reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja robie racuchy:-) Coś mnie na nie wzięło i musze pare zrobić;-) Drugi dzień mam nerwówke i w domu wszystkich przestawiam:-D Ale to tak przed ginem mam co miesiąc:tak:
 
reklama
Jejku Kroptusiu teraz ja sie zestresowałam,że ci dałam do przeczytania ten artykuł(ale chciałam żebyś wiedziała) bo sie teraz denerwujesz.Ja też niewiem jak to będzie ze mną,ale mój szpital akurat będzie już otwarty.Nie denerwuj sie kochana,wszystko będzie dobrze

spoko poprostu mi sie przypomnial Wiki porod ta sama sytuacja i juz od poczatku ciazy stresuje sie porodem :-) mam nadzieje ze mi gora wynagrodzi 1 porod teraz przy drugiem...bede rozmawiac z ginem by mnie moze gdzies wcisna :-)

Ja robie racuchy:-) Coś mnie na nie wzięło i musze pare zrobić;-) Drugi dzień mam nerwówke i w domu wszystkich przestawiam:-D Ale to tak przed ginem mam co miesiąc:tak:

dawaj przepis hehe bo ja nie robilam juz sto lat :-p
 
ja juz bez tego neta szaleje:baffled:,bo nie moge byc na forum tyle ile bym chciala ale mam nadzieje,ze po weekendzie juz wszystko mi bedzie dzialalo ok teraz jest strasznie zwolniony:wściekła/y:,WITAM NOWE STARACZAKI;-)MADZIASKU DAJ ZNAC JAK PO WIZYCIE?,A TY KROPTUSIU SIE NIE DENERWUJ SZPITALEM NAPEWNO SIE WSZYSTKO JAKOS ULOZY:tak:a u mnie dziwne rzeczy sie dzieja i nie wiem co myslec:zawstydzona/y:10 dzien cyklu od wczoraj mam jakis dziwny bol podbrzusza i na dodatek co jakis czas tak dziwnie zakluje i zaboli jajnik,boje sie co to moze byc:szok:caly czas mam uczucie jakby spietego brzucha:eek:w poniedzialek polece do gina choc obiecalam moim chrzesniakom ze pojdziemy na dzien dziecka bo festyn u nas,ach nic mi sie nie uklada:baffled:
 
Witam dziewczyny z pracy w ten cudowny słoneczny dzień :-)
chciałabym to wszystko przeczytać co tu napisałyście od początku, ale chyba nie dam rady :szok:, więc trochę nie będę w temacie :rofl2: ale co tam, chyba się nie gniewacie. :happy:
Witajcie!
Agniesia-Dziewczyny ostatnio tyle maja do powiedzenia, ze podejrzewam, ze wiecej bedzie takich osob. Ja np. tez sie poddalam....
 
Ja sobie właśnie wyliczyłam, że miałam jajeczkowanie w 24 dc :szok: i dopiero w 38 dc przyszła upragniona @ :-(, ciekawe, jak będzie z tą trzecią @, czy już się unormuje czy jak.... czy w spak :-). Planujemy wakacje, chcielibyśmy w sierpniu polecieć do Turcji, ale jak będą fasolki ;-), to jak polecę? Wolno latać samolotem w ciąży ?
 
Ja sobie właśnie wyliczyłam, że miałam jajeczkowanie w 24 dc :szok: i dopiero w 38 dc przyszła upragniona @ :-(, ciekawe, jak będzie z tą trzecią @, czy już się unormuje czy jak.... czy w spak :-). Planujemy wakacje, chcielibyśmy w sierpniu polecieć do Turcji, ale jak będą fasolki ;-), to jak polecę? Wolno latać samolotem w ciąży ?
z tego co wiem to jak ciaza nie jest zagrozona to wolno latac moja kuzynka byla w ciazy w 2 miesiacu i tez leciala do Turcji i wszystko bylo ok choc ja osobiscie bym nie leciala chyba bym sie bala
 
WITAM KOBITKI:-)
U mnie deszcz deszcz deszcz a za tym humor do bani i jeszcze na dodatek mój synek sobie poskakał na krześle i BOOM ma rozcięte czoło:wściekła/y:nie rozumie jak mu zabraniam i najlepsze że po fakcie chciał dalej skakać:crazy:


No to dobrze:-) Wszystko będzie w porządku, ja jutro mam gina zobaczymy co tam sie dzieje


daj znac jak tam u ginekologa:tak:


Patrysiu fajny brzucho :-). Mój wygląda podobnie i dziwię się, że tak szybko go widać. Wkleję fotkę, o ile mi się uda :-).



