reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja juz powoli bede sie zbierac, czas powoli szykowac sie do wyjsci i ruszac na lotnisko :tak:
Bede zagladac jak tylko czas mi na to pozwoli :-)
Zycze wszystkiego dobrego w nadchodzacym nowym 2009 roku :tak:

Buziaki, papa:happy:

Lilu19 szczesliwego lotu zycze, pozdrow ode mnie Polske:-) Ja bede tam za 3 tyg:tak:. Dziekuje za zyczenia noworoczne i rowniez zycze wszystkiego dobrego w tym 2009 roczku. Oczywiscie spelnienia tego najwiekszego marzenia o fasolce:tak::-):tak:3maj sie cieplutko i zagladaj do nas jak tylko bedziesz miala chwileczke!!!! Usciski.....
 
reklama
Mezatka

Testujesz jutro ?

Witaj Lolitko200. Powiem szczerze, ze zrobilam test dzisiaj, choc mowilam sobie, ze poczekam do jutra a jesli @ nie przyjdzie to zrobie test 2 dni po. Nie wytrzymalam i jestem na siebie zla:wściekła/y:, ze nie wytrzymalam a tu wyszla I kreska:-(. Najgorsze jest to (nie pisalam o tym wczesniej), ze ten miesiac byl dziwny dla mnie, czulam w brzuszku dziwne uczucia, ciagla wzdecia i troche niedobrze(nie wspomne, ze zatrulam sie przed Wigilia i 2 dni prawie nic nie jadlam:-() No i juz od 2 dni powinnam miec jakies male plamienia a tu nic, wiec test zrobiony rano a po pol godziny pozniej plamienia tak jak na @ sie pokazaly, brzuszek juz inny itd, wiec troszke dol:-(. No ale wiem, ze testy czasem tak wychodza, wiec jak tylko @ nie przyjdzie tak naprawde do 3 dni to zrobie znowu:tak:. Jestesmy z mezem jeszcze dobrej mysli i nie poddajemy sie, choc wiem, ze natury sie nie zmienie i co ma byc to bedzie i tak:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mezatka


Wlasnie dlatego ja nigdy nie robie testowania, zeby w niepotrzebne male dolki wpadac. Jak sie 2 dni @spoznia - wtedy robie test.
A Ty kochana poczekaj w spokoju na @ i zatestuj za kilka dni. Czasem testy nie wychodza nawet w dniu @
 
Dziewczynki- pytanie

Teoretycznie moze sie zdarzyc, ze owu nastepuje po 2 dniach wzrostu tempki.
Ale czy w praktyce - ktoras z was tak miala ? Ze w drugim dniu podwyzszonej tempki byla owulka, i byla to owulka potwierdzona przez monitoring lub test ?
 
Mezatka


Wlasnie dlatego ja nigdy nie robie testowania, zeby w niepotrzebne male dolki wpadac. Jak sie 2 dni @spoznia - wtedy robie test.
A Ty kochana poczekaj w spokoju na @ i zatestuj za kilka dni. Czasem testy nie wychodza nawet w dniu @

Wiesz Lolitko200 ja nie robilam testow wczesniej, bo zawsze jakos ta @ przyszla troszke wczesniej (ale cykle mam raczej regularne) Cos mnie tak natknelo dzisiaj i czulam sie tak wspaniale w objeciach meza i razem tak zadecydowalismy:tak:Nie mam dola:no: ale teraz wolalabym jeszcze poczekac :tak:. W sumie mam dobry humorek. Maz powiedzial, ze jak nie w tym to w nastepnym m-cu, bedziemy sie starac:tak:i to mnie cieszy. Narazie zapominam o tym tescie. Zobaczymy co los przyniesie :-)
A co do twojego pytania, to nie jestem pewna, ale ja nigdy nie mierzylam tempki, ze wzgledu na prace (rozne godziny, wiec rozne pory wstawania:-() Robilam tylko testy owulacyjne:tak:
 
Witajcie!:-)
Ja juz dzis lepiej!
Wiecie ja moze jako zalozycielka tego watku wypowiem sie!Zalozylam go dla mamus z dzieciaczkami i dla kobiet ktore nie maja jeszcze dzieciaczkow!
Nie robilam roznicy czy ktos wie juz jak to jest byc w ciazy czy nie wie!
Kazda ciaza jest inna i kazda inaczej sie przechodzi!Chcialam zeby ten watek sluzyl do wymiany doswaiadczen!Jestesmy jedne mlodsze drugie starsze jedne dzieciate inne nie i o to tu chodzi bo mozemy sobie pomagac i wymieniac sie doswiadczeniami:tak:
Ale nie zatrzymuje nikogo na sile!
Narazie was czytam bo po tej grypie dopiero zaczelam funkcjonowac!
 
reklama
A wiec:
Ninonka fajnie ze juz wrocilas!Dobrze ze wyjazd Ci sie udal!
A co do kolyski to jeszcze zakupisz!?
A moze zgramy sie na n-k!????:confused::tak:moje gg 2769820
Pixela77 wiec masz jedno dzieciatko na zewnatrz i jedno w brzuszku!?:-);-)i w 2010 bedziesz starac sie o 3???:confused::-)
Agadaria co u was ?czy was juz chorubsko calkiem odpuscilo?
Niunia27 ciesze sie ze nie odeszlas od nas jednak!?Mozesz pisac o codziennosci!Przeciez kazda z nas wie ze dzieci nie biora sie z powietrza i ze trzeba na nie poczekac a to co jest przed tez wazne!:-):tak::-D
Beti faktycznie super jestes wciaz mlodziutka a dziewczynki sa juz duze!I bedziesz juz miala pomoc w nich!Super!:-)
Zanka gratuluje!:-):-D:-):-D
Zycze szczesliwego testowanka!:-)
pozdrawiam wszystkie mamusie!i dzidziusie te male i te duze i te calkiem niewidoczne!:-)
 
Do góry