reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Olu dziekuje za zaproszenie:)
Kroptusiu moj maly wazyl prawie 1400:)
Kroczek widzisz wszystko bedzie ok,jak mozna to usunac nawet w ciazy
A ja jestem u rodzicow i nie mam jak byc dlugo na necie bo mam tylko w komorce.Bylam u fryzjera,scielam troche wlosy,a jutro zafarbuje bo nie moge na siebie patrzec:)

No kurcze to ida leb w leb...moj teraz w 28 tyg tez 1400 :)))) duze chlopaki...Wszystkiego najlepszego

Przyszla mamusiu - tez wracam do pasemek ale narazie mysle o zabraniu sie za to :) trzymam kciuki za wyniki
 
Witajcie,

Kroptusiu cieszę się że sytuacja się ustabilizowała :-)
Madziass WSZYSTKIEGO NAJ NAJ z okazjii rocznicy :tak:
A co do Maggie to u niej średnio ciekawie, tzn z dzidziusiem wszystko ok tylko sprawy osobiste, ale mam nadzieję że wszystko się ułoży także dziewczyny trzymamy wszystkie kciuki na Naszą Maggie. Kochana głowa do góry i nie zapominaj o tym co Ci powiedziałam, że teraz Ty jesteś najważniejsza i Ten malutki człowieczek w Tobie ;-)
 
Hej moje kwiatuszki kochane :)
Ja tylko na chwilke bo o 9 wychodze do lekarza - niose do pokazania wyniki i bedzie mi robil glukoze i cholesterol..Musze byc na czczo a marze o wielkim kubasku kawy z mlekiem...Normalnie az mnie sciska..

Dzisiaj znowu biegam po miescie..Zbiore kilka pieczątek do obiegówki, odbiore reszte wynikow i ide do ROSSMANA - ha ha..po farbe do wloskow..Moj maz powiedzial ze jak juz mam sie na blond do konca zrobic to on na to kuy pieniedzy nie wyda :p i reki do tego nie przylozy...Wiec do fryzjera nie pojde,...mama mi ufarbuje :))))

Ale masz dobrze! :-D Ja dopiero 15 idę do fryzjera podciąć albo obciąć włosy i może jakiś balejaż. Jeszcze sama nie wiem co zrobię,ale już bym chciała coś zmienić.
Właśnie wyznaczyłam mojego M na badanie nasienia. Niestety też późno bo dopiero 22.06. :-( Ale wcześniej nie damy rady. Praca,praca,praca.... :angry: Miłego dzionka!
 
Aguniak fajnie co u Maggie bo dawno jej nie bylo i sie martwilam.Ale dobrze ze z dzidziusiem wszystko dobrze,a za sprawy osobiste trzymam mocno kciuki
 
Kasiulek dziekuje kochana za zyczonka,tak jutro mam 3 rocznice slubu:)
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu..

ja dzis nie wytrzymalam testa machnelam.. i hmmm no negatywny.. wiem wiem za wczesnie.. nie ma @ jest nadzieja.. ale ja juz do tego tak nie podchodze.. negatywny to negatywny a w koncu juz dzis 9-10dpo.. wiec wszystko jasne..

Pozdrawiam dziewczynki
 
Czesc dziewczynki.Dziekuje kochane za zyczenia:))
Kroptusiu rosna slicznie te nasze chlopaczki:)

niom mi gin powiedzial ze jest wiekszy niz powinien hihi ze na ten wiek to z ok 1kg a tu prosze :))

Nektarynka - a w leb chcesz przeciez to stanowczo za wczesnie !! :))) powinno sie robic w dniu @ ew przed 1 dzien a to i tak czesto wychodzily negatywy...jejku jeszcze masz 6 dni, czekaj kochana cierpliwie moze jeszcze zagniezdzenia nie bylo a Ty juz testujesz a zaden test przed zagniezdzeniem Ci nie wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry