reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczyny ostatnio miałam 30 dniowy cykl, pomoóżcie mi i powiedzcie. Bo czytałam ostatnio że jak zaczyna się owulacja to występuje śluz w podobny do kurzego białka w surowym jajku i zaraz po jego pojwaieniu się po kilku dnich wystepuje jajeczkowanie. - CZY TO PRAWDA, MAM SIĘ TYM KIEROWAĆ???????? BO TEMPERATURY NIE CHE MI SIE MIERZYC TO TRZEBA BYĆ DOKŁADNYM I O TEJ SAMEJ PORZE, A Z MOIM SNEM JEST RÓŻNIE.
może kup testy owulacyjne, pomoga określić dzień płodny.

Cześć dziewczyny.
Wkrótce ja zabieram się za intensywne przytulania,mam do was pytanie:zawstydzona/y:
Jak często?tzn.lepiej co dzień czy co dwa dni te przytulania?No i kiedy zacząć z taką częstotliwością jaką mi zalecicie.Małpa przybyła do mnie w Wigilie,dzisiaj jest 8dc ostatni trwał 27 dni.
Kupiłam też testy Hydrex i od jutra zaczynam z nimi działać,w tamtym miesiącu mi się nie udało zafasolkować ale sugerowałam się tylko kalkulatorem dni płodnych w necie:szok:

witaj,

ja mam identycznie jak Ty. @ w wigilje i 27 dniowy cykl. Kupilam testy, pomagają ustalić dni płodne. Z tymi przytulaniami i z częstotliwością to różnie słyszałam, niektórzy doradzają że co drugi dzień (zwłaszcza jesli chce sie synka). Mam książke "chłopiwc czy dziewczynka" - napisane jest w niej ze jak sie staramy o dziewczynke to mozna codziennie , byleby raz dziennie a nie więcej bo się plemniczki osłabiają... nie piszą nic o wspłżyciu co 2 dni.
wg moich obliczen i pomiarow z poprzendich cykli na podstawie testów, owu miałam przy 27 dniach 12 lub 13 dnia.


Kochane Staraczki w Nowym Roku życzę Wam tego czego najbardziej pragniecie, czyli maleńkich Fasoleczek pod Waszymi sercami i by zdrowo rosły:tak: wierzę, że za rok już wielu (oby wszystkich) Was już tu nie będzie:-D

Muszę się pochwalić... Będziemy mieć SYNKA:-D

:tak:

Gratuluję. to pewnie wybraliście już jakies sliczne imie dla syneczka?
pamiętasz czy przytulaliście się przed owu czy raczej podczas? (ciekawa jestem czy sprawdzają się metody planowania płci;-)
 
reklama
Szczęśliwego Nowego Bobaskowego Roku !!!!


P.S gdzie się podział wątek Starające się 2009 ?? Nie było mnie dwa dni i znowu jakieś zmiany.
 
Witajcie dziewczyny;-)​
Niektore kobietki znaja mnie z watkow Starajace sie 2008, Mamusie, starajace 2009, Starajace sie 2009. Kurde a to juz 4 forum, na ktorym wystepuje hihi:tak:
Mam 27 lat, za 1,5 miesiaca skoncze 28:tak:. Jestem mezatka od 1,5 roku, co widac na moim suwaczku. Staramy sie z mezem o dzidzie od 4 m-cy. Wlasnie zaczal sie 5 cykl starankowy:-(Jeszcze nie dostalam tej prawidlowej @ narazie mam plamienia - zreszta jak zawsze. Wtedy myslalam, ze to bedzie tak latwo i uda sie za pierwszym podejsciem - przeciez jestesmy zdrowi:-). Teraz nie wiem dokladnie, gdzie tkwi problem(mysle, ze moze progesteron niski, bo mam brazowe plamienia na ok 7-10 dni przed @, bede w Polsce za 2,5 tyg to sprawdze:tak:), ale mysle ze psychika czlowieka ma rowniez duzy wplyw na to. Ostatnio mam wielkie dolki z tego powodu:-(, czesto tez placze a moja najlepsza przyjaciolka ciagle powtarza, ze to nam w niczym nie pomaga. Czesto sie tez stresuje(nie tylko tym, rowniez i w pracy), jestem nerwowa:tak:. Mimo, ze staram sie dac na luz to jakos tak ciezko mi to wychodzi, bo tak bardzo pragne dzidzi i ciagle o tym mysle. No ale Nowy Rok sie zaczal i mysle , ze przyniesie nam nowe, wspaniale chwile:tak::-):tak:
Pozdrawiam Was serdecznie!!!!:-)
 
witaj malwinko :-D
mezatka ciebie rowniez znamy juz :)niemartw sie napewno sie uda!!:-D ale jak to jest ze nie masz jeszcze prawidlowego @?? robilas badania? czy to po tabletach? :happy:
 
P.S gdzie się podział wątek Starające się 2009 ?? Nie było mnie dwa dni i znowu jakieś zmiany.
Witam Wszystkich w Nowym Roku!

Malwina też już kilkakrotnie sprawdzałam czy jestem na dobrym wątu... :baffled::confused:
Zakręcone to strasznie...
Mało mnie interesuje jak się nazywa - mam tylko nadzieję, że nikogo nie zabraknie...:dry:

Sylwester minął, a wraz z nim pojawiły się nowe postanowienia - mój M szepnął mi wczoraj do ucha, że jego jedynym marzeniem na ten nowy rok jest dzidzia -hmm... dawno już takiej zgodności między nami nie było... hehehe:happy:
Zatem jak tylko @ odfrunie zabieramy się do przytulanek:tak:
 
A ja se filmek obejrzalam....i wrocilam do Was....

Mezatka - ano ten rok msi byc udany dla nas wszystkich. 12 cykli przed nami:) wiec mamy troche czasu....ale zafasolkujemy najpozniej w I kwartale:)

Marzenixx - TY sie nie dopatruj objawow, bo zaczynasz miec wszystko po kolei. Calm down....
 
witaj malwinko :-D
mezatka ciebie rowniez znamy juz :)niemartw sie napewno sie uda!!:-D ale jak to jest ze nie masz jeszcze prawidlowego @?? robilas badania? czy to po tabletach? :happy:

Chodzilo mi, ze nie dostalam dzisiaj jeszcze tej prawidlowej wrednej @, bo zawsze mam jeden dzien przed @ lekkie plamienia a na drugi dzien duzo krwi:-(, brzych tak zawsze mnie boli w pierwszy dzien, ze musze na tabletkach jechac, jest mocna, a potem juz jest oki, czyli jutro pewnie spedze dzien w lozku:wściekła/y:. Dobrze, ze mam wolne:tak:Brzuszek wlasnie mnie juz tylko pobolewa jak na @, wiec nawet sie juz nie ludze, ze cos z tego bedzie w tym m-cu.
 
Ide dziewczyny ogladnac jakis film z mezem, bo mamy pare ciekawych sciagnietych z netu. Ostatnio ogladalismy pare dobrych komedii romantycznych i melodramatow, ale szczerze mowiac uwielbiam horrory i dobre kino akcji:-)
 
reklama
Chodzilo mi, ze nie dostalam dzisiaj jeszcze tej prawidlowej wrednej @, bo zawsze mam jeden dzien przed @ lekkie plamienia a na drugi dzien duzo krwi:-(, brzych tak zawsze mnie boli w pierwszy dzien, ze musze na tabletkach jechac, jest mocna, a potem juz jest oki, czyli jutro pewnie spedze dzien w lozku:wściekła/y:. Dobrze, ze mam wolne:tak:Brzuszek wlasnie mnie juz tylko pobolewa jak na @, wiec nawet sie juz nie ludze, ze cos z tego bedzie w tym m-cu.

aha juz rozumiem ale po suwaczku widze ze juz powinnas miec @, a nie robilas testu?? w tym miesiacu czy jak?

lolitko nie mam juz wszytskich objawow heheh jak narazie tylko mnie cycuchy bola i pobolewa podbrzusze ale tak jak zawsze przed @ wiec staram sie nie nakrecac ale jakos mi to slabo wychodzi hehehe....:-D
 
Do góry