reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczyny...

90mzr5.jpg



:-D :-D :-D

Przepiekny-ja tez tak chce. Chyba mozna juz gratulowac?

Mexi-nie mam pojecia o cenach w Polsce. Ja mieszkam za granica (moja slodka tajemnica gdzie) i tu rodzilam.Inne dziewczyny pewnie moga Ci powiedziec.
 
reklama


widzisz kobieto wiedziałam że fasolka jest GRATULACJE WIELKIE:-D:-D


Patrysiu jak zniosłaś cesarkę? Napisz ogólnie, jak to było u Ciebie. Bo mi też lekarz zapowiedział cc już dawno i też mnie to czeka. Nie jestem szczęśliwa z tego powodu, no ale nie mam wyjścia. Tylko za bardzo mnie nie strasz ;-).
Aha i czy następny poród to ewentualnie też będziesz mieć przez cc????
.


no to tak kochana - po cc leży się dobe wszystko pielęgniarki robią;-)3 doby pod kroplówką gdzie w tej trzeciej możesz juz sucharki se zajadać:-Dto rarytas mówię ci po 3 dniach na kroplówce;-)no a jeśli chodzi o ból aaaaaaaaa sorki ale masakra pierwsze wstanie jakby cię przecinał ktoś boli okropnie i teraz wstań umyj się i zajmij dzieckiem najlepsze jak się śmiejesz trzymasz się w pół brzucha bo to boli a śmiejesz się bo to smieszny widok:-Duważać trzeba przy pierwszym wstaniu bo krwi zleci w ogrom:szok:będziesz na początku po cewnikiem;-)no i tak do przodu najczęściej leżysz w szpitalu 5 doby aż do zdjęcie szwóf a to pryszcz nic a nic nie boli no a jeśli chodzi czy druga cesarka nie jest to powiedziane no ale niestety większy procent że tak:sorry2:ale rana śliczna mam w okolicach całkiem pod brzuchem a nad pochwą i jest taka że jakby ktoś tylko długopisem mi przejechał że praktycznie nawet tej blizny nie widać co super jest zrobiona:tak:
 
Mexi-nie mam pojecia o cenach w Polsce. Ja mieszkam za granica (moja slodka tajemnica gdzie) i tu rodzilam.Inne dziewczyny pewnie moga Ci powiedziec.

Aha no to to samo pytanie do innych dziewczyn-----> ile kosztują badania w ciąży (te które trzeba zrobić na początku? :confused:

Patrysia --------> Dzięki za odpowiedź. No ja już doświadczyłam tego o czym piszesz, bo miałam kiedyś operację, więc znam to uczucie (niestety).
Bardziej chodziło mi o to, jak się czułaś podczas samego zabiegu cc, ile on mniej więcej trwał, czy czułaś coś, czy nie miałaś problemu z pokarmem (bo podobno po cesarce tak szybko nie przystawiają ci dziecka i wtedy laktacja się wstrzymuje). Czy szybko doszłaś do siebie i czy miałaś też założone dreny???
 
A ja dziś pierwszy dzień jako niańka pracowałam:tak::-D
Wymęczył mnie ten Filipek, że hoho;-)
Ale miły dzieciaczek:-D
DObra Kochane, nadrabiam bo jestem nie w temacie:tak:
 
Aha no to to samo pytanie do innych dziewczyn-----> ile kosztują badania w ciąży (te które trzeba zrobić na początku? :confused:

Patrysia --------> Dzięki za odpowiedź. No ja już doświadczyłam tego o czym piszesz, bo miałam kiedyś operację, więc znam to uczucie (niestety).
Bardziej chodziło mi o to, jak się czułaś podczas samego zabiegu cc, ile on mniej więcej trwał, czy czułaś coś, czy nie miałaś problemu z pokarmem (bo podobno po cesarce tak szybko nie przystawiają ci dziecka i wtedy laktacja się wstrzymuje). Czy szybko doszłaś do siebie i czy miałaś też założone dreny???
Mexi tak naprawde to zależy gdzie mieszkasz,bo ceny są różne ale zbliżone.No ale jeśli będziesz chodzić państwowo to nic nie zapłacisz,ja chodze prywatnie więc płace za każde badanie.Na początek masz mocz,morfologie a to jest niedrogie po ok 10 zł, potem grupa krwi i toksoplazmoza a to jest już droższe ale nie pamiętam ile płaciłam ok 40-50 zł
 
Co miesiąc,lub co drugi miesiąc robisz mocz i morfologie.Ja teraz robiłam krzywą glikemii i płaciłam 25 zł
 
reklama
MEXI no jeśli chodzi o sam zabieg to dużo nie powiem bo u mnie na szybkiego musieli robić cc bo maluszkowi tętno spadało bo już miałam przeć ale nie miałam siły dlatego cc no wiem to że miałam ogólne znieczulenie a obudziłam się na sali no chyba miałam dren bo kurka chrype miałam nieziemską mówić nie mogłam oddychać tzn. tlenu nie mogłam złapać(ale nie każdej tak jest)co tlen miałam:baffled:no a to fakt z pokarmem gorzej a przez to bo jesteś pod kroplówką ale nie martw sie w 3 dobie taki nawał ci sie zrobi ze będziesz prosić aby było go mniej;-)
 
Do góry