj się dzielnie.

Madziaas ty też dbaj o siebie.
 
Nektarynko naprawdę jesteś w gorącej wodzie kąpana. Poczekaj jeszcze troszeczkę może to naprawdę fasolinka.

Ja dziś robiłam test owulacyjny i wyszła jedna krecha ale rano tempka zaczęła się podnosić z 36.6 na 36.8 więc może w tym cyklu też owulka będzie.Ziółka nadal piję a na suwaczek nie patrzę bo ostatnio miałam dłuższy cykl i chyba nie jest poprawny.
wiem wiem.. ale coz taka juz jestem..
jesli kreska slaba a tempka sie podnosi to byc moze ze wczoraj byla owulka.. gdzie masz wykres? gdzies w necie czy na kompie.. mozesz zamiescic?
 
reklama
Nektarynko no nie strasz mnie bo wczoraj M był zmęczony i nieserduszkowaliśmy. Zresztą mi się wydaje, że jeszcze owulki nie było, może będzie dopiero. Nie wiem już sama. Ja naprawdę już mam młynek w głowie. Nie za bardzo się na tym znam ale z obserwacji wynika, że płodnego śluzu jeszcze nie miałam dopiero mi się chyba zaczyna bo czuję się jakby troszkę bardziej "naoliwiona". Wykresik mam na kompie ale powiem szczerze że w tym miesiącu jest bardzo niedbały bo parę razy zmierzyłam tempke tak po ustalonej godzinie. Dopiero dziś zaczęła rosnąć tempka. Ja chyba muszę się dokształcić:eek:
 
Do góry