reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam Was dziewczynki po chwilowej przerwie - probuje nadazyc za wartkiem watpliwosci i nie wyrabiam... widze jednak, ze przewijaja sie tu osoby z tamtego watku...
U mnie czekanie na testowanie za kilka dni - na razie z objawow to brak objawow wiec trudno powiedziec...


Cześć Kochane,

Miłego weekendu życzę. :-) Wczoraj odebrałam wyniki badań i mniej więcej wszystko w normie.

Powtórna betka wyszła 13 792,00 mIU/ml :szok: - wow. Niby jestem w 5-6 tygodniu ale tam norma wynosi 217 - 7 138. Hmmmmmmm....
no to gratulacje - dawaj troche fluidkow po takiej becie...
U mnie 29 dc jeszcze jeden dzień i powinna być @. Hmmm na razie nie czuję się okresowo, ale z drugiej strony mniej mnie już cycki bolą, czyli tak jakby miała się za niedługo ta @ pojawić wrrrrrr :wściekła/y:.
no moze nie bedzie @?? trzymam kciuki...
Nadal @ nie ma.
Jakby co to 01.05 test.

A i wszystkim co zasadzili fasolkę gratulacje a tym co prace trwają powodzenia:-)
dziekuje i nawzajem...
cześć kobietki!!!!!
wpadłam się pochwalić że dzisiaj przy rodzinnym ognisku widziałam 2 bociany i jednego z nich zarezerwowałam dla siebie hihihihi a ten drugi jest wolny:). pozdrawiam miłej nocki papa
no to ja biore tego drugiego...:-D:-D:-D
 
reklama
WITAM SIĘ:-)
ja dzisiaj mam "boski" dzien..najpierw masakryczna klotnia, rzucanie obraczkami i grozenie rozwodem..pozniej placz przez 2 godziny, zgoda, sen, seksik ( :))) cudownie :))i wspolne gotowanie golabkow ( pierwszy raz w zyciu gotowalam ). wyszly rewelacyjne, az moj maz powiedzial ze lepsze niz babci ( a babcia jest mistrzem w robieniu golabkow )..teraz wpadlam tylko na chwile..tak mnie oczy bola ( jak zawsze po plakaniu ) ze ledwo widze na nie i pieka i spuchniete sa..

zycze wam spokojnego wieczora dziewuszki i slodkich snow



dobrfze że już zgoda:tak:u nas też tak kłótnia a po niej zawsze dobre serduszkowanie;-):-)no i nie ma to jak gotowanie wsólneps.gratuluje gołąbków:-):tak:




No a my za chwilke do kościółka potem obiadek zjemy wtedy do OBI i grill:-)
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE:-)
 
Dzień dobry,

Justyś - ja jestem ale nie wiem na ile bo straaaasznie mi niedobrze i chyba będę się witała z Wisłą.

gosia - troszke fluidków posyłam:

*************************
*************************
*************************
*************************
*************************
*************************

My wczoraj wybyliśmy na działkę, ale zanim dotarliśmy to jeszcze zakupki były i myślałam że padne. Kurcze pół godziny w zatłoczonym zamkniętym pomieszczeniu to max ile moge wytrzymać. No a potem zaległam na hamaku i ze 2h zleciały.

Ale wiecie co, jutro mam iść do lekarza do szpitala i mieliśmy iść razem. Już wszystko było zaplanowane. Ale okazało się że ten mój zbój musi wyjechać. Przykro mi strasznie ale pretensji mieć nie mogę bo sama mu wszystko na wyjazd pozałatwiałam i musi jechać żeby przed weekendem majowym zdążyć.

