reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hope33 nie zauważyłam,że nie mieszkasz w Polsce. Nie wiem jak to jest u Ciebie,ale jak może wyjaśnisz lekarzowi swoje obawy i oczekiwania to da Ci skierowanie na badania i jakieś wspomagacze. Ale niestety wszystko zależy od niego. Buziaki!
 
reklama
Witam dziewczyny! My staramy się już 16 miesięcy i wciąż wierzę w cud! Też mam chwile załamania, ale ciągle jeszcze wierzę... Ja mam 32 lata, a mój mąż 38... Walka o pierwsze dziecko.
Morka - gratulacje!!!
 
Hope33 nie zauważyłam,że nie mieszkasz w Polsce. Nie wiem jak to jest u Ciebie,ale jak może wyjaśnisz lekarzowi swoje obawy i oczekiwania to da Ci skierowanie na badania i jakieś wspomagacze. Ale niestety wszystko zależy od niego. Buziaki!
Dzieki za odpowiedz.Czyli w tym miesiacu tylko badania i niewiele sie zmieni.Na ewentualne hormony juz bedzie za pozno...:-(
 
DZIEŃ DOBRY:-)
U mnie ładniutka pogoda no troche wiaterku jest ale słonko także;-)hmm ale tylko chyba na podwórko z synkiem pójde bo coś mi się nie chce a jutro może z M pójdziemy na większy spacer;-)
 
no u mnie tez jest super pogoda cieplusio i zabralam sie za mycie okien,firanek znowu robie generalne porzadki choc przed swietami robilam to nie wiem skad ja mam tyle energi i checi do roboty doslownie jestem szybsza od wiatru:-Da teraz siadlam bo troszki brzusio boli i odetchnac troszke.:tak:a tak to dzis jest tu bardzo cichutko pewnie to ze wzgledu na wiosne nikt nie siedzi przy kompie;-)
 
A witajcie Kobietki:-D
U mnie tez piękna pogoda tylko wiaterek mały jest. Ale słoneczko piekne:-D
Ja zaraz zabieram się za robienie pysznej, innej niz wszystkie sałatki z kuskusem:tak::-) Dziś mamy gosci wieczorkiem i wprost przepadają za nią, dlatego robię podwójna porcję:-D
A tak poza tym to ja dopiero wstałam:zawstydzona/y: Lecę łóżko pościelic, umyc się i znów do Was zajrzę:-DW miedzyczasie wypiję herbatkę, łykne folik i będe robic tą sałatkę:tak:
 
reklama
A witajcie Kobietki:-D

U mnie tez piękna pogoda tylko wiaterek mały jest. Ale słoneczko piekne:-D
Ja zaraz zabieram się za robienie pysznej, innej niz wszystkie sałatki z kuskusem:tak::-) Dziś mamy gosci wieczorkiem i wprost przepadają za nią, dlatego robię podwójna porcję:-D
A tak poza tym to ja dopiero wstałam:zawstydzona/y: Lecę łóżko pościelic, umyc się i znów do Was zajrzę:-DW miedzyczasie wypiję herbatkę, łykne folik i będe robic tą sałatkę:tak:
no to bedzie dzis niezla wyzera u ciebie ja wlasnie skonczylam piec faszerowanego kuraka wiec go zapakuje i wpadam do ciebie a goscmi sie nie przejmuj jestem bardzo komunikatywna:-D
 
Do góry