reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam Was dziewczyny!!
Dawno nic nie pisałam o sobie,więc chyba z fasolki nici w tym cyklu:no:,już mnie boli strasznie brzuch na okres,ale jestem załamana,w tym miesiącu tak się staraliśmy:angry:,co dwa dni przytulanki,zaczeliśmy od 10 dnia cyklu do 19 dnia i się nie udało,chyba za szybko skończyliśmy przytulanki?:wściekła/y: jak myślicie?
No nic teraz czekam tylko na @ i znów serduszkowanie:tak::-D!!!
Miłego wieczoru
 
reklama
Witam Was dziewczyny!!
Dawno nic nie pisałam o sobie,więc chyba z fasolki nici w tym cyklu:no:,już mnie boli strasznie brzuch na okres,ale jestem załamana,w tym miesiącu tak się staraliśmy:angry:,co dwa dni przytulanki,zaczeliśmy od 10 dnia cyklu do 19 dnia i się nie udało,chyba za szybko skończyliśmy przytulanki?:wściekła/y: jak myślicie?
No nic teraz czekam tylko na @ i znów serduszkowanie:tak::-D!!!
Miłego wieczoru



kochana nic nie jest stracone;-)a ból brzucha jest i na ciąże i na 2 więc czekaj na dzień testowania i sie niestresuj:tak:a jeśli chodzi o dni to trafione super i dłużej chyba już by nic nie było bo dni płodne to już chyba się wtedy już kończyły;-)
 
Witam się Wieczornie

maggie a myslalas o tym, że to może blizniaki bo to może tak być:)
Nektarynko, pomyślałam o tym. Ale dla dobra dzidziusia lepiej by było jakby był tylko jeden.
Witam Was dziewczyny!!
Dawno nic nie pisałam o sobie,więc chyba z fasolki nici w tym cyklu:no:,już mnie boli strasznie brzuch na okres,ale jestem załamana,w tym miesiącu tak się staraliśmy:angry:,co dwa dni przytulanki,zaczeliśmy od 10 dnia cyklu do 19 dnia i się nie udało,chyba za szybko skończyliśmy przytulanki?:wściekła/y: jak myślicie?
No nic teraz czekam tylko na @ i znów serduszkowanie:tak::-D!!!
Miłego wieczoru
Kochana a czy miałaś z tych przytulanek satysfakcje?? Bo to bardzo ważne żeby Kobitka miała orgazm :-);-)
Maggie a od kiedy masz takie objawy typu senność??? Tzn od którego tygodnia?
Mexi mnie senność zaczęła brać tak mniej więcej z tydzień przed @ czyli koło 21dc. I dziwne to było bo kiedyś jak za dnia sie przespałam to w nocy nie mogłam zasnąć. A teraz za dnia mogę i wieczorkiem bez problemu. :tak:
 
Patrysia86 dziękuję Ci kochana za pocieszenie i miłe słowa;-)
Trzymam kciuki za Ciebie i inne dziewczyny aby @ nie przyszedł i były || kreski na teście:-)
Buziaki
 
kochana to nie prawda że musi być orgazm:no:tu chodzi o rozluźnienie się a nie musi być orgazm:eek:ja mojego synka mam a orgazmu nie miałam;-):tak::-)
patrysia - ja tylko napisałam że to ważne a nie że musi być. ;-) Wiem, że to pomaga plemniczkom w dotarciu do celu i tyle. Ułatwia im to podążanie tam gdzie trzeba szczególnie jeżeli są słabe.
 
Kochane witam:tak:
Przepraszam, ale narazie nie mam czasu poczytać co naskorbałyście:-(
Z Narzeczonkiem dalej walczymy z remontem, ale już niewiele nam zostało, tylko położyć tapetę, dać wykończenia paneli, pomalować parapet i dać meble:-D
Dziś nie idę do pracy, bo muszę parę spraw załatwić, a przede wszystkim w ubiezpieczalni, bo w sobotę gość mi wymusił pierwszeństwo i w niego stuknęłam:angry::wściekła/y:
może nic wielkiego by się nie stało, ale on miał hak, więc w naszej asterce cały przód skasowany :szok: ale to jego wina to chociać tyle, że nie będzie trzeba płacić za naprawę, bo i tak już dużo wydatków mamy:baffled: na szczęście ja jestem cała i zdrowa:tak: ale zła jestem jak nie wiem co, bo teraz autko mi potrzebne, żeby jeszcze sprawy z weselem załatwiać, a tu dupa:wściekła/y: no ale jakoś muszę sobie poradzić:-)
Buziaczki kochane i spadam załatwiać;-)
 
reklama
kroptusia i maggief miło się czyta że czujecie się dobrze:) oby tak dalej.
maggie zmeczenie to normalna rzecz.. :) wypoczywaj najczesciej jak sie da;-)
 
Do góry