reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Agadaria witaj cieplutko kochana:-)kurcze z tymi choróbskami, ale Aga jeśli Daria dopiero zaczyna zrób jej ryba sok z 2 czerwonych grejpfrutów i 3 cytryn, można dać łyżeczkę miodu, niech to wypije, to sok, który wypłukuje z organizmu wirusy, dawno dawno temu św.pamięci lekarz dał mi ten przepis i ja na moich stosuje.
no to Daria dziś szczęśliwa pomaszerowała do przedszkola ze swoimi zabawkami hehe:-)
Gie-oska, witaj wśród nas:-) ja już dawno tabsów nie biorę, ale słyszałam, że jak się unormuje to można zachodzić
 
reklama
czesc kroptusia:-)

beti za 8 dni testujesz?? a na suwaczku masz inaczej:confused:

a ja cos kaszle dzisiaj.... jakieś choróbsko sie przypętało czy co.... :dry: ide sie ogarnąc i lece na jazdę.... bo prawko robie:zawstydzona/y:
 
tak Marzenko tak za około 8:-) w czwartek idę na monitoring i wtedy dowiem się dokładnie, planowałam na 10 stycznia , ale moja ginka powiedziała dziś , że w moim przypadku to monitoring prawdę mi powie:-) powodzenia na jeździe:-), a choróbsku sięnie daj:-)
 
hej dziewczynki:-)
ja już za 8 dni testuje:-) mam nadzieję, że styczeń już zakończę z fasolinką pod serduszkiem:-)
Trzymam kciuki:tak:

a ja cos kaszle dzisiaj.... jakieś choróbsko sie przypętało czy co.... :dry: ide sie ogarnąc i lece na jazdę.... bo prawko robie:zawstydzona/y:
Oj biedactwo, niech choroba sobie idzie precz.

A u mnie znowu dziwna @ takie głupie plamienia i cykl się skrócił do 24 dni :baffled: Dziś odbieram wynik progesteronu i na czwartek jestem umówiona do ginki mam nadzieje, że coś poradzi.
Już suwaczek zmieniłam i odliczam od nowa.
 
Do pewnego domu zapukalo trzech wedrowcow.Kobieta otworzyla drzwi i chciala zaprosic ich do srodka.Nie mozemy wejsc wszyscy.Nazywamy sie DOSTATEK,SUKCES I MILOSC.Musicie zdecydowac ktorego z nas zaprosicie do domu.Maz chcial zaprosic DOSTATEK,zona SUKCES,corka prosila by zaprosic MILOSC.Rodzice posluchali corki,zaprosili MILOSC.MILOSC weszla do domu a za nia SUKCES i DOSTATEK.Zaprosilismy tylko MILOSC,dlaczego idziecie wszyscy?Bo tam gdzie jest MILOSC jest tez DOSTATEK i SUKCES!
takze dziewczynki juz wiecie czego Wam zycze na ten 2009!!!!

Piękna :)
 
...mój ostatnio stwierdził, ze nadal do niego nie dociera, ze jestem w ciazy..cóz chyba powoli musi zaczac bo to juz za 2 dni 16tc zacznę...a brzuszka prawie nie widac...mówie prawie bo ja juz róznice odczuwam, ale inni jeszcze nic nie widzą...

A ja sie nie moge doliczyc tych tygodni od 1 dnia ostatniem miesiaczki wychodzi mi 6 tydzien i 2 dni jakos tak a wg roznych kalendarzy to 5 tydzien i 2 dni, 5 dni itd :) jak Tobie lekarz liczyl ?? Dodam ze jak bylam u lekarza w pn teraz to powiedzial ogolnie 5 tydzien a wg mnie to juz byl 5 tydzien 5 dni czyli prawie 6 nie wiem :))
 
Witajcie - jestem tu nowa... i również staram się o potomstwo. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mamą. :)

Niestety kilka miesięcy prób jak na razie zakończyło się niepowodzeniem. Przez to od czasu do czasu mam gorsze dni i miło będzie mieć Wasze wsparcie.

Pozostaję jednak dobrej myśli - wierzę, że w końcu się uda. Przecież codziennie komuś się udaje. :)

Pewnie nie nastąpi to szybko, bo mam długie i nieregularne cykle. Przez to niełatwo wyznaczyć u mnie dzień jajeczkowania i najlepszy moment na bliskość. Ale trzymajcie za nas kciuki.
 
No to dziewczyny pełniejsza lista gotowa.
Nie zdziwcie się, ale robiłam ją w EXELU i jest alfabetycznie:happy:
Proszę o sprawdzenie czy na niej jesteście a gdyby tak się zdarzyło, że nie ma was na niej to proszę o wiadomość bezpośrednio do mnie na PM
 
No to dziewczyny pełniejsza lista gotowa.
Nie zdziwcie się, ale robiłam ją w EXELU i jest alfabetycznie:happy:
Proszę o sprawdzenie czy na niej jesteście a gdyby tak się zdarzyło, że nie ma was na niej to proszę o wiadomość bezpośrednio do mnie na PM


Niunia a gdzie jest ta lista , kurcze moze ja nie widzę bo cos z kompem mam nie tak:rofl2: z góry dziękuje :tak:
 
reklama
Zachowanie mojego M sprawiło, że......... nie mam ochoty z nim rozmawiać, nie mam apetytu na sexxxxx, nawet wczoraj podjęłam próbę a on tylko przesuń się bo chce się położyć - a dzisiaj jakby nigdy nic całus przy wyjściu do pracy - faceci są do niczegooooooooooo

Zarejestrowałam się do pryw lekarza w Zielonej Górze - Herbich, któraś jest z tych okolic była u niego lub słyszała coś na jego temat?
Będę na wizycie akurat tak mniej więcej 11 - 15 dzień cyklu - taka rozbieżność ponieważ dostałam wcześniej niż powinnam i na początku były tylko jakieś pojedyncze plamienia. Chyba będę siedzieć na wizycie z godzinę i wypytam się dosłownie o wszystko jak nastolatka która pierwszy raz jest u lekarza:-D Znajoma mówiła, że dobry - za dobrą kasę:szok: - ale ktoś porządnie musi mi wszystko wytłumaczyć i sprawdzić!!!!
Tak to wyszło, że dorastałam w czasie bumu gazetek młodzieżowych, w liceum miałam zajęcia - takie na jakie trzeba chodzić przed ślubem kościelnym, w internacie też chodziłam na różne spotkania dotyczące dojrzewania, sexu, antykoncepcji itd itp..... Moi prawdziwi rodzice nie żyją a ciotka/mamuśka stwierdziła, ze skoro na około taka edukacja to ona nie będzie się wtrącać.
Skapnęła się, że mam już okres jak podpaski zaczęły ubywać z szafki;-)
 
Do góry