reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewuszkia ja się będę opiekowac dwuletnim Filipkiem:-D
Będę pracowac od poniedziałku jako niania:tak::-D
Dziś przyjdzie Filipek z mamą po mnie i pójdziemy do nich do domku by maluszek się "oswoił" ze mną:tak:
Cieszę, się bo to sama przyjemnośc a jeszcze jak za to placą to juz wogóle:-D


A ja się dzisiaj zaraz z rana pokłóciłam z mężem, bo mieliśmy jechać na kajaki (które były zaplanowane wcześniej, ale zanim dowiedziałam się o ciąży). Od początku nie miałam chęci jechać, a teraz to w ogóle. Ostatnie czego mi trzeba to pływać po jakiś lasach (a u nas dzisiaj dość chłodnawo jak dla mnie). W dodatku dzisiaj mnie trochę gardło boli i mam lekki katar. Ale on uważa, że wszystko jest ok, bo to dopiero początek. No dzięki, ja mam ryzykować przeziębieniem, bo on nie będzie miał z kim siedzieć w kajaku ????!!!!!. No i się pożarliśmy i oczywiście nie pojechałam :crazy:. Jak myślicie dobrze zrobiłam, czy może to ja przesadzam????? :crazy:

Też bym Kochana nie jechała na te kajaki:tak:
 
reklama
Wychodzi mi przełom roku- tak ok 1-4 styczeń wg różnych kalendarzy :-).
To Ty Maggie będziesz mieć już prezent na święta :-).

Maggie mam jeszcze pytanie-------> czy musiałaś już robić jakieś badania po potwierdzeniu ciąży, czy dużo tego było i ile Cię to kosztowało????
Mexi - to u Ciebie Noworoczna niespodzianka będzie :-)

Co do badanek to ja robiłam przed potwierdzeniem. Zrobiłam poprostu betkę - 38 zł, morfologie i mocz (te są niedrogie akurat). A reszte badań dostałam od lekarki po potwierdzeniu ale je będę miała już za free. Jak będziesz chciała to spróbuje rozszyfrować jakie konkretnie mają być ale z cenami już nie pomogę niestety.
 
Dziewuszkia ja się będę opiekowac dwuletnim Filipkiem:-D
Będę pracowac od poniedziałku jako niania:tak::-D
Dziś przyjdzie Filipek z mamą po mnie i pójdziemy do nich do domku by maluszek się "oswoił" ze mną:tak:
Cieszę, się bo to sama przyjemnośc a jeszcze jak za to placą to juz wogóle:-D
Wow - no to super, najważniejsze to robić to co się lubi a jak jeszcze ktoś Ci za to zapłaci to świetnie :-)
 
Też bym Kochana nie jechała na te kajaki:tak:

Dzięki za wsparcie :happy:.

Mexi - to u Ciebie Noworoczna niespodzianka będzie :-)

Co do badanek to ja robiłam przed potwierdzeniem. Zrobiłam poprostu betkę - 38 zł, morfologie i mocz (te są niedrogie akurat). A reszte badań dostałam od lekarki po potwierdzeniu ale je będę miała już za free. Jak będziesz chciała to spróbuje rozszyfrować jakie konkretnie mają być ale z cenami już nie pomogę niestety.

Dzięki za odpowiedź. ;-)
Czyli oprócz bety praktycznie nie robiłaś jeszcze innych badań?
Czy na betę opłaca się w ogóle iść, jeśli lekarz potwierdzi ciążę? No bo chyba jedynym jej zastosowaniem jest dowiedzieć się, czy jest ciąża czy nie?????
 
Dzięki za odpowiedź. ;-)
Czyli oprócz bety praktycznie nie robiłaś jeszcze innych badań?
Czy na betę opłaca się w ogóle iść, jeśli lekarz potwierdzi ciążę? No bo chyba jedynym jej zastosowaniem jest dowiedzieć się, czy jest ciąża czy nie?????
Mexi ja betkę zrobiłam dwa razy, raz przed potwierdzeniem i drugi raz po. A robiłam po pierwsze żeby się uspokoić i po drugie sprawdzić czy przyrasta prawidłowo i czy wszystko jest ok.
 
Nie fikaliśmy w dniach płodnych i ogólnie malo fikaliśmy..
Miałam jechac w te wakacje do FR do pracy ale uznaliśmy, że skoro w 2008r z dzidzią nie było tak łatwo więc nalezy staranka rozpocząc już, natychmiast bo nie wiadomo jak dlugo będą trwac:tak: Ja się cieszę bo nie za bardzo mi sie uśmiechało jechac do FR bez M. i to na 3 miesiące:szok:
No a teraz... starania o dzidzię, wspólne wakacje nad naszym pieknym Baltykiem- magiczny czas..:tak::-D

no to w takim razie zycze szybkiego zagasolkowania.. oby sie szybko udało..
 
AGNIESIAK super praca:tak:miłego spędzania czasu z Filipkiem:-)

Wow - no to super, najważniejsze to robić to co się lubi a jak jeszcze ktoś Ci za to zapłaci to świetnie :-)
Dziekuję:tak::-D
Własnie wróciłam od FIlipka, jest cudowny:tak: i rodzice jego zresztą tez:-)
Szybko się przyzwyczail do mojej obecności i zabawa na całego:-D


no to w takim razie zycze szybkiego zagasolkowania.. oby sie szybko udało..
Dziękuje Ci Kochana:tak: Miejmy nadzieje,że tak się stanie:-)
Tobie i wszystkim starającym się również życze szybkiego zafasolkowania:tak:
 
reklama
Dziękuje Ci Kochana:tak: Miejmy nadzieje,że tak się stanie:-)
Tobie i wszystkim starającym się również życze szybkiego zafasolkowania:tak:
według fertilityfiernd wychodzi na to, że owulacje już miałam.. chociazż jakoś wydaje mi się, że to mało prawdopodobne.. ze ona dopiero będzie

chartgraph_module.php
 
Do góry