reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
justys witaj:-)

mezatka, ale to ze wyszedl negatywny jeszcze nic nie znaczy poki @ nie przylezie:tak:

a do mnie wlasnie dzwonila siostra ktora sylwestra spedza w Paryzu , ze stoi sobie wlasnie na wiezy Eiffla i jest przecudownie!! i tam sie wlasnie nasz kolega swojej dziewczynie przed chwila oswiadczyl!! jakie to romantyczne :-D:-D
 
mezatka dzięki słońce za odpowiedź. :-DTak wiem też spotkałam się z opiniami że należałoby poczekać od odtawienia tabsów 6 m-cy, czy co niektórzy 3 m-ce a niektórzy lekarze nawet mówią, żeby odrazu działać, szczególnie dla tych kobiet które miały jakie kolwiek problemy z zajściem w ciąże, bo wtedy organizm produkuje napewno jajeczka i duze prawdopodobieństwo jest do zajścia w ciąże, a nawet mnogą. A CO WY DZIEWCZYNY NA TEN TEMAT SĄDZICIE) ?????????? :-(Bo ja już teraz nie wiem jak było by najlepiej! :-(A co do ciąży mnogiej to nie obraziłabym się, ale bliźniaki by wystarczyły




katarzynka1979
właśnie testy owulacyjne, a jakie mogła byś kochana polecić?????? I jaki koszt jest ich?????? Jak je wykonywać, tzn w jakich dniach i o jakiej poze noi ile razy, codziennie?????? :blink:



Widze, że wiele nas nie ma, chyba większa część dziewczyn odpoczywa po sylwestrze. Pozdrawiam Was wszystkie i do jutra, bo ja właśnie spędziłam 3 godziny na zakończeniu mojej pracy zaliczeniowej na semestr. Jeszcze tylko obrona pracy dyplomowej w lipcu i po problemie heheh (aż się boje).


PROSZĘ O ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE CO DO TESTÓW OWULACYJNYCH I OPINIE NA TEMAT STARANIA SIĘ O DZIDZIE PO ODSTAWIENIU TABSÓW 3 M-CE TEMU. DZIEKI :-D







 
Melduję się :tak::tak:
Robilam:-( wyszedl negatywny:wściekła/y:. Musze zmienic suwaczek i jesli @ przyjdzie jutro to cykl bedzie 27dniowy. Oki zmykam, zagladne pozniej:tak:
Przytulam mocno ;-)

Wiataj:-D

witaj :-) a co to za lek ten clostilbegyt? pierwsze slysze...:happy:
Ja też go brałam, po nim udało mi się w ciążę. Stymuluje on jajniki i pęcherzyki rosną :tak::tak:

Oj coś nie mam szczęścia jak przychodzę to już nikogo nie ma :-(
 
reklama
Marzenixx- super pomysl z tym watkiem :tak: tylko mam nadzieje ze znowu nas nie polacza :szok::wściekła/y:

Ja tez nie moge sie odnalesc na tamtym watku i juz powaznie mialam zrezygnowac z BB :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry