reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja już zrobiłam racuszki;-) Kroptusiu ja zawsze z racuchami to kombinuje,bo robie różne,z wiśniami,z jabłkiem z bananem.Dzisiaj zrobiłam z jabłkiem ale jabłko pokroiłam w kosteczke:-) Dajesz jajko,mleko,mąke i troszke proszku do pieczenia i gotowe:tak:
 
reklama
No właśnie i tak to jest z tym lataniem :oo2:

ale ale, wiecie jak to jest.... jak ciąża nie pasuje (bo nowa praca, wycieczka itd) to rachu ciachu i JEST :laugh2:
 
ja juz bez tego neta szaleje:baffled:,bo nie moge byc na forum tyle ile bym chciala ale mam nadzieje,ze po weekendzie juz wszystko mi bedzie dzialalo ok teraz jest strasznie zwolniony:wściekła/y:,WITAM NOWE STARACZAKI;-)MADZIASKU DAJ ZNAC JAK PO WIZYCIE?,A TY KROPTUSIU SIE NIE DENERWUJ SZPITALEM NAPEWNO SIE WSZYSTKO JAKOS ULOZY:tak:a u mnie dziwne rzeczy sie dzieja i nie wiem co myslec:zawstydzona/y:10 dzien cyklu od wczoraj mam jakis dziwny bol podbrzusza i na dodatek co jakis czas tak dziwnie zakluje i zaboli jajnik,boje sie co to moze byc:szok:caly czas mam uczucie jakby spietego brzucha:eek:w poniedzialek polece do gina choc obiecalam moim chrzesniakom ze pojdziemy na dzien dziecka bo festyn u nas,ach nic mi sie nie uklada:baffled:

A może to na owulkę taki objaw.;-)
 
Ja już zrobiłam racuszki;-) Kroptusiu ja zawsze z racuchami to kombinuje,bo robie różne,z wiśniami,z jabłkiem z bananem.Dzisiaj zrobiłam z jabłkiem ale jabłko pokroiłam w kosteczke:-) Dajesz jajko,mleko,mąke i troszke proszku do pieczenia i gotowe:tak:

a tutaj przepis.. chociaz ja robie na oko

Racuchy z jabłkami
Skomentuj


Składniki
0,6 l mleka;
2 jaja; -ja daje 5
mąka;
łyżeczka cukru;
szczypta soli;
0,5 łyżeczki sody;
jabłka 2-3

Sposób przygotowania

Białka oddzielić od żółtek i ubić na sztywną pianę. Mleko, żółtka, mąkę, cukier i sól zmiksować na gładką dość gęstą masę. Dodać sodę i jabłko utarte na grubych oczkach.

Na końcu delikatnie wymieszać z ubitymi białkami. Smażyć na oleju, posypać cukrem pudrem.


Justys84 ja mam to samo.. pecherzyk rosnie i dlatego kłuje..
 
Ostatnia edycja:
a tutaj przepis.. chociaz ja robie na oko

Racuchy z jabłkami
Skomentuj


Składniki
0,6 l mleka;
2 jaja; -ja daje 5
mąka;
łyżeczka cukru;
szczypta soli;
0,5 łyżeczki sody;
jabłka 2-3

Sposób przygotowania

Białka oddzielić od żółtek i ubić na sztywną pianę. Mleko, żółtka, mąkę, cukier i sól zmiksować na gładką dość gęstą masę. Dodać sodę i jabłko utarte na grubych oczkach.

Na końcu delikatnie wymieszać z ubitymi białkami. Smażyć na oleju, posypać cukrem pudrem.

Justys84 ja mam to samo.. pecherzyk rosnie i dlatego kłuje..

dzieki kochana :-) a na oko to chlop w szpitalu umarl :-p


trzymam kciuki :-) daj znac po i zapytaj o wage wymiary itp :-p
 
kroptusiu mierzyłas temperature sobie zanim dowiedziałas się, że jestes w ciązy? Bo coś kiedyś pisałaś, że w 17dc zaszłaś czy jakoś tak..:sorry: Miałaś dużo ponad 37? I czy to jest mozliwe by przy niższej tempce kobieta była w ciąży?:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
reklama
kroptusiu mierzyłas temperature sobie zanim dowiedziałas się, że jestes w ciązy? Bo coś kiedyś pisałaś, że w 17dc zaszłaś czy jakoś tak..:sorry: Miałaś dużo ponad 37? I czy to jest mozliwe by przy niższej tempce kobieta była w ciąży?:sorry::sorry::sorry::sorry:

odpisalam Ci na staraczkach :))) i wkleilam wykresiki....zaszlam w 17 dc ale mierzylam tempke badalam sluz i szyjke od 3 lat z przerwami i wiem ze na poczatku owu mialam 14 dc przez pare cykli a potem nagle owu 12 dc, 16 czy 17 dc dlatego cykle mialam min 26 max 31dniowe....i nauczylam sie baaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo ze organizm to nie robot i moze sie owu przesuwac wystarczy 1 drobiazg, stres czy cos...leki...i dlatego serduszkowalismy zawsze do 3 wyzszych tempek bo wiedzialam ze 3 dni wczesniej byla owu :-) a w tym cyklu co zaszlam to serduszkowalismy tylko 17 dc bo innej mozliwosci nie bylo (M w delegacji wrocil dopiero wiec steskniona sie rzucilam w nocy z 17/18 a 19 skoczyla mi tempka w gore, 20 i 21 tez byla ok 37 o ile pamietam a potem to juz jak na wykresie zaraz sprobuje go skrocic i wkleic by byl widoczny :

picture7961.bmp


chyba widac tempki :-) jeszcze 14 dpo mialam 36,9 max 37 i tak sie utrzymywalo
 
Do góry