reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ja laseczki też uciekam. Niestety nie mam prawka i muszę się tłuc tramwajem do lekarza. :-) Później jedziemy z M na grilla i zobaczyć jak się buduje nasz wymarzony domek. Zajrzę wieczorkiem i napiszę jak u lekarza. Ale mam stresa. Hi,hi!
 
Ja laseczki też uciekam. Niestety nie mam prawka i muszę się tłuc tramwajem do lekarza. :-) Później jedziemy z M na grilla i zobaczyć jak się buduje nasz wymarzony domek. Zajrzę wieczorkiem i napiszę jak u lekarza. Ale mam stresa. Hi,hi!

Kochana odezwij się jak wrócisz:tak:
Trzymam kciuki by u lekarza było ok:tak:
No i przede wszystkim dobrej zabawy na grillu:-D
 
Kurcze a u mnie właśnie tak ma wyjsc ze oborne mam 24.06 a jakoś 18.06 mam miec @...Pewnie z nerwów i ze stresu się przesunie jak znam zycie..Ale miło by było gdyby to było TO!

A truskawy to tak na rozpoczęcie sezonu.

A jak Ty się czujesz Mamusiu? Już nie mogę się doczekać aż zaczniesz się chwalić rosnącym brzusiem :))

:-D:-D:-D No ja sie strasznie denerwowałam i naprawde myslałam że z tego cyklu to nic nie będzie. Zero lekarza, przytulanek mało bo jakoś zgrać się było ciężko, teściki owu to tak raczej z ciekawości były. Na bank był to najbardziej wyluzowany cykl. nawet jak nigdy poszlismy razem na siłownie i do sauny (i już wtedy fasola była a my nie wiedzieliśmy).

Mi już widać troszke brzuszek bo ze mnie straszna chudzina. A tak naprawde oprócz Was i mojej przyjaciółki i oczywiście sprawcy czynu nikt nie wie. Mamy zamiar powiedzieć rodzince jak już dorwamy do 12 tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
Jestem dopiero w 13 d.c. więc jeszcze wcześnie,ale chciałam sprawdzić jak te testy działają. :-D:-D:-D Boję się iść dzisiaj do lekarza bo przez 2 m-ce nie brałam bromergonu. Historia jest taka,że gin dała mi bromka na obniżenie prl. Jak mój M zrobił badania i dostał leki to gin powiedziała,że "dajmy teraz szansę mężowi" i nie przepisała mi recepty na bromka. :-) A na początku (ze 4 wizyty wcześniej) pytałam czy mam go brać caly czas, powiedziała, że jesli ma być ciąża to tak. I teraz się boję,że dostanę ochrzan. :-):-):-) Nie wiem czy wogóle coś mówić na ten temat.

Maggie współczuję bolących nóg,a jeszcze bardziej zębów. Ja na szczęście już wszystkie ósemki mam. :tak: Początek ciąży i bolące nogi... Obyś później tak nie miała. Teraz jeszcze gorąco na dworze i może trochę przez to. A puchną Ci też czy tylko bolą?

Ja laseczki też uciekam. Niestety nie mam prawka i muszę się tłuc tramwajem do lekarza. :-) Później jedziemy z M na grilla i zobaczyć jak się buduje nasz wymarzony domek. Zajrzę wieczorkiem i napiszę jak u lekarza. Ale mam stresa. Hi,hi!
kasiulek - chyba nie puchną, ja zawsze miałam problemy z nogami bo chyba mam coś z krążeniem, zimne stopy, siniaki przy delikatnym uderzeniu i pelno żyłek. Mam nadzieję że w ciąży większych problemów jednak nie będzie.

Ale Ci tego domku zazdroszcze ;-):-):-):-) Baw się dobrze na grilu. A u lekarza będzie dobrze - nie martw się :-)
 
reklama
A ja za chwile śmigam po zakupy tylko właśnie zaczeło lać i grzmi, pewnie będzie burza niezła. Ale może zdąże przed - troche zmokne ale unikne kolejek ;-)
 
Do góry