reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć dziewczynki :)

Ja dziś po ciężkiej nocce było cudownie - dziewczyny zgotowały mi bajeczny wieczór:)

Co do 8 to to jest masakra - ja mam wszystkie i najchetniej je bym powyrywała - są daleko i jest straszny problem z higieną więc pewnie będą się psuły. Za te co nie mają trzymam kciuki oby jak najdłużej, za te co się im wyrzynają trzymam kciuki żeby było jak najmniej boleśnie, a za te co mają żeby się nie psuły :)

Miłego dnia dziewuszki :D
 
Ja dziewczynki spadam na obiadek:tak: M zrobił przepyszne kotleciki i kuraka, ziemniaczki, sałatę ze śmietana i sałatkę:-D I zaraz rodzice M przyjadą na obiadek i mama przywiezie zupę:tak::-)
Do usłyszenia później:tak::-D
 
kasiulek - jak tam po wizycie?? Odezwij się Słońce. :tak:

agniesiak - ale mi smaka narobiłaś. Wow. Ja robie sałatke z kus kusem - będzie na kolacje a na obiadek wczorajsze spagetti mi zostało :-)

Kroptusiu - mam cały czas nadzieję że te ósemki dadzą sobie spokój
 
HEJKA:-)
Maggie u mnie z tym brzuszkiem tak jak u Ciebie- my już go widzimy, bo ja też raczej chudzina jestem ;-) no i ja go czuję- tzn, czuję, że jest inny- sama nie wiem, jak to określić :nerd:.
U nas też jeszcze nikt nie wie- rodzicom chcemy powiedzieć na dzień dziecka a reszcie to się zobaczy. W pracy u mnie coś gadają, że chodzą słuchy, że jestem w ciąży :szok:. Nie wiem, skąd to sobie wymyślili, bo nic nie mówiłam ani nic. Pewnie to raczej na zasadzie, że my niedługo po ślubie, więc pewnie coś się święci :-D. Ale w sumie dobrze, że nie będzie aż takiego zaskoczenia, jak się na prawdę dowiedzą. :angry: Nawet miałam rozmowę z szefem, na razie taką hipotetyczną. Pytał się, że jakby co, to ile bym chciała być na urlopie itd. Chciał mnie wysłać na szkolenie, ale na razie nie chcę, bo ono dość długo trwa, a nie wiadomo, jak ta ciąża będzie przebiegać, po to jednak CWR. :confused: Pozdrawiam was.


u mnie także już brzusio widac a dopiero 7 tydzien a w spodnie się nie dopne jedynie dresy mi zostały:tak:niech rosną nam brzusiątka:tak:

MADZIAS daj znać po wizycie będzie dobrze:tak:
MAMA SÓWKA ciekawe jak wesele:-)
MAGGIE już w 10 tc weszłaś super szybko czas mija:-)
 
reklama
witam -a mi wrocil humor...i pozytywne myslenie- a moze sie udalo?..taki spokoj juz jest we mnie..i czkenie..dzis 23 dc- za 3-4 dni testuje...
 
Do góry