reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

odpisalam Ci na staraczkach :))) i wkleilam wykresiki....zaszlam w 17 dc ale mierzylam tempke badalam sluz i szyjke od 3 lat z przerwami i wiem ze na poczatku owu mialam 14 dc przez pare cykli a potem nagle owu 12 dc, 16 czy 17 dc dlatego cykle mialam min 26 max 31dniowe....i nauczylam sie baaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo ze organizm to nie robot i moze sie owu przesuwac wystarczy 1 drobiazg, stres czy cos...leki...i dlatego serduszkowalismy zawsze do 3 wyzszych tempek bo wiedzialam ze 3 dni wczesniej byla owu :-) a w tym cyklu co zaszlam to serduszkowalismy tylko 17 dc bo innej mozliwosci nie bylo (M w delegacji wrocil dopiero wiec steskniona sie rzucilam w nocy z 17/18 a 19 skoczyla mi tempka w gore, 20 i 21 tez byla ok 37 o ile pamietam a potem to juz jak na wykresie zaraz sprobuje go skrocic i wkleic by byl widoczny :

picture7961.bmp


chyba widac tempki :-) jeszcze 14 dpo mialam 36,9 max 37 i tak sie utrzymywalo
Dziękuje kochana za odpowiedź:tak:;-)
 
reklama
z tego co wiem to jak ciaza nie jest zagrozona to wolno latac moja kuzynka byla w ciazy w 2 miesiacu i tez leciala do Turcji i wszystko bylo ok choc ja osobiscie bym nie leciala chyba bym sie bala
Ja do 12stego tegodnia ciazy nawet nie wybieralam sie samochodem w dluzsze trasy, albo tam gdzie byly wertepy. Ginekolog tez nam odradzil wspolzycie w tym czasie. A moja ciaza raczej nie byla zagrozona.....
Patrysia86-a jak ja tesknie za takimi drozdzowkami-ale tu nie do zdobycia, bo albo maja w wersji super slonej (nawet ser bialy najczesciej jest tu slony) albo super slodkiej.
 
Ostatnia edycja:
A może to na owulkę taki objaw.;-)
Justys84 Ja tez w tym cyklu ok dn 10 przez jakies 3 dni mialam klucie jajnikow. Jesli mialam owulke tym razem to z wykresu temperatury wynika, ze to klucie bylo na tydzien przed owulacja. Czyli chyba nie mialo z nia wiele wspolnego.
Poki co czekam z ciekawoscia na koniec cyklu, bo po raz pierwszy zmobilizowalam sie w tym miesiacu, by codziennie mierzyc temp i chce sie dowiedziec chociaz jak dluga mam faze lutealna i czy (jak licze) bedzie teraz 32 dni.
 
Ostatnia edycja:
kroptusiu mierzyłas temperature sobie zanim dowiedziałas się, że jestes w ciązy? Bo coś kiedyś pisałaś, że w 17dc zaszłaś czy jakoś tak..:sorry: Miałaś dużo ponad 37? I czy to jest mozliwe by przy niższej tempce kobieta była w ciąży?:sorry::sorry::sorry::sorry:
Na jednym z wykresow (bodajze zabki), ktore sa tu w niezbedniku staraczki sa ogolnie niskie temperatury(przykladowo 1dc-36.4) i jak byla w ciazy nie bylo wiecej niz 36.9. Chyba to duzo zalezy w jakim miejscu sie mierzy temoperature-ja w tym miesiacu po raz pierwszy w ustach i sa duzo nizsze niz wczesniej sporadycznie w pochwie.
A jak u Was, bardziej doswiadczonych, takie porownanie? Gdzie Wam wychodza wyzsze, a gdzie nizsze temperatury i czy mozna sobie je jakos przeliczac-czyli jesli w ustach .... to w pochwie....??? Bardzo jestem ciekawa:tak:
Agniesiak86-mi juz zaden krem nie pomoze. Z sentymentem patrze na zdjecia sprzed nawet 3 lat jaka bylam mloda. Teraz czy zrobie makijaz czy nie-niewielka roznica :(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki- wrócilam z urlopu. Zdjatko dodane- nogi nadal bola po potancowkach. :). Doczytalam co naskrobalyscie- chyba fasolki zadnej nie ma, reszta owulkuje albo czeka na @. Ja mam niedlugo owulke, ale my to tak co dwa dni, wiec wkoncu cos sie powinno z tego ulepic :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry