reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A mój M nie poszedł dzis do pracy bo ma wolne bo na uczelnie miał jechac ale nie pojechał:-) Jutro razem jedziemy, koleżanka nas rano zawozi. Kurna.. stresuje sie tym egzaminem, ale co będzie to będzie.. już mnie nie obchodzi to. Teraz moją głowę zaprząta tylko czekanie do upragnionej @:tak: a potem figle..:laugh2::rofl2:

Mój M robi obiadek, mniami... przyjadą dziś do nas moja mama z narzeczonym, hehe:tak::-D
Oczywiście na zakupach nie mogłam sie powstrzymac i kupiłam gazetkę : Mam dziecko, heh:eek::-D



Udanych zakupów Kochana!:tak:



Trzymam kciuki za egzamin :-)
 
reklama
A mój M nie poszedł dzis do pracy bo ma wolne bo na uczelnie miał jechac ale nie pojechał:-) Jutro razem jedziemy, koleżanka nas rano zawozi. Kurna.. stresuje sie tym egzaminem, ale co będzie to będzie.. już mnie nie obchodzi to. Teraz moją głowę zaprząta tylko czekanie do upragnionej @:tak: a potem figle..:laugh2::rofl2:
Mój M robi obiadek, mniami... przyjadą dziś do nas moja mama z narzeczonym, hehe:tak::-D
Oczywiście na zakupach nie mogłam sie powstrzymac i kupiłam gazetkę : Mam dziecko, heh:eek::-D


Udanych zakupów Kochana!:tak:
Już po zakupach:-) Były mega szybkie bo mój M do pracy miał,więc biegałam z karteczką z zakupami po tesco:laugh2:Ja też trzymam kciuki za egzamin :-)
 
Trzymam kciuki za egzamin :-)
Ah.. nie dziękuję:-p:-D
Wogóle to mam złe przeczucia i wyrzuty sumienia bo wogóle się nie uczyłam:-( Tyle co ściągi zrobiłam:-( A ta babka taka wredna.. coś czuję, że nie będzie można ściągac i dupa. No nic, najwyżej poprawka będzie. Teraz to już czekam niecierpliwie na @ i nie w głowie mi ten egzamin:-D
 
Ah.. nie dziękuję:-p:-D
Wogóle to mam złe przeczucia i wyrzuty sumienia bo wogóle się nie uczyłam:-( Tyle co ściągi zrobiłam:-( A ta babka taka wredna.. coś czuję, że nie będzie można ściągac i dupa. No nic, najwyżej poprawka będzie. Teraz to już czekam niecierpliwie na @ i nie w głowie mi ten egzamin:-D
Nie dziękuje nie dziękuj ;-) No napewno nie w głowie ci egzamin:laugh2: Cichutko tu,wszystkie w pracy,albo obiadek szykują :-)
 
Madzka witaj!!!:happy: powodzenia życzę w staraniach
madzias ładny suwaczek:)
kroptusia ciesze sie że wszystko dobrze i chlopczyk w brzusiu rosnie:)
agniesiak85 3mam kciuki za egzamin! ;))

Miłego dzionka
 
reklama
Do góry