Święta racja. Ja też się muszę rozejrzeć za jakimiś spodniami, bo pomału się nie dopinam. Na Allegro jest też sporo takich tańszych rzeczy- i to nowych a nie używanych. :happy:


brzusio słodki masz :-)już fajnie nam wyskakuja:-) ja czekam teraz na przesyłke ech tylko ciekawe kiedy dotrze bo bym chciała już na poniedziałek do ginekologa bo tak to nie wiem co ubiore bo od tamtego zdjęcia urósł:eek::-)


Natychmiast po powrocie naskrobię relację :tak:

Będzie to pewnie późno bo zwykle wracam od niego po 22:00 choć niby pracuje do 18:00
tyle ma chętnych na przegląd że jak wchodzę do "poczekalni" to za każdym razem robię wielkie oczy :szok: Ale teraz się zmądrzyłam i zabieram ze soba ksiażkę albo jakąś gazetę :-)


dlatego z doświadczenia jak mój gin przyjmuje od 16 to my jesteśmy już na 15 :tak:


ja jestem podlamana, Maadzias dala mi artykul jak to bedzie wygladac i kiedy i moj szpital z moim ginem od 10 sierpnia do 30 wrzesnia zamkniety :szok: i sa 4 duze szpitale i tak brakuje miejsc a jak zamkna 1 to juz masakra, przezywalam to 6 lat temu, porod mialam taki ze ledwo z mala wyszlam z tego zywa, w 1 noc bylo 40 porodow, kobiety na 3p na patologii a ich dzieci na 5...brak pomocy, zainteresowania i miejsc...i beda odsylac od szpitala do szpitala :-( w osatecznosci poza Wrocek...zestresowalam sie tak wczoraj ze nie spalam pol nocy bo i bez tego b. sie boje tego porodu, dobrze ze choc chwile bedzie przy mnie M...ale po to laze do gina za 150zl/mc by u niego rodzic i byc spokojna i dupa


kochana to normalnie nie dobrze :-(a może na ten czas porodu przewidywanego do innego miasta odrazu pojedziecie co :eek:najważniejsze jest dzieciątko co mo że lepiej odrazu jechać do innego szpitala gdzie przyjmują bo po co w czasie porodu masz jeździć i szukać lepiej dmuchać na zimne:tak:


Ja robie racuchy:-) Coś mnie na nie wzięło i musze pare zrobić;-) Drugi dzień mam nerwówke i w domu wszystkich przestawiam:-D Ale to tak przed ginem mam co miesiąc:tak:


a ja mam ochote wieeeeeeeeeeelką na drożdzówke ale taką z kruszonką ech a M dopiero później pojedzie do piekarni:-(a mam taka ochote już teraz zjeść:-p
 
reklama
Ja sobie właśnie wyliczyłam, że miałam jajeczkowanie w 24 dc :szok: i dopiero w 38 dc przyszła upragniona @ :-(, ciekawe, jak będzie z tą trzecią @, czy już się unormuje czy jak.... czy w spak :-). Planujemy wakacje, chcielibyśmy w sierpniu polecieć do Turcji, ale jak będą fasolki ;-), to jak polecę? Wolno latać samolotem w ciąży ?


ja wogóle boje sie latać a jeszcze w ciąży hmm nie bym nie ryzykowała jednak to ciśnienie no i wogóle samolot chociaż lataja kobitki ale ja bym nie skłoniła się nie wiem jeśli ja mam dzidzie w brzusiu to kurka dużo rzeczy wole nie robić bo jednak zawsze jest ryzyko:sorry:
 
Do góry