reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
hej:)ja tez sie pocieszam ze w tym tygodniu tylko 4 dni!choc nie wiem jak je przetrzymam z ta moja grypa choc juz jest duzo lepiej mam siły,a to najwazniejsze,mdlosci mnie jeszcze mecza ale mam nadzieje,ze tez mi przejda teraz jak nigdy chce zeby przyszla @ zeby na nowo zaczac staranka,bo te byly niestety stracone:(albo maz pracuje po 12 godzin albo mnie dopadla ta nieszczesna grypa
 
hej:)ja tez sie pocieszam ze w tym tygodniu tylko 4 dni!choc nie wiem jak je przetrzymam z ta moja grypa choc juz jest duzo lepiej mam siły,a to najwazniejsze,mdlosci mnie jeszcze mecza ale mam nadzieje,ze tez mi przejda teraz jak nigdy chce zeby przyszla @ zeby na nowo zaczac staranka,bo te byly niestety stracone:(albo maz pracuje po 12 godzin albo mnie dopadla ta nieszczesna grypa

nie pisz ze stracone cos tam chyba sie dzialo, co :-) u mnie jak zaszlam w ciaze przytulanko bylo TYLKO 1 i to takie z czystej przyjemnosci/tesknoty, pisalam juz o tym nie raz, by bylo smiesznie po przytulanku poszlam do kuchni po picie a potem sie umyc bo nie mylam sie wczesniej :-) a wczesniej cuda wianki lacznie z lezeniem, z nogami do gory itp
 
zauwazylam u siebie od wczoraj duzo bialego sluzu,sorrki za opis ale co to moze oznaczac ?

jesli chodzi o sluz to sprawa indywidualna...u jednych jest go duzo i to zawsze przed @ u innych pojawia sie jako objaw ciazy :-) u mnie tak bylo, tyle ze ja go zwykle nie mialam, badz b. malo ze majtuchy suche badz plamka a jak zaszlam to 5 dni przed @ mialam go bardzo duzo i to byl dla mnie jakis znak zaczelam sie zastanawiac :-) ale mowie sprawa indywidualna
 
dzieki za odpowiedz u mnie do @ jeszcze daleko wiec to napewno nie objaw fasolki,nie nastawiam sie w tym cyklu,jeju ale sie czuje do d...y,myslalam,ze juz ze mna lepiej,a tu znowu slabosci i mnie bierze na wymioty,a do pracy trzeba isc:((,ide sie polozyc,milego dnia kobitki
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Kochane witam:tak:
Przepraszam, ale narazie nie mam czasu poczytać co naskorbałyście:-(
Z Narzeczonkiem dalej walczymy z remontem, ale już niewiele nam zostało, tylko położyć tapetę, dać wykończenia paneli, pomalować parapet i dać meble:-D
Dziś nie idę do pracy, bo muszę parę spraw załatwić, a przede wszystkim w ubiezpieczalni, bo w sobotę gość mi wymusił pierwszeństwo i w niego stuknęłam:angry::wściekła/y: może nic wielkiego by się nie stało, ale on miał hak, więc w naszej asterce cały przód skasowany :szok: ale to jego wina to chociać tyle, że nie będzie trzeba płacić za naprawę, bo i tak już dużo wydatków mamy:baffled: na szczęście ja jestem cała i zdrowa:tak: ale zła jestem jak nie wiem co, bo teraz autko mi potrzebne, żeby jeszcze sprawy z weselem załatwiać, a tu dupa:wściekła/y: no ale jakoś muszę sobie poradzić:-)
Buziaczki kochane i spadam załatwiać;-)


to super że wam remoncik idzie do przodu:-)no a ci kierowcy no tak to jest jeżdżą nieuważnie:angry:my także mieliśmy różne sytuacje i jedż tu bezpiecznie:wściekła/y:


witam witam kobietki:-)
U mnie okii jak zawsze, no prawie zawsze;-):-p
dodałam kilka nowych zdjęć do galeri wiec zapraszam kto ma ochote:happy: http://www.ischmaru.flog.pl

troszke was poczytam.... ;-)


zdjęcia śliczne:-)słodkiego masz synka:tak:


hej:)ja tez sie pocieszam ze w tym tygodniu tylko 4 dni!choc nie wiem jak je przetrzymam z ta moja grypa choc juz jest duzo lepiej mam siły,a to najwazniejsze,mdlosci mnie jeszcze mecza ale mam nadzieje,ze tez mi przejda teraz jak nigdy chce zeby przyszla @ zeby na nowo zaczac staranka,bo te byly niestety stracone:(albo maz pracuje po 12 godzin albo mnie dopadla ta nieszczesna grypa


wracaj do zdrowia:tak:ta grypa jest okropna:baffled:podobnoż ona właśnie teraz panuje:eek:mam nadzieje że my się nie zarazimy:baffled:



jesli chodzi o sluz to sprawa indywidualna...u jednych jest go duzo i to zawsze przed @ u innych pojawia sie jako objaw ciazy :-) u mnie tak bylo, tyle ze ja go zwykle nie mialam, badz b. malo ze majtuchy suche badz plamka a jak zaszlam to 5 dni przed @ mialam go bardzo duzo i to byl dla mnie jakis znak zaczelam sie zastanawiac :-) ale mowie sprawa indywidualna



no właśnie po owulce mi zniknął i praktycznie go wogule nie mam a @ mam dostać 9 maja co jeszcze troche czekania,ale mam jednak chociaż mała nutke nadzei że się udało:tak:ja pamiętam przy ciąży pierwszej miałam duużo śluzu:tak:wiem jest to bardzo szybko,ale mnie to zdziwiło bo tego nie miałam nawet przed @:no:bo wczoraj moje piersi dziwnie mnie tak troche bolały będą wiedziały o co chodzi kobiety które mają już dziecko bo otuż zaczęly mnie tak dziwnie ściągać jak by mi się mleko zbierało:eek:ale to było takie dużo słabsze czucie niż to naprawde by się zbierało,ale miałam taki wlaśnie ból lekki:eek:no niewiem zobaczymy jak to będzie hehe ja wam powiem że jak zaszłam w pierwszą ciąże to ja wogóle nieodczuwałam żadnych objawów,a teraz ja coś non stop widze:-D:rofl2::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry