reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja przeczytałam kilka stron tamtego wątku i wyraźnie założycielka chce, żeby był dla mamuś co nie mają jeszcze dzieci, więc ja zostaję tutaj, bo jakby nie było nie jestem już w takiej sytuacji :nerd:.
Mi jak ja byłam w pierwszej ciąży było absolutnie wszystko jedno czy piszę z dziewczynami co są w pierwszej ciąży czy z takimi co w czwartej. Każda ciąża jest inna i każdą się przeżywa na nowo i chyba ze staraniami też tak jest. Dokładnie nie wiem, bo wtedy nie było wątków starankowych a forum znalazłam pod koniec drugiego miesiąca ciąży w październiku 2004.
 
reklama
Ja sobie tak podczytuje tez forum "jak zaplanowac plec......". I chcialabym w to wszystko wierzyc, ale jakos praktyka pokazuje co innego. NIby naukowo udowodnione, ze jak przed owu to kobita, jak w dzien owu i po to chlopak.

A potem sobie wchodzisz na fertility.com i patrzysz na galerie wykresow, kalendarza przytulanek itd u tych ktore urodzily chlopca i tych ktore mialy dziewczynke - i widzisz, ze to wszystko sie nie do konca sprawdza.....

A tak sobie glosno mysle:p
 
Ja sobie tak podczytuje tez forum "jak zaplanowac plec......". I chcialabym w to wszystko wierzyc, ale jakos praktyka pokazuje co innego. NIby naukowo udowodnione, ze jak przed owu to kobita, jak w dzien owu i po to chlopak.

A potem sobie wchodzisz na fertility.com i patrzysz na galerie wykresow, kalendarza przytulanek itd u tych ktore urodzily chlopca i tych ktore mialy dziewczynke - i widzisz, ze to wszystko sie nie do konca sprawdza.....

A tak sobie glosno mysle:p

Jesli to prawda to ja powinnam miec synka :) bo przytulanko bylo tylko w owu....znam jedna zabawe wrozbe babcia mi przekazala i mi wywrozyla dziewczynke i mam core teraz wrozy na syna zobaczymy...wykres w ff faktycznie nie odzwierciedlaja widzialam przytulanki pare dni przed owu i chlopak i odwrotnie i ze codzien i dziewczyna :)
 
hej dziewczynki:-)
ja też mam już dwójkę więc się chyba na tamten wątek nie nadaję, zresztą wszystko mi jedno gdzie jestem, wkońcu i tak cel jest jeden:-)
ja kochane odezwę się później bo mam klientkę
buziaki:-)
 
Witajcie!:-)
Ja juz dzis lepiej!
Wiecie ja moze jako zalozycielka tego watku wypowiem sie!Zalozylam go dla mamus z dzieciaczkami i dla kobiet ktore nie maja jeszcze dzieciaczkow!
Nie robilam roznicy czy ktos wie juz jak to jest byc w ciazy czy nie wie!
Kazda ciaza jest inna i kazda inaczej sie przechodzi!Chcialam zeby ten watek sluzyl do wymiany doswaiadczen!Jestesmy jedne mlodsze drugie starsze jedne dzieciate inne nie i o to tu chodzi bo mozemy sobie pomagac i wymieniac sie doswiadczeniami:tak:
Ale nie zatrzymuje nikogo na sile!
Narazie was czytam bo po tej grypie dopiero zaczelam funkcjonowac!



Ja przeczytałam kilka stron tamtego wątku i wyraźnie założycielka chce, żeby był dla mamuś co nie mają jeszcze dzieci, więc ja zostaję tutaj, bo jakby nie było nie jestem już w takiej sytuacji :nerd:.
Mi jak ja byłam w pierwszej ciąży było absolutnie wszystko jedno czy piszę z dziewczynami co są w pierwszej ciąży czy z takimi co w czwartej. Każda ciąża jest inna i każdą się przeżywa na nowo i chyba ze staraniami też tak jest. Dokładnie nie wiem, bo wtedy nie było wątków starankowych a forum znalazłam pod koniec drugiego miesiąca ciąży w październiku 2004.

hej dziewczynki:-)
ja też mam już dwójkę więc się chyba na tamten wątek nie nadaję, zresztą wszystko mi jedno gdzie jestem, wkońcu i tak cel jest jeden:-)
ja kochane odezwę się później bo mam klientkę
buziaki:-)


Hmmmm ja nie uważam, że mamuśki powinny być tu, a staraczki po raz pierwszy tam, ale niech każdy będzie gdzie chce.
ja od początku byłam tam, ale do Was też chętnie będę zaglądać :-)
 
Czesc jestem tu nowa i tez chce sie dolaczyc do starajacych sie;-),pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje,ze te nasze starania nie beda dlugie:-)

Witamy !!!
No zobaczymy ile wyniosą nasze starania, lepiej nastawić się pesymistyczniej to szybciej przyjdzie niespodzianka :-) Przynajmniej ja obrałam taką metodę, nie nakręcam się już tak jak przy poprzedniej próbie.
Powodzenia !!! :-)

A ja dziewczyny uwazam ze sie powinno faktycznie po dniu @ bo wczesniej nawet jak wyjdzie cien to wlasnie jest mega stres i oczekiwanie trwajace wiecznosc kazda tempka rano to stres potem wiem....bo wlasnie mimo ze zrobilam przed terminem (w sobote popoludniu termin byl na czwartek) to z 1 strony radosc i tysiac pytan w koncu tak sie zaczela moja historia z forum a z 2 kazdy dzien to byl wiecznosc i jedno pytanie "czy to ciaza biochemiczna i odejdzie wraz z @" dlatego im blizej czwartku tym bylo gorzej nie moglam spac o 6 tempka i czy spada czy nie czasem test jest mocniejsza ale co z tego jesli moze potem odejsc razem z miesiaczka...Nie polecam naprawde....wyjdzie 1 krecha to tez nic nie znaczy znalam wiele kobiet ktorym wyszla druga dopiero po terminie a w dniu terminu I ... czwartek pierwszy dzien swiat byl koszmarny od rana czekalam :) pojawily sie lekkie skurcze wiec tym bardziej ... no ale jakos przeczekalam jednak drugi raz nie chcialabym tego przechodzic. Ja tez wczesniej nie testowalam przed chyba ze z 2 dni mi sie spoznila dlatego sobie obiecalam ze jak bedzie conajmniej 17 dpo (bo zwykle 15-17dpo dostawalam @) i nie dostane na drugi dzien test jednak cos mnie podkusiolo i glupia zrobilam a tak bym pewnie beztrosko cieszyla sie swietami itp i dopiero bym sie zaczela zastanawiac sb-nd ze juz powinna byc :)...czlowiek durny tyle sie naczytalam o tych kobietach co mialy II a potem @ i ostrzezenie by nie testowac by nie bylo rozczarowania a jednak ...choc sa takie kobity ktore uwazaja we warto robic by choc wiedziec czy byla ciaza a sie nie utrzymala poprostu ... ale po co potem @ i dopiero zalamka tu sie kobieta cieszy II krechy a potem dupa...Ale to moje zdanie. Ja wszystkie testy glupia jednego dnia wywalilam a dzis znalazlam jeszcze jeden quick i zrobilam dla potomnosci i z mojego cienia rozowej kreski zrobila sie przez ostatnie 10 dni gruba bordowa i tak powinno bylo byc dzis dopiero test i wynik po 2 sekundach juz, testowa pokazala sie pierwsza, masa kasy na bete i testy poszla ale w sumie nie zaluje :) raz tak zaszalalam z testami i mam nadzieje ostatni

Ja już nie kupuję żadnych testów, tylko jeden na 1 cykl i zrobię go około tydzień po terminie spodziewanego okresu.

Kroptusiu jak długie miałaś cykle przez ostatnie 0,5 roku?

Ja sobie tak podczytuje tez forum "jak zaplanowac plec......". I chcialabym w to wszystko wierzyc, ale jakos praktyka pokazuje co innego. NIby naukowo udowodnione, ze jak przed owu to kobita, jak w dzien owu i po to chlopak.

A potem sobie wchodzisz na fertility.com i patrzysz na galerie wykresow, kalendarza przytulanek itd u tych ktore urodzily chlopca i tych ktore mialy dziewczynke - i widzisz, ze to wszystko sie nie do konca sprawdza.....

A tak sobie glosno mysle:p

Ja też tak sobie głośno o tym myślę...
Bardzo chciałabym mieć najpierw dziewczynkę, żeby opiekowala się potem młodszym braciszkiem-tak jak ja opiekowałam się swoim :-)
Ale to chyba loteria jednak ....
 
ja tak niesmiało chciałabym dołączyć i się przywitać ... ale starania dopiero za min. 3 miesiące...:-(

Czesc jestem tu nowa i tez chce sie dolaczyc do starajacych sie;-),pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje,ze te nasze starania nie beda dlugie:-)


I ja się melduję w nowym wątku dla starających się 2009, szkoda że nie udało się w 2008 roku


Witajcie dziewczyny. Napewno milo spedzicie z nami te chwile na forum:tak:
 
reklama
ja jestem przykładem tego, ze się nie sprawdza planowanie płci na podstawie owu////...dwa razy trafiliśmy niby w owu i druga księzniczke bedziemy miec najprawdopodobniej :-)..szanse jak zawsze sa 50/50
 
Do góry