Dobra, lece poczytać co wczoraj stworzyłyście. :-)
 
He, he, chyba postanowiłyście mnie oszczędzić bo czytanka nie za długa :-D:-D

Maggie - ogromne gratulacje pieknej bety, rosnie dzidzia rosnie :-) prosze mi tu na biezaco zdawac relacje :-p
Dzięki Kroptusiu, będę zdawać relacje - obiecuje :-)
U mnie 29 dc jeszcze jeden dzień i powinna być @. Hmmm na razie nie czuję się okresowo, ale z drugiej strony mniej mnie już cycki bolą, czyli tak jakby miała się za niedługo ta @ pojawić wrrrrrr :wściekła/y:.
I jak, i jak?
Kochane weźcie mo powiedzcie bo widze po suwaczku że mam owulke teraz czyli dzisiaj co wogóle na to sie nie czuje żebym miała teraz,a odczułam to rano w czwartek:eek:hmm widocznie mi sie przestawiła no ale o dwa dni hmm no to teraz w sumie bym mogła szybciej testować niż licząc się z ta owulką na suwaczku:eek:o te 2 dni chociaż ja i tak będe dopiero testować jak mi @ będzie się spuźniać no ale wiecie o co chodzi;-)
patrysia - nie sugeruj się tym i suwaczkami tak do końca, ja owulkę miałam na bank wcześniej niż na suwaczku - chyba ze 2 dni.
Nadal @ nie ma.
Jakby co to 01.05 test.

A i wszystkim co zasadzili fasolkę gratulacje a tym co prace trwają powodzenia:-)
Trzymam kciuki :-)


Oj Kochana..Pojechałam rano do szkoły a okazało się że nie mamy zajęc tylko jakies jedno zastępstwo no i czekałam do 15 na egzamin,:szok:

A poszło mi.. tak średnio, babsztyl nie dał ściągac. Trochę mi się udało jednak:tak: Zobaczymy co będzie. A teraz uciekam już Kobietki, przepraszam,że dziś tylko jeden pościk ale niedawno wróciliśmy ze szkoły do domku a jeszcze za 10 min goście będą:wściekła/y: Jestem juz taka zmęczona..:-(
Jak się czujesz Słońce. Wredna ta baba że nie dała Ci ściągać. Ale może będzie dobrze. Przy samym robieniu ściąg człowiek też się uczy. Mam nadzieję że imprezka się udała i że sie wyluzowałaś. :-)
 
Cześć dziewczynki.Ja wczoraj zrobiłam sobie mały maraton spacerowy z moim M :-) Dzisiaj jestem padnięta,ale korzystam póki on ma wolne więc chyba sie do zoo wybieramy :laugh2: Jak dzieci :-)
 
Nadal @ nie ma.
Jakby co to 01.05 test.

No trzymam kciuki bardzo mocno :-).

Niunia i Mexi- 3mam kciuki

Dzięki dzięki :-).

no moze nie bedzie @?? trzymam kciuki...


Gosia, Maggie- u mnie nadal nic. Dziś jest 30 dc., więc raczej ostatni, dłuższych cykli nie miałam przez ostatnie 2,5 roku ;-). Więc jeszcze jutro może być @ grrrrr :crazy:. Mam nadzieję, że nie przyjdzie- odstraszam @ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.


A tak poza tym życzę wszystkim miłego dnia. Korzystajcie, bo pogoda super :-):-):-).
 
Cześć dziewczynki.Ja wczoraj zrobiłam sobie mały maraton spacerowy z moim M :-) Dzisiaj jestem padnięta,ale korzystam póki on ma wolne więc chyba sie do zoo wybieramy :laugh2: Jak dzieci :-)
Super, tylko pozazdrościć :-)

Mexi - to dalej trzymam kciuki :-)

:-D:-D:-D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZO4T7O5N_Sk&feature=related"]YouTube - Wpadki prezenterow[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki jak wstawić suwaczka ze str. www. Nie pamiętam, jak to zrobiłam poprzednim razem, teraz kombinuję i za nic w świecie nie chce mi się wstawić. Helppppp :szok:.
 
reklama
Maggie a ty dobrze sie czujesz?? Wszystko ok? No oprócz tego że Ci niedobrze,ale to przejdzie ;-) Ja ide w środe rano do gina ciesze sie bo musze mu moje wątpliwości,obawy opowiedzieć. Od dwóch dni spanie dla mnie jest ciężkie :unsure:
 
Do góry