reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
ogólnie gustuje troche w innych,ale też nie są złe;-)

Tak jak się przypatrzyłam to mogę stwierdzić, ze stara bab się robi ze mnie. same typowo kobiece rzeczy. Dobrze, ze nie lubię w spódnicach chodzić. Zestawienie tech rzeczy i spodni albo spodenek, szortów, to swoboda połączona z kobiecością.
Musi to M starczyć bo ostatnio narzekał, ze mało w spódnicach chodzę:-p
 
pewnie ty 3 dni ja tydzien damy rade ja nie mysle o tym bo nie chce sie nakrecac ale ja juz mam dosc tego bolu kurna caly tydzien tylko wszystko mnie boli
 
pewnie ty 3 dni ja tydzien damy rade ja nie mysle o tym bo nie chce sie nakrecac ale ja juz mam dosc tego bolu kurna caly tydzien tylko wszystko mnie boli

ja siedze teraz sama w domu, zerkam na BB i na "Przyjaciol" przez weekend m pracuje na nocki wiec planuje napisac prace, potem zostanie mi tylko jedna i koniec roku jupki
 
tez takie bole mialam na poczatku ale teraz przeszly na krzyz i tez kurna boli gimnastykuje sie jak tu siedziec wyprostowana i zgarbiona i ani tak ani tak:-)czy jest ktoras zafasolkowana ktora przeszla przez takie tortury?
Ja miałam właśnie teraz w ciąży takie objawy, bolały mnie bardzo krzyża , ale myślałam ze może boli mnie przez mój okropny duży biust,i to mnie tak ciągnie, i to zmęczenie...mocno wierzę że się uda;-)
A ja idę na wesele 24.08,do przyjaciółki 05.09 do kuzynki , 03.10 do kuzyna . i ostatnia impreza złożona z okrągłych rocznic ślubów, i urodzin. 24.10.Więć imprez od groma, a skąd te pieniądze:( A do tego się ubrać a to dopiero kosztuje bo muszę szyć, przez mój największy defekt jakim jest mój ogromny biust.Ale jedna kieckę uszyje obskoczę wszystkie imprezy:)
słodkich snów życzę kochane kobitki:-)
 
hej:),ja wpadam tylko na chwilke,jutro was kobitki poczytam po pracy,ja dzis super spedzilam popoludnie bylam z dziewczynami z pracy na pizzy,piwku i lodach:)a objawow @ dalej brak nie wierze zeby nam sie udalo w tym miesiacu ale tak mnie kusi zeby kupic tescik,ciekawa jestem po prostu:)dobra zmykam bo M sie niecierpliwy chce pogadac bo caly dzien mnie nie widzial:)papapa,slodkich snow
 
hej:),ja wpadam tylko na chwilke,jutro was kobitki poczytam po pracy,ja dzis super spedzilam popoludnie bylam z dziewczynami z pracy na pizzy,piwku i lodach:)a objawow @ dalej brak nie wierze zeby nam sie udalo w tym miesiacu ale tak mnie kusi zeby kupic tescik,ciekawa jestem po prostu:)dobra zmykam bo M sie niecierpliwy chce pogadac bo caly dzien mnie nie widzial:)papapa,slodkich snow

Bedziesz miec co czytac-:-D- dobrej nocki
 
reklama
Kupilam sobie wiesiolka ale nie pomyslalam zeby poczekac az dostane @, dobrze ze moge go oddac nie otwartego. Uff
 
Do góry