reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A u mnie Kochane dziś tempka 37,0 :szok: Ale chyba zawsze po owólce jest podwyższona a potem spada przed @ lub w dzień @, prawda? Nie nakrecamy się z M, bo fikalismy tylko 16dc dwa razy:-p:-D
po owulce tempka zazwyczaj jest taka wysoka.. zerknij na moj wykres z poprzedniego cyklu
 

Załączniki

  • karta_3.jpg
    karta_3.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 17
reklama
:-D:-D:-D
Mi już widać troszke brzuszek bo ze mnie straszna chudzina. A tak naprawde oprócz Was i mojej przyjaciółki i oczywiście sprawcy czynu nikt nie wie. Mamy zamiar powiedzieć rodzince jak już dorwamy do 12 tygodnia.

mysmy tez mieli taki zamiar ale ja mimo ze nie byla chudzina brzuszek juz mialam jak widac na fotkach w 10dc niezly hihi wiec nie dalo sie ukryc ;-)

kasiulek - chyba nie puchną, ja zawsze miałam problemy z nogami bo chyba mam coś z krążeniem, zimne stopy, siniaki przy delikatnym uderzeniu i pelno żyłek. Mam nadzieję że w ciąży większych problemów jednak nie będzie.

mnie tez bola nozki ale to pewnie hormony czasem uda strasznie ze marze by usiasc lub sie polozyc, tysiac pajaczkow itp...i z siniakami mam to samo :-) tyle ze mi teraz puchna ale to pewnie na te upaly ja reaguje bo juz czuje sie jak wieloryb zadyszka i duzy brzus, ostatnio mierzylam i 107 cm a tu jeszcze 3 miesiace kiedy dzidzia mega szybko rosnie

Agniesiak - pisałam troszke wczesniej że mam problem z zębami :-D:-D - wariatka ze mnie bo zamiast uciekać to sobie stałam i mokłam i się cieszyłam jak dziecko. :-)

8 sie bardzo czesto w ciazy wyzynaja, ja pisalam o swoich dwoch ze szly mi jedna po drugiej i cierpialam katusze jedynie zele na dziasla i to wsio bo nic nie mozna ew tamtum werde...ale przezylam 2 tygodniowe pieklo bo od zebow bolaly uszy, wezly i migrena, lezalam i wylam, nie zycze :-)
 
Hej Dziewczynki,

Mexi - fajnie powiedzieć tak na Dzień Dziecka, ja myślałam żeby powiedzieć na Dzień Matki albo w moje imieniny ale wyszło tak że rodzice 26 maja wyjeżdżają do Turcji na 2 tygodnie i terminy mi poprzedają :-D:-D:-D A jakbym powiedziała tego 26 to moja mama nie wsiadłaby do samolotu - zresztą jakby się od razu dowiedziała to też by nie poleciała. Ona straszna panikara jest.

MAggie masz rację. W takim razie lepiej po powrocie z urlopu powiedzieć :-).

8 sie bardzo czesto w ciazy wyzynaja, ja pisalam o swoich dwoch ze szly mi jedna po drugiej i cierpialam katusze jedynie zele na dziasla i to wsio bo nic nie mozna ew tamtum werde...ale przezylam 2 tygodniowe pieklo bo od zebow bolaly uszy, wezly i migrena, lezalam i wylam, nie zycze :-)

Kroptusia nawet mnie nie strasz, bo ja jeszcze nie mam i nie chcę ich mieć :no:. Ponoć nie wszystkim te zęby wychodzą :baffled:.
 
reklama
Do góry