reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam:-)
Zakładam ten wątek dla wszystkich kobit które czekają na upragnioną fasolkę w tym nowym 2009 roku. :-)
Zapraszam wszystkie nowe jak i starsze staraczki które mają ochotę na pogaduchy lub chciałyby się poradzic w kwestiach dotyczących staranek:-D

Mam nadzieję że będzie nas jak najwięcej:-D:-D

dołańczam sie także do was i do tego postu , przyznam że bylo male zamieszanie z przejściem ze" staraczek 2008 ' z końcem roku 2008 i nie wiedzialam do którego sie przepisać hahaha ostatnio widzialam staraczki 2009 których bylo chyba dwa posty:szok:
 
reklama
Ja mam problem w niedziele powinnam dostać @ ale dziś jak badałam szyjkę bo w śluzie były takie ciemniejsze grudki(przepraszam za szczegóły) ale na zewnątrz nic się nie wydostaje(kicham, kaszle i nic). Jutro odbieram poziom progesteronu. Jak myślicie to może być małym progesteronem spowodowane? Już się gubię w tym wszystkim:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Brzuch nie boli a temperatura mało wiarygodna to się przeziębiłam i nie mogę sprawdzić czy spadła :baffled:
Pewnie i tak w niedziele zrobię test dla świętego spokoju.
Poprzednia @ też się tak zaczynała ale było tego trochę więcej. Ale mi się wszystko komplikuje :-(
 
ooo widze ze juz prawie waczki wszystkie staraczki w komplecie:-D

mola0507 super ze jestes z nami:tak:

kinguś ja nie wiem kochanie co ci poradzic, wszystko pokickane z powodu przeziębienia.... ale to moze objawy fasolkowe:sorry2: nie zamartwiaj sie poki nie ma @ :tak:
 
Wiesz po tym zabiegu pierwsza @ była normalna, druga to były plamienia a teraz powinna być 3 ale nic na zewnątrz się nie wydostaje. Jak jutro będę miała wyniki progesteronu to zapiszę się na poniedziałek do ginki niech coś poradzi:-)

Uciekam do łóżeczka jutro się pojawię. Dobrej nocki.
 
Ostatnia edycja:
Wiesz po tym zabiegu pierwsza @ była normalna, druga to były plamienia a teraz powinna być 3 ale nic na zewnątrz się nie wydostaje. Jak jutro będę miała wyniki progesteronu to zapiszę się na poniedziałek do ginki niech coś poradzi:-)

Uciekam do łóżeczka jutro się pojawię. Dobrej nocki.
masz racje, najlepiej zobaczyc wyniki i do ginki, napewno wszytsko bedzie oki:tak:

śpij sobie smacznie , do jutra:-)
 
kinguś nie martw się kochana na zapas:) najwazniejsze że @ jeszcze nie ma.. i oby tak dalej. wspolczuje przeziebienia bo na pewno czujesz sie strasznie. A z doswiadczenia tez wiec ze przy przeziebieniu @ moze sie nieco rozregulowac tz przestawić :sorry2:
3maj sie, buziam i tylę i trzymam cały czas kciuki. :tak:

Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki;-)
ja testuję w sobotę.. jak narazie u mnie ciiiisza.... :blink:
 
Kochane Staraczki w Nowym Roku życzę Wam tego czego najbardziej pragniecie, czyli maleńkich Fasoleczek pod Waszymi sercami i by zdrowo rosły:tak: wierzę, że za rok już wielu (oby wszystkich) Was już tu nie będzie:-D

Muszę się pochwalić... Będziemy mieć SYNKA:-D
Nie na 100% bo jeszcze jest za malutki, by mieć pewnośc.
Od soboty byłam w szpitalu bo krwawiłam, ale już jest ok. Zrobili usg i widziałam Moje Maleństwo a nawet siusiaczka :-D

Buziaczki Kochane :tak:


Imagination..jejku, szpital, dbaj o siebie i malutkiego facecika, pewnie T wniebowziety bo chyba bardzo chciał synka?
...mój ostatnio stwierdził, ze nadal do niego nie dociera, ze jestem w ciazy..cóz chyba powoli musi zaczac bo to juz za 2 dni 16tc zacznę...a brzuszka prawie nie widac...mówie prawie bo ja juz róznice odczuwam, ale inni jeszcze nic nie widzą...

Wczoraj miałam paskudny nastrój, płakałam popołudniu, ze znowu bede wyglądac jek wielki wieloryb...ech co te hormony z mózgiem robią, przecież ja po ciaży w 7 miesięcy do starej wagi bez żadnego wysiłku wróciłam....juz po porodzie mialam tylko 5 kg wicej :-(...musiałam sie pilnowac by ni chudnac zbyt szybko by miec kaloryczne mleczko...glupol ze mnie

może to przez kolejna 5-ta nieudana próbe invitro mojej siostry, wczoraj@ do niej przylazła, obie miałysmy okropny nastrój...a mi jej tak strasznie szkoda...
 
Dziękuję wam wszystkim za miłe powitanie i ciepłe słowa.

Romka staram się dopiero drugi miesiąc ale głuptasek jestem bo myslałam że uda mi się odrazu i jak@ dostałam w Wigilie to rodzina myślała ze coś mi dolega taka byłam smutna:no:

Mężatka masz racje spróbuje przytulania co drugi dzień aby plemniczki wzmocnić.Testy już kupiłam i dzisiaj wieczorem zaczynam i testy i przytulanie:tak:dowiem się kiedy jest owulacja bo w tamtym miesiącu wyliczyłam kalkulatorem w necie i nie zafasolkowałam.

Katarzyna 1979 ale śmiesznie mamy taki sam cykl:-Di chyba jesteśmy w tym samym wieku jesli obok twojego nicka to data urodzin.Ja Kasiu mam 29 lat i jestem z lipca.
Starasz się o dziewczynke czy będziesz celować w chłopca?jak długo się starasz o dzidziusia?
 
reklama
Do góry