reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Wogole to sie chyba u was czesciej bede pojawiac bo tu jakos plodniej sie zrobilo - moze sie zaraze - hihihihi:-):-):-)

gosia ja tez z taka nadzieja tu przesiaduje :p


No to wysyłam wszystkim wam troszku fluidków:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

:-):-):-)

Mexi - moje mdłości zaczęły się pod koniec 5 tygodnia. A widać to u mnie było już pęcherzyk ciążowy w niecałym 4 tygodniu. Jak chcesz zobaczyć coś więcej to około 6 tygodnia ;-)

Hmmmm ja jestem pod koniec 5 tyg. Właściwie to jutro się chyba zacznie 6 tydzień- przynajmniej tak wychodzi na kalendarzach. Póki co jest spokojnie :-). Moje dwie koleżanki w ogóle nie miały mdłości w ciąży. Mam nadzieję, że mnie nie dopadną, chociaż różnie to może być :baffled:.
 
reklama
Ho ho tu już tyle zafasolkowanych że nie wiem komu gratulować więc gratuluje wszystkim zafasolkowanym - i zdrowej spokojnej ciąży a oczekującym na fasolkę powodzenia i wytrwałości w starankach życzę.
 
Cześć dziewczynki! Dawno mnie nie było ale to ciągle przez ten remont łazienki i przedpokoju. Gratuluję Aguniak fasoleczki. Gratuluję też wszystkim innym zafasolkowanym. Niestety nie mam czasu dłużej posiedzieć ale podglądam Was dziewczyny co jakiś czas i ciągle o Was pamiętam. Wiecie co ostatnio na monitoringu gin nastraszył mnie, żebym sobie poczytała o niepłodności immunologicznej bo też może być tak, że jestem uczulona na nasienie partnera i dlatego nie mogę donosić ciąży bo mój organizm odrzuca zarodek jako ciało obce. Masakra zaraz po powrocie zajrzałam na neta i poczytałam co nieco ale zaraz skończyłam jak tylko dowiedziała się, że takie odczulanie drogo kosztuje i trwa min. 3 lata. Wolę się nie dołować zwłaszcza, że słonko świeci maggie zapoczątkowała wysyp fasolek, kończy mi się okres więc zaczynamy niedługo fikanko no i na monitoringu wyszło, że mam w sumie 5 pęcherzyków. Mam nadzieję, że pęknie chociaż jeden może też więcej bo chętnie bym chciała mieć bliźniaki. No ale teraz zmykam posprzątać z grubsza bajzel i zaraz spać.
no pewnie, ze nie zadreczaj sie - po pierwsze trzebaby bylo zrobic badania w tym kierunku zeby taka sytuacje wylkuczyc a potem bedziecie sie martwic. Tak jak ja nic na razie nie mysle o badaniach malza i moim hsg. Jak sie okaze ze cos jest nie tak to wtedy bede sie zadreczac, po co teraz...Wierze mimo wszystko ze nic nam nie jest tylko nie trafiamy...i u was tez tak bedzie, zobaczysz...:-):-):-)
No to wysyłam wszystkim wam troszku fluidków:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

:-):-):-)



Hmmmm ja jestem pod koniec 5 tyg. Właściwie to jutro się chyba zacznie 6 tydzień- przynajmniej tak wychodzi na kalendarzach. Póki co jest spokojnie :-). Moje dwie koleżanki w ogóle nie miały mdłości w ciąży. Mam nadzieję, że mnie nie dopadną, chociaż różnie to może być :baffled:.
ciesze sie bardzo - lapie fluidki i mysle ze w koncu zadzialaja...musza!!!!!
 
Dziekuję Wszystkim za gratulacje :-)

Maggie dziekuję Ci Kochana za wstawienie mojego teściku :-)

Buziole
Uciekam bo lecę do fryzjera (mamy dziś wesele u koleżanki )

Pozdrawiam i wysyłam fluidki

PA
 
Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)

Ogromne gratulacje!!:tak::-D
Łapie fluidki, może w tym cyklu zdziałaja cuda..;-)

kochana czemu przestaliscie sie starac w 2008? tzn nie fikaliscie w dniach płodnych czy cały czas zabezpieczaliscie sie? ja z racji słabego nasienia staram sie fikac co 2-3 dni.. wiec dopiero jutro.. a tak strasznie bym zgwałciła M..

same wiosenne fasolki.. mówiłam ze maggi rozpocznie wysyp fasolek..
Nie fikaliśmy w dniach płodnych i ogólnie malo fikaliśmy..
Miałam jechac w te wakacje do FR do pracy ale uznaliśmy, że skoro w 2008r z dzidzią nie było tak łatwo więc nalezy staranka rozpocząc już, natychmiast bo nie wiadomo jak dlugo będą trwac:tak: Ja się cieszę bo nie za bardzo mi sie uśmiechało jechac do FR bez M. i to na 3 miesiące:szok:
No a teraz... starania o dzidzię, wspólne wakacje nad naszym pieknym Baltykiem- magiczny czas..:tak::-D
 
Hej hej :-):-):-)

Miłej soboty życzę :-)

Hmmmm ja jestem pod koniec 5 tyg. Właściwie to jutro się chyba zacznie 6 tydzień- przynajmniej tak wychodzi na kalendarzach. Póki co jest spokojnie :-). Moje dwie koleżanki w ogóle nie miały mdłości w ciąży. Mam nadzieję, że mnie nie dopadną, chociaż różnie to może być :baffled:.
Mexi - a na kiedy w takim razie wychodzi Ci termin??? Bo ja sobie liczyłam że 22.12 ale lekarka wyliczyła 25.12 Zobaczymy po usg :-)

Dziekuję Wszystkim za gratulacje :-)

Maggie dziekuję Ci Kochana za wstawienie mojego teściku :-)

Buziole
Uciekam bo lecę do fryzjera (mamy dziś wesele u koleżanki )

Pozdrawiam i wysyłam fluidki

PA

Nie ma za co. :-) Jejku jak ja sie ciesze :tak::-):-):-) Baw się dobrze na weselu, tylko pamiętaj o fasoleczce ;-):-):-)







A to tak na dobry początek dnia :-D:-D:-D:

PEREŁKI z wypracowań szkolnych:

1. A do kotletów była sałata, którą mamusia przyprawiła potem.
2. Wojski przyłożył ucho do ziemi i usłyszał tupot niedźwiedzich kopyt.
3. Robak, ratując Tadeusza, strzelił do niedźwiedzia, który nie
wiedział, że jest jego ojcem.
4. Rycerze urządzali teleturnieje.
5. Było ich tysiące, a nawet setki.
6. Pan Dulski był sterylizowany przez żonę.
7. Tatarzy jeździli konno i pieszo.
8. Boryna był teściem żony syna Antka Hanki.
9. Ludwik XIV był samolubem. Twierdził, ze Francja to ja.
10. W odróżnieniu od innych zwierząt ptaki maja nakrapiane jaja.
11. Biesiadowali przy suto zastawionych stolcach.
12. Po jednej stronie rynku naszego miasteczka stoi kościół, po drugiej
stronie ratusz, a dookoła wybudowano same nowe domy publiczne.
13. Meteorolodzy wychodzą trzy razy dziennie oglądać swoje narządy.
14. Rodzicami Żeromskiego byli Józef i Wincenty Żeromscy.
15. Anielka mimo zakazu ojca kolegowała się z Magdą i świniami.
16. Kangur ma łeb do góry, dwie krótkie przednie kończyny, dwie tylne
długie, a w worku ma brzuch na małego i długi ogon.
17. Jej córeczka Ania uśmiechnęła się pod wąsem.
18. Straszne były te krzyżackie mordy.
19. Bandyci wpadli do sklepu i wymordowali samoobsługę.
20. Kiedy Adam Mickiewicz zawiódł się na kobiecie, wziął się za Pana
Tadeusza.
21.
Przedstawicielem materializmu był Demokryt z Abwehry.
22. Górnik pogłaskał konia po głowie i cicho zarżał.
23. Faraona nosili w lektyce, a poddani padali mu na twarz.
24. Środkiem płatniczym w Rosji są wróble.
25. Królik posiada głowę, uszy i linienie.
26. Strażacy śpią w kalesonach i maja tam dzwonki alarmowe.
27. Wiedział, że w okularach jest mu do twarzy, dlatego nosił je zawsze
w kieszeni.
28. Niektórzy Murzyni chodzą poubierani w nago.
29. Admirałowie są ubrani w marynarki wojenne.
30. Szlachta w 'Panu Tadeuszu' była bardzo gościnna, bo jak przyjechał
Pan Tadeusz na koniu, to o nic się go nie pytano, tylko dano mu siana.
31. Królik jest tak oddany swym małym, że wyrywa sobie kłaki sierści z
brzucha, żeby wyścielić im gniazdo. Który ojciec rodziny zdobyłby się na
to?
32. Jest nas dziewięcioro rodzeństwa, a oprócz tego tatuś pracuje
dorywczo jako monter.
33. Ręka tego człowieka była zimna, jak ręka węża.
34. Służący doił krowę nad stawem, a w wodzie wyglądało to odwrotnie.
35. Makbet miał wyrzuty po mordzie.
 
WITAM DZIEWCZYNKI:-)
Imprezka suuuuper była:tak:


No i @ jest. ALe po @ nie ręczę za swoje czyny:-D i to na rogówce:rofl2:


i suuuper podejście:-):tak:



A ja mam pytanie do zafasolkowanych a zwłaszcza Maggie ------> kochana od którego tygodnia ciebie zaczęły męczyć te mdłości? Trochę się tego obawiam, bo nie chcę, żeby się w pracy za szybko zorientowali :baffled:. Mi wychodzi z obliczeń i różnych kalkulatorów, że to koniec 5 tygodnia. Mam jeszcze jedno pytanie: od którego tygodnia widać ciążę na usg, bo słyszałam, że jak się pójdzie za szybko, to jeszcze nic nie widać i każą przyjść później. Dziewczyny w necie różnie piszą, że od 4 do nawet 8 tygodnia :szok:. No ale 8 to trochę późno, w końcu to już koniec 2 m-ca i żeby jeszcze nie było nic widać????? Dziwne :eek:.



u mnie ginekolog wykrył ciąże w 5 tygodniu:tak:a mdłości to miałam tak w 2 miesiącu:tak:


Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)


KOCHANA WIEEEEEEEEEEEEEEEEEELGACHNE GRATULACJE :-):-):-)i łapie fluidki:tak::tak::tak:
 
No a teraz... starania o dzidzię, wspólne wakacje nad naszym pieknym Baltykiem- magiczny czas..:tak::-D

Oj tak tak- wykorzystajcie go jak najlepiej. Chyba, że już przed wakacjami się uda :-).

Mexi - a na kiedy w takim razie wychodzi Ci termin??? Bo ja sobie liczyłam że 22.12 ale lekarka wyliczyła 25.12 Zobaczymy po usg :-)

Wychodzi mi przełom roku- tak ok 1-4 styczeń wg różnych kalendarzy :-).
To Ty Maggie będziesz mieć już prezent na święta :-).

Maggie mam jeszcze pytanie-------> czy musiałaś już robić jakieś badania po potwierdzeniu ciąży, czy dużo tego było i ile Cię to kosztowało????


u mnie ginekolog wykrył ciąże w 5 tygodniu:tak:a mdłości to miałam tak w 2 miesiącu:tak:

Dzięki za odpowiedź ;-).


A ja się dzisiaj zaraz z rana pokłóciłam z mężem, bo mieliśmy jechać na kajaki (które były zaplanowane wcześniej, ale zanim dowiedziałam się o ciąży). Od początku nie miałam chęci jechać, a teraz to w ogóle. Ostatnie czego mi trzeba to pływać po jakiś lasach (a u nas dzisiaj dość chłodnawo jak dla mnie). W dodatku dzisiaj mnie trochę gardło boli i mam lekki katar. Ale on uważa, że wszystko jest ok, bo to dopiero początek. No dzięki, ja mam ryzykować przeziębieniem, bo on nie będzie miał z kim siedzieć w kajaku ????!!!!!. No i się pożarliśmy i oczywiście nie pojechałam :crazy:. Jak myślicie dobrze zrobiłam, czy może to ja przesadzam????? :crazy:
 
A ja się dzisiaj zaraz z rana pokłóciłam z mężem, bo mieliśmy jechać na kajaki (które były zaplanowane wcześniej, ale zanim dowiedziałam się o ciąży). Od początku nie miałam chęci jechać, a teraz to w ogóle. Ostatnie czego mi trzeba to pływać po jakiś lasach (a u nas dzisiaj dość chłodnawo jak dla mnie). W dodatku dzisiaj mnie trochę gardło boli i mam lekki katar. Ale on uważa, że wszystko jest ok, bo to dopiero początek. No dzięki, ja mam ryzykować przeziębieniem, bo on nie będzie miał z kim siedzieć w kajaku ????!!!!!. No i się pożarliśmy i oczywiście nie pojechałam :crazy:. Jak myślicie dobrze zrobiłam, czy może to ja przesadzam????? :crazy:


bardzo dobrze :tak:a pozatym kajaki i tak wczesna ciąża o nie na pewno nie :no:
 
reklama
Do